Slovenská prezidentka Čaputová jmenovala novou Ficovu vládu
Sdílet článek:

JANA MARKOVÁ

Tvářila se u toho, jako když právě překousla žížalu, asi proto, jak sama řekla, že občané ve volbách demokratickým způsobem vyjádřili svou vůli. Což je samozřejmě nepříjemné, pokud se ta vůle liší od vůle těch, co lépe než ti občané vědí, co by jejich vůle měla být.

Sice dělali všichni co mohli, nicméně nakonec musela pronést památnou větu: „Mým úkolem je respektovat výsledky voleb a jmenovat vládu, která splní podmínky pro řádné fungování,“ uvedla. Myslím, že je ráda, že příště už bude vybrán jiný prezident. Tentokrát to tipuju na něco vousaté. 😃

Fico slíbil, že „Vůči všem se postavíme tak, jak se na hrdou slovenskou vládu patří. Budete slyšet ze slovenské vlády a slovenských ministerstev suverénní slovenský hlas. Budete vidět vykonávání suverénní slovenské zahraniční politky.”

Zuzana po té po žížale musela pozřít ještě žábu a jít mu potřepat pravicí a ideálně mu popřát úspěch. Místo toho to spíš po otočení SMĚRem k novinářům kvůli společné fotce vypadalo na něco jako… Když to musí být…. Musí no. A já ten úspěch Ficovi přeju, už pro ten její dnešní výstup. To byl demokratický pohled k nezaplacení.

FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*