Glosa MM: Zavražděné děti
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Pokud si evropští politici neuvědomí, že současný nevlídný stav starého kontinentu je způsoben vnucenou vražednou kombinací zbrojení a embarg a sebevražednou kombinací zeleného šílenství a nezvládnuté imigrace, je cesta k opětovné prosperitě zatarasená.

Od eskalace konfliktu zemřelo v Pásmu Gazy více než 2300 dětí a více než 5300 dětí bylo zraněno, uvádí UNICEF.
Dá se tedy předpokládat, že z těch přeživších se stanou další zapřisáhlí nepřátelé Izraele a Židů, takže současné válčení k žádnému míru v budoucnu nepovede.

Američtí vojáci byli za poslední týden desetkrát napadeni v Iráku a třikrát v Sýrii raketami a drony, uvedl Pentagon.
Proti tomu ovšem existuje dokonalá obrana – vrátit se domů.

Eskadra amerických stíhaček F-16 dorazila do oblasti palestinsko-izraelského konfliktu, aby „posílila vojenskou přítomnost USA“. Spojené státy nechtějí válku s Íránem, ale pokud budou Američané napadeni v zóně palestinsko-izraelského konfliktu, budou reagovat, prohlásil ministr zahraničí USA Antony Blinken.

V autě Kanceláře prezidenta Polska bylo nalezeno sledovací zařízení. Kdo a kdy to nainstaloval, se zatím nepodařilo zjistit.
To je přece jasné, udělali to Rusové na přímý rozkaz Putina…

The New York Times:
Po celých Spojených státech se otevřely desítky parkovišť pro pracovníky, kteří vydělávají příliš mnoho na to, aby měli nárok na vládní pomoc, ale příliš málo na nájem, takže se jejich auta proměnila v jakési dostupné bydlení.
Předpokládám, že zbrojaři mezi nimi nejsou…

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Zpráva o napadení amerických základen v Iráku a v Sýrii mimoděk upozornila na americkou okupaci části Iráku a Sýrie. Budou tedy také američtí sportovci vyloučení ze všech mezinárodních akcí?

  2. T.Vy tu vytánete za chvíli dobu indiánů a Jana Ziżky z Trocnova.Zkuste se zajet poptat do Iráku zda se jim dneska žije hůř než za magora Husajna,ktery je mlátil bičem takže všechno klapalo podle jeho not.Kdyz ta jeho pseudodemokracie biče skončila,jásali na náměstích.Co pak udělali se svobodou je dnešní stav.Amiky tam nikdo nezval.Napadeni Kuvajtu a ničení všeho po světě těmi jejich bojůvkáři ve jmenu náboženství byla vítána zřejmě záminka být u zdroje ropy.Spatně by se neměli.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*