Demonstrace proti vládě (celé video)
Sdílet článek:

KTV

Politická strana PRO  zorganizovala opět masový protest v Praze. Desetitisíce lidí se sešly na Václavském náměstí v Praze, aby vyjádřily nespokojenost se současnou vládou Petra Fialy.

Protest zahájil projevem předseda PRO Jindřich Rajchl.

Na demonstraci proti vládě vystoupilo mnoho bývalých politiků jako například Jiří Paroubek bývalý premiér, ale  i bývalý jihomoravský hejtman a bývalý místopředseda ČSSD Michal Hašek, který nově působí v hnutí PRO. Shromáždění lidí sdělil, že je rád, že je dezolát. Přečetl také pozdravy z nemocnice od bývalého prezidenta Miloše Zemana.

Lidé důrazně odsoudili pomoc vojenskému konfliktu na Ukrajině ze strany vlády a minutou ticha uctili oběti teroristického pátečního útoku v Moskvě.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,08 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. Podobný vývoj jsem očekával a proto jsem tentokrát nebyl. Už je příliš pozdě a PRO tlačí zbytečně na pilu. Příští rok jsou parlamentní volby u nás a tento rok volby do EP, krajských zastupitelstev a Senátu ČR. Důležité je, aby se PRO přehouplo přes 5% a bylo slyšet v PS. No a pokud by ANO+SPD+PRO dali přes 100 poslanců, pak nemám problém. I když ideální řešení to určitě není. Ale vzhledem k tomu Fialovému 5demoličnímu moru by to byla výrazná změna k lepšímu. A Tomio by mohl ukázat jaké je to být ve vládě 🙂

  2. R.D.Tak je vidět v čem vidìte spásu.Ovšem ta spása nespočìvá jak se snažíte namluvit čtenářům ve zvolení toho,onoho,nebo tamtoho,ale v neúprosnè dřině,která jediná nabízí ty hračky velkého hračkâřství po kterých lidé touží, a které v potu tváře a dřině od rána do večera bez jakýchkoliv socialnich jistot vyrábí pro názorný příklad třeba země draka.Pokud jste schopen tento dril podstoupit,zajistí Vám ho kterákoliv vláda.Jen nepočítejte s demonstracemi a všelijakými požadavky a úlevami.Tam v tom světě neexistují a proto tam cpe výrobu celý svět.Váš predseda idol Vás buďte si jist nezachránì.Zachraňuje pouze svůj bezpracný život a těch 5% hlasů mu k němu bohatě stačí.No a pro Vás zbude mzdova konkurence se zeměmi BRICS(západ ví kdo to odře za nejmìň).

  3. V.Aaáá záchrance utiskovaných.Kdo vì jestli jste taky tak obhajoval názory utiskovaných(podle Vás) v té Vašì zŕejmě oblìbené dobê spolu se Stepánem na pòdiu.Byl jste komunista że? Za to se nestyďte.No a co se týče pana R.D tak snad umí diskutovat.Vás k tomu potŕebuje? No nazor totiž velmi vyhovuje tomu,z čeho by velmi jásala země která nás označila za nepřítele.Ne my ji,ale ona nás.To znamená výstup z EU,NATO atd.Także pán může klidnê vysílat i otamtud.No a ty důsledky?Tak jestli se ted máme špatně,tak kdyby to vzali ti dva pánové oblìbení, tak ten bordel po nich by už nedal dokupy nikdo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*