Bude Karla IV. hrát někdy černoch, ptají se lidé rádia Jerevan (satira)
Sdílet článek:

SYRZDARMA

Zatím nejtěžší otázka, jakou rádio dostalo. Vypadá na první pohled jednoduše, ale není tomu tak. Důkladná analýza odhalila, že existuje pouze jedna jediná historická postava, která je imunní proti moderním trendům.

Věhlas rádia Jerevan se donesl až do Pentagonu. Ano, je to tak, kromě milovníků filmu už píše i Pentagon.

Spolek pamětníků filmových pecek se ptá:

„Milé rádio,

existuje nějaká historická postava, kterou dříve nebo později nebude hrát černoch? Slyšeli jsme zprávy, že padne i Karel IV.”

Rádio Jerevan:

„Tak tohle je těžká otázka. Kleopatra, Vikingové nebo carský dvůr už to mají za sebou.”

„Ale experti rádia na to samozřejmě přišli a mají pro vás dobrou zprávu. Taková postava existuje. Jediný historický hrdina, jehož roli nikdy nebude hrát černý herec, je Tarzan. Nikdo se totiž neodváží, aby někoho, kdo běhá po lese a skáče po stromech, hrál jiný herec než běloch. Ale ten Karel, ten je v Hollywoodu neubránitelnej…”

Umělá inteligence poslala do radia Jerevan email, který je k nerozeznání od dotazů běžných občanů:

„Milé rádio,

je pravda, že umělá inteligence podle posledních analýz nepředstavuje pro lidstvo smrtelné nebezpečí?”

Rádio Jerevan:

„Můžete být v klidu, je to tak. Zeptali jsme se vlastní umělé inteligence rádia Jerevan a dostali jsme odpověď, že bude jednodušší a efektivnější, když ta inteligence nechá lidstvo, aby se zničilo samo. Její výpočty ukazují jasně. Jediné, v čem centrála SkyNet nemá ještě jasno, je, jestli zkázu přinese zelený mráz nebo transoidní superbouře.”

Velitel generálního štábu Pentagonu poslal zašifrovaný vzkaz přes aplikaci Whatsupp. Naštěští je Facebook jako mateřská společnost schopna veškerou komunikaci i přes šifrování sledovat a na žádost rádia Jerevan dotaz Pentagonu dešifrovala:

„Milé rádio,

jaké další sankce plánuje Evropská unie proti Rusku?”

Rádio Jerevan:

„Vzhledem k tomu, že ekonomické sankce nepřinesly kýžený výsledek a export ruské ropy se v dubnu dostal na nejvyšší úroveň za poslední 3 roky, no píší to v novinách, tak vzhledem k tomu přišla protimírová komise s návrhem, aby od počátku příštího týdne psaly všechny evropské noviny o ruských politicích povinně za použití zájmen ona / ony / její. Prominentní člen protimírové komise prohlásil, že takto vyvolaný stres je podle genderových specialistů z binární komise nesnesitelný a určitě srazí Rusko na kolena.”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*