Biden posílá miliardy dolarů na Ukrajinu, ale doma má bídu
Sdílet článek:

Na jednom z kolujících videí je zachycen prezident Biden hovořící na posledním summitu NATO o tom, že pošle 7 miliard dolarů na pomoc Ukrajině. Současně s ním koluje jiné video, ukazující v jakém stavu jsou velká města v Pennsylvánii, Kalifornii a Ohiu. Je to šokující video, nekonečná řada špíny, odpadků, bezdomovectví, otevřených ohňů v ulicích a zdrogovaných zombie. Nepřipomíná Ameriku, jakou máme v paměti.


Pozorujete – li Bidena slibujícího poslat miliardy zkorumpovanému lídrovi za oceán a poté americká města, která se podobají vybombardovaným městům v Libyi či Iráku, máte americkou zahraniční politiku jako na dlani. Washingtonská elita tvrdí zbytku Ameriky, že musí „nastolit demokracii“ v jakési vzdálené zemi, a kdokoli by tomu bránil, je nepřítel. Jednou jen to Saddam, pak Assad a Kadáfí, a nyní Putin. Jde vždy o stejnou hru, jen jména se mění.

Málokdo z nich se ptá, co z toho mají Američané, kteří celou tu politiku intervence platí. To si opravdu myslí, že pracující Američané v Ohiu nebo v Pennsylvanii se cítí lépe a bezpečněji, protože tím údajně bráníme ukrajinské hranice? Domnívám se, že většina Američanů se ptá, proč se neobtěžujeme bránit hranice vlastní.

Vždyť pouze během července přešlo ilegálně americké hranice 200.000 migrantů. Ti se rychle naučí, jak získat podporu a pravděpodobně i hlasovací právo.

Minulý pátek Pentagon oznámil, že pošle Ukrajině další zbraně za 775 milionů, což bude již osmnáctý takový balíček poslaný v posledních šesti měsících. Byla někdy v historii USA více idiotská intervence?

Podporovatelé této proxy války mohou tuto pomoc Ukrajině oslavovat, ale ve skutečnosti to žádná podpora není. Takto to nefunguje. Jde o vyčarované peníze Fedu zaslané kongresem vojensko – průmyslovému komplexu. Jde o šek zaslaný prostými Američany boháčům vlastnícím Raytheon a Lockheed Martin. Prostí Američané musí hlídat své rozpočty, zatímco tito tlustí kocouři si povolují opasky.

Bloomberg na začátku léta oznámil, že průměrného Američana letos připraví inflace o 5.200 dolarů. Inflace je další daní, kterou platí chudí Američané a střední třída těmto boháčům vlastnícím Raytheon a Lockheed Martin – ti vždy dostanou své peníze, zatímco zbytek Američanů si za své dolary může koupit méně a méně.

Washington bojuje s Ruskem na Ukrajině, zbytek Ameriky si připadá, že se stává Zimbabwe.

Existuje z toho cesta ven. Neintervenovat. Válku na Ukrajině způsobily Spojené státy změnou režimu na Ukrajině a snahou neokonů připojit Ukrajinu k NATO. Ministerstvo zahraničí a CIA pokládaly tamní svrhnutí řádně zvoleného režimu za vítězství, ale účet platíme my všichni. Takže žádné NATO a Ukrajině už ani haléř!

Americká media vás ovšem nutí věřit tomu, že ty miliardy dolarů z našich daní, utracené za zbraně a munici a poslané na Ukrajinu, opravdu pomáhají „nastolit demokracii“ a pomohou porazit Velkého Zlého Medvěda.

 

Ron Paul

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*