Andrej Babiš byl shledán nevinným …
Sdílet článek:

Minulý týden jsem k tomuto momentu napsal:

“Až bude vynesen rozsudek, tak vlastně budu mít naprosto jasno. Bude to napsáno ohnivým písmem. Pokud soudce Šott Babiše osvobodí, tak to celé byla geniální hra, která těsně před volbami vezme všem pravdomluvným intervjukům vítr z plachet a Babiš se prezidentem prostě stane, protože tohle Mára Prchal bude umět zužitkovat. JežiBabiš by najednou byl zase Babiš. Už není tunelář, ale spořádaný občan proti kterému byl veden politicky motivovaný proces. Je úplně jedno, jestli se Šaroch ještě odvolá, protože to už bude po všem.”

Stalo se. Obhájce si Babiš zvolil dobře i strategii obhajoby si zvolil dobře. Tohle není úplně moje parketa, tak se v tom nebudu rýpat.

Ale musím dát palec nahoru za tu taktiku – do poslední chvíle to vypadalo, že to dopadne špatně. Do poslední chvíle se Andrej Babiš zdál slabý a ve skutečnosti byl silný. Ještě včera večer v debatě se všichni tetelili blahem, nad jeho předsudečnou vinou. Řezníček, Fischer i další.

A ejhle… on je nevinen. Místo zadupání jeho šancí do země tu máme naopak triumf, který zužitkuje.

Kde že bude ta debata, kde přislíbil účast? To si užiju, až se tam bude usmívat a připomínat všem ostatním, jak věděli předem, že je zločinec.

 

VIDLÁK, FB

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (76 votes, average: 1,32 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*