Covidové vakcinační fiasko. Za nepotřebné vakcíny zaplatíme tajné penále
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Když se u nás vesele propagovala Tečka, objednávala předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen tajně přes esemesky u šéfa Pfizeru covidové vakcíny v počtu deseti dávek pro každého obyvatele EU. Tahle sranda už nás do této chvíle stála přes osm vyhozených miliard, a každý měsíc platíme další skoro miliardu.

Nově oznámená dohoda nás zřejmě zbavuje alespoň částečně povinnosti odebrat všechny objednané nepotřebné covidové injekce od Pfizeru, v duchu nejlepších tradic soudruhů demokratů z EU je ale výše penále opět neveřejná. Další peníze daňových poplatníků vyletí komínem bez jakékoliv kontroly veřejnosti.

“Po měsících vyjednávání se Evropská komise shodla s firmami Pfizer/BioNTech na upravení smluv o masivních dodávkách vakcín proti covidu-19. Pro Česko je klíčový dovětek, že část dříve nasmlouvaných dávek nebudou muset státy odebrat. Zaplatit ale musí storno poplatek, jehož výše není veřejná.”

Za prvé – neexistuje, aby výše storno poplatku nebyla veřejná – zveřejněna být musí.

Za druhé – nemělo se přistupovat ze strany EK na dohodu, ale vůči firmám postupovat razantněji až eventuálně sporně na základě rozboru kvality vakcín.

Za třetí – mělo se zahájit vyšetřování okolností objednávek vakcín u EK jak z hlediska prověření jejich kvalit hodnověrným podkladem a tvrzení firem v době objednávky, tak z hlediska jejich nelogického a nevyužitelného množství, které údajně bylo podmínkou firem.

V návaznosti na to chtít i ze strany ČR zpět uhrazenou část plateb v rámci smluvní odpovědnosti.

Připomínám, že předsedkyně EK odmitla zveřejnit texty SMS, které si s firmou Pfizer vyměňovala. Nelze tedy vyloučit zvýhodňování, obchodní “dohody”, až korupci. Neměli bychom tuto praxi akceptovat a jen “do skonání světa” beze slova plnit astronomické platby, jež byly nepochybně hlavním cílem posledních tří let. [zdroj]

Tak takhle ne, soudruzi. Ursula patří za mříže!

Tak nám média vítězoslavně oznámila, že se EU domluvila s Pfizerem na tom, že vakcíny, které už nikdo nechce, nebudeme muset odebrat, a to za malý stornopoplatek v řádu miliard korun.

Jinými slovy jsme uzavřeli úplně nesmyslnou smlouvu na pětinásobně vyšší počet dávek, než jsme mohli kdy spotřebovat, a teď se z ní jdeme vykoupit tím, že zaplatíme za to, že vůbec nic nedostaneme.

Kolik bude onen storno poplatek přesně činit ale nesmíme vědět, protože to je přísně tajná informace – a to přesto, že se bude platit z našich společných peněz.

Okamžitě mi na mysl padla ona legendární hláška Slávka Šimka „nechci slevu zadarmo“.

Tak takhle ne, drazí soudruzi.

Pokud nám občané svěří svou důvěru ve volbách do našeho parlamentu i do europarlamentu, tak využijeme naší právnické kvalifikace a provedeme následující kroky:

  1. důsledný audit a zveřejnění všech okolností týkající se nákupu vakcín
  2. okamžité zastavení odběru vakcín bez placení jakéhokoliv storno poplatku
  3. zahájíme soudní spor se společností Pfizer, aby nám vrátila alikvótní část platby za Českou republiku, neboť jí dodané zboží nesplňovalo deklarované vlastnosti
  4. vyvodíme trestně-právní odpovědnost vůči osobám zodpovědným za toto nehorázné plýtvání našimi společnými finančními prostředky v ČR
  5. uděláme vše pro to, abychom dohnali k trestně-právní odpovědnosti osoby odpovědné za uzavření kontraktu s firmou Pfizer na půdě EU, v čele s Ursulou von der Leyen

Dle mého pevného přesvědčení a kvalifikovaného právního názoru spáchala předsedkyně Evropské komise flagrantní trestný čin.

A my uděláme všechno proto, abychom ji za vykopání tohoto největšího tunelu v dějinách lidstva dohnali před soud a následně i do vězení.

My nebudeme jen mluvit, my budeme konat.

Ursula patří za mříže a my uděláme maximum, co je v našich silách, aby tam také skončila. [zdroj]

Najde ministerstvo konečně odvahu k pravdě o „očkování“?

Osud všeho kolem očkování závisí na pravdě o něm a na odvaze ministerstva tuto pravdu definitivně najít a konstatovat.

Nechce se mi už ani připomínat, že jsem patřila mezi skupiny vědců, lékařů a právníků, kteří hlasitě varovali před tím, co se dnes děje, a na co prostě došlo a čím dál víc dochází…

Kvůli těmto varováním a kritice zahrávání si s lidským zdravím i lidskými právy mi byl zrušen po deseti letech blog, byla jsem terčem útoků, novináři nás nazývali (a nazývají!) dezinformátory (i horšími slovy), současný ministr si neodpustil ani něco tak přilzemního, jako mi komolit jméno… atd.

A je to tu. Pochybnosti o dopadech očkování na zdraví člověka, obrovské finanční ztráty zemí, otazníky kolem nákupů enormních počtů vakcín… A tisíce zničených osudů z důvodu nezákonných opatření…

Máme tu dnes tyto titulky. Neví se, jak z toho. Další vakcíny jsou na cestě, ale co s nimi… Další Čtvrtníček už není, a lidé kladou čím dál více nepříjemných otázek. Třeba ve vztahu k náhlým úmrtím mladých lidí… A co s očkováním? To řeší (!) EU. Jak řeší? Co na tom řeši? Jak dostat vakcíny do lidí? Nebo konečně jak jít s pravdou ven, že vše nebylo tak, jak se tvrdilo? Viz utajované sms s Pfizerem.

Doplnila bych ještě další bod – co bude s lidmi, kteří za to všechno nesou odpovědnost, a kopali evidentně více za ty farmaceutické dodavatele, než za zdraví lidí?

A vůbec by neuškodilo, aby padla omluva i nám, kteří jsme měli odvahu proti tomuto celosvětovému šílenství od počátku vystoupit bez ohledu na to, jaký hon se na nás pořádal, a vše dnes společně po pravdě rozkličovat. A pokud to jen trochu půjde, přitlačit hlavně ty firmy, které evidentně o vakcínách nevěděly vše, přesto nutily země kupovat jich astronomické počty. A z lidí bezohledně udělaly pokusné králiky.

Zkrátka to, co se tu tři roky dělo, si žádá důkladné prověření až prošetření. Co s vakcínami je v tomto směru zástupný problém. Jde o to, jak se zacházelo s lidmi a jejich důvěrou, co se jim vpravovalo do těla, co a jak prověřené vlastně země kupovaly a kdo a proč se k těmto nákupům zavazoval. O klamavých reklamách typu “tečka” a diskriminaci neočkovaných nemluvě.

Byli jsme svědky neuvěřitelného zneužití politické moci. A něco podobného přece nesmíme jen tak mlčky přejít. “Osud” očkování závisí na pravdě o něm. K té musí najít ministerstvo odvahu. [zdroj]

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*