Američané sestřelili již čtyři neidentifikovatelné objekty, generál letectva nevylučuje, že se mohlo jednat o mimozemšťany
Sdílet článek:
SLOVANKA

Zajímavé je, že po sestřelení 4 objektů (resp. tří zcela neidentifikovaných, neboť do seznamu se započítává i čínský balón) o nich není známo nic bližšího. Mlčení v situaci, kdy již zřejmě byly z pátečního sestřelu vyloveny i nějaké ty trosky, je velmi podivné.

Pentagon v neděli informoval o 4. objektu sestřeleném v neděli.

„Americká armáda v neděli sestřelila neidentifikovaný objekt nad Huronským jezerem, informoval o této záležitosti zdroj z Kongresu a dva američtí představitelé řekli NBC News, že jde o čtvrtý objekt za méně než dva týdny, který byl sestřelen nad severoamerickým vzdušným prostorem.“ Informovala o tom televize NBC News.

„Všichni úředníci uvedli, že neexistují žádné náznaky vedlejších škod a že objekt se potopil v jezeře a úředníci očekávají, že ho vyloví,“ uvedl deník.

V posledních několika dnech byly sestřeleny čtyři objekty.

Tři z objektů byly sestřeleny nad americkým vzdušným prostorem – objekt sestřelený v neděli nad Huronským jezerem měl tvar osmiúhelníku a byl ve výšce 20 000 stop.

Piloti podávali různé zprávy o tom, co zažili a pozorovali.

Někteří piloti uvedli, že objekt rušil jejich senzory.

Jiní piloti uvedli, že nepozorovali žádný identifikovatelný pohon a nedokázali vysvětlit, jak se objekt drží ve vzduchu.

Glen VanHerck, generál letectva, který velí NORAD a americkému severnímu velitelství, byl dotázán, zda Pentagon vyloučil mimozemšťany, pokud jde o objekty, které byly sestřeleny.

„V tuto chvíli nic nevylučuji. Pokračujeme v vyhodnocování každé hrozby,“ řekl VanHerck během nedělního brífinku.

 

Nad jezerem Hudson byl na Bidenův příkaz sestřelen osmihranný objekt. Republikán Jack Bergman (R-MI) řekl v rozhovoru pro Fox News, že objekt sestřelený F-16, na který byla vypálena raketa AIM-9 Sidewinder, byla „osmiboká struktura“ nad jezerem Huron ve výšce asi 20 000 stop. Senátor Jon Tester (D-MT) naznačil v prohlášení, že objekt byl stejný jako ten, který byl sledován nad Montanou v sobotu večer.

Americké stíhačky už v pátek a sobotu sestřelily dva neidentifikované létající objekty: jeden u pobřeží amerického státu Aljaška a druhý nad severní Kanadou.

Ovšem nejen v Kanadě a USA hlásí v posledních dnech podezřelé UFO.

Neidentifikovaný létající objekt byl v neděli detekován poblíž Rizhao v Číně, uvedl čínský státní list Global Times. Noviny dodaly, že čínské úřady se chystají UFO sestřelit.

Také z Uruguaye hlásí přelet UFO. Uruguayské letectvo vyšetřuje pozorování „blikajících světel na obloze“ nad Termas de Almiron.

Mimochodem, zde bych na závěr ráda připomněla další konspirační teorii, která na rok 2024 předpověděla falešnou mimozemskou invazi. To by mělo být provedeno pomocí hologramů promítaných na oblohu.

Zjevným cílem má být globální technokratická totalitní vláda pod rouškou záchrany planety před sofistikovanou civilizací plánující naše zničení. Má to souviset se stávající změnou světového řádu, ale i s tím, že svět je řízen elitami, které často hovoří o depopulaci.

Více jste si o této již roky staré „konspirační teorii,“ která tuto falešnou invazi předpověděla na rok 2024, mohli přečíst zde.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Yankees už na této planetě pomalu a jistě nebude mít s kým válčit neb žádná vítězství se nekonala ( krom Hooliůdských ), tak si musejí nějaká ” bojiště ” najít. Jó bidetova demence je velmi nakažlivá.

  2. Yenkees ma takovou popularitu ve světě vcetne $,ze RF a celemu svetu nezbyva nez zavidet vcetne Vás.

    • Bejvávalo. A to je právě důvod, proč jsou na nerv. Já to chápu – když máte synečka, kterého celá rodina oprašuje, vzhlíží k němu, cokoliv udělá je ó tak skvělé, když udělá lumpárnu, tak haha, vždyť to taková lumpárna zas nebyla, všichni věří těm jeho hrdinským bajkám….a najednou se po něm chce, aby se choval kapánek uměřeně…no, vždycky je to těžké.

  3. No a dnes prohlásil bezpečnostní mluvčí Bílého domu, že to žádní ufouni nebyli.
    Takže jako vždy – odvolají, co odvolali a ne abyste si někdo myslel, že je to bekaná dezynformácija! Ani ta primární, ani ta sekundární a vůbec žádná další!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*