Bůh s námi
Sdílet článek:
Vážení, jsme fakt ve velkém průšvihu. Řítíme se do pekel, ale lidem je to jedno. Jsou totálně mimo. Stačí se podívat, jak přistupují k prezidentské volbě.

Včera jsem zaslechla debatu o kandidátech:

“Budu volit někoho, kdo je čistý a perspektivní.”

“Ty tam někoho takového vidíš?”

“Jasně, ta Nerudová, ta nemá za sebou žádné skandály, nenakradla si.”

“A jak to víš?”

Odpovědí je mlčení…

“A souhlasíš s tím, co dělá vláda?”

Silně rozhořčeně: “Nesouhlasím, jsou to darebáci, chtějí nás zničit!”

“A víš, že Nerudová je s nimi v souladu a půjde jim na ruku?”

Odpovědí je mlčení a rozpaky…

A tak je to se vším. Lidi se nezajímají, neptají se, nedávají si věci do souvislosti. Reagují jen na nějaké reklamní bliky. Na úsměv, na prázdná hesla, nechají se vodit jako loutky. Nechápala jsem, proč někdo jako Nerudová kandiduje. Ale ona má tým, který je si té povrchnosti lidí vědom a pracuje s ní. Proto do toho šli, protože je to příležitost, jak se zase napakovat a získat vliv. Lidi jim to žerou i s navijákem. Jestli si někdo myslí, že to tak není a že lidi, kteří jsou proti vládě, budou volit kandidáta, který proti vládě stojí, tak se mýlí. Lidé tak bohužel vůbec nepřemýšlí, nejsou toho dnes už schopni. Nestarají se o nic, natožpak o budoucnost České republiky.

Bůh s námi…

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

12 Comments

 1. No a? bez lidí bude na této planetě lépe. Nevím kdo vymyslel pro tvora jako je tzv člověk název homo sapiens, spíše by se hodilo homo debilis.

   • Normálně si zopákněte sedm smrtelných hříchů, to jsme provedli. Jen tu Lenost bych vyměnila za Zacházet se živým, jako by to byla věc.

 2. Myslet je únavné, namáhavé a vyčerpávající. Nechte prosím naše mozky v klidu odumírat. Máme rádi teleshopping a prostoduché znalostní hry a jednoduché volby se sympatickými rozesmátými kanditáty.
  Předem děkujeme za kladné vyřízení naší žádosti.
  Neodvažuji se to soudit, možná to právě teď je cesta po níž chceme jít, úpadek rozumu, mlátit kolem sebe palicí nebo sekerou, znásilňovat, podpalovat, ničit. Antifa, imigranti nad naší evropskou civilizací, neziskovky toužící po ovládání našich životů.

 3. Zijeme v nejvetsim blahobytu v nasem prostoru o jakem se drivejsim generacim ani nesnilo.Menili by s nami okamzite.Jakekoliv snizeni blahobytu(treba ze 3 aut jenom 2) v nas budi hruzu.Chybi pocit dostatku a to je pri rozmnozovani planety smrtici.Skromnost musi byt plan sveta,nemuze byt pouze zalezitosti jednoho statu,protoze padne za sve idealy a svet ho pohltí.Kára chamtivosti se řítí z kopce a jenom cekame.Obraceni lidstva k duchovnu je to,na co lidstvo zapomnelo a musi se v ramci zachrany lidstva k nemu vratit.

 4. Proč nekandiduje na prezidentku krysička Richterová?
  Přední hlodáky má lépe vyvinuté než Nerudová a s IQ jsou na tom stejně.

  • Bojím se, že jestli usnu, bude se mi opět zdát hrůzný sen,
   jak Richterová s Nerudovou svými řezáky rozhlodávají naši křehkou demokracii.

   A Fiala se oholí a pak se svým pseudodobráckým ksichtem bude hrát v remake telenovele Dobrého vojáka Švejka. To probudí Jaroslava Haška, který vyleze z hrobu a preventivně spálí veškerá svá díla.

 5. Pekarová patří mezi opravdu ty “oblíbené” politiky. Skoro každý na ní nadává….

  • Ale zase je víceméně neškodná, pobaví a zdravě nas.ere – já myslím, že kdybychom nějakou tu Pekari neměli, museli bychom si ji vymyslet.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*