Čína sabotuje sankce proti Rusku: Proč za to nenese “následky”?
Sdílet článek:

 

Judith Bergman, překlad původního textu: China Undercuts Sanctions on Russia: Where Are the ‘Consequences’?, překlad: Helena Kolínská, Libor Popovský

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (6 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. a proč by se Čína měla řídit nějakými sankcemi západu?Kdo je k tomu zavazuje?Kdo vyhlašoval sankce na USA a “obranný pakt NATO”,když bezdůvodně napadli Irák,Aghanistán,Sýrii nebo Srbsko???Nebo na Francii s obranným paktem NATO za prdelí když rozvrátili Lybii??Nikomu se asi nelíbí chovaní cigánů,když pod záminkou že jednomu morglovi nechce někdo dát cigaretu ho dalších deset napadne-chování demokratického západu mě poslední dvě desetiletí připomíná ůplně to samé…ČR v čele s fialou je ten nejmenší a nejsmradlavější morgoš,kterej ale nejvíc vyskakuje

 2. Chápu Česko, že věří amíkům, neb už jim “doma” vůbec nic nepatří vše rozprodali. Takže nemají o co přijít a dluhy jim nikdo neukradne.
  A také chápu Čínu a jiné nepodřizující se státy, že naopak nevěří Yankees neb to čemu tzv západ říká zmrazení je prachobyčejná zlodějna a národy které mají byť jen trochu myslící vlády berou v potaz že to co udělal “západ” Rusku by mohl bez nějakých okolků udělat komukoli, vždyť už to tenkrát Trampík řekl jasně “Amerika Nadevše” a zkušenosti už má s tímto Odpadovím Kontajnerem mnoho států, nevtí žádné mezinárodní smlouvy, pakty, prostě pokud mohou vraždit a krást tak podle nich a jejich vlezdorekálistů mohou beztrestně vše.

 3. Amíci se ve své nabubřelosti střelili do vlastní nohy. Tak dlouho sami sebe přesvědčovali, jak jsou nejlepší, až tomu uvěřili – a teď mistrují nejstarší civilizace na planetě a nechápou, co je jako špatně.

 4. Západ je jako Biden. Starý bolševický a neschopný senil.
  Taky by mne moc zajímalo, proč si kdo myslí, že by měl západ někoho zajímat? Kde se to v tom dnešním západu bere ta arogance, že budou vnucovat svoje názory a postoje druhým? Koho asi tak zajímá nějaká Lejnová, Ten senil, a německý kancléř, jehož jméno ani z hlavy neznám? Pod vedením těchto nul jsme přesně tam, kde slunce nesvítí a nejspíš ani svítit nikdy nebude.

 5. Proč?

  To máte jako s hubeným, brýlatým hipsterem, kterému chodí stokilový, namakaný soused typu Rambo občas močit na práh.
  Může mu říkat, že by to dělat neměl. Ve vší slušnosti.
  Ale hlas přitom moc nezvyšuje. Protože hipsterova přípojka vody, elektřiny a plynu pro jeho barák je napíchnuta na souseda a nachází se na sousedově oploceném pozemku…

 6. Čína a asi i Indie nebudou poskakovat jak američani pískají. Ty doby jsou už pryč. A pokud bude Amerika vyhrožovat dalšími sankcemi třeba vůči Číně….,sama se jich může dočkat a bude to zlé….
  Čína může zablokovat vzácné zeminy a další nutné prvky od lithia, kobaltu, niklu, paladia a dalších….Jen pro zajímavost, 1 turbína na vítr spolyká až 2 tuny vzácných zemin a další tunu žádané mědi a hliníku a bylo už postaveno cca 7 500 těchto turbín po světě….
  Nebo letoun F35 Lightning 2 spotřebuje při montáži skoro 400 kilogramů vzácných zemin atd…..

  Eurosoudruzi začíná být pozdě a pokud chcete páchat ekonomické harakiri, tak raději bez nás…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*