Donald Trump se setkal s osvobozeným Kylem Rittenhousem
Sdílet článek:
Nečekaně vstřícný rozsudek nad v době incidentu sedmnáctiletým Kylem Rittenhousem očividně potěšil také Donalda Trumpa, který si mladíka krátce po osvobozujícím rozsudku pozval do Mar-a-Lago.

O případu i soudu, včetně detailů kolem rozsudku, jste si mohli přečíst už zde a zde. Rozsudek byl pravděpodobně vstřícný jen díky tomu, že ani jeden ze zastřelených nebyl černý, pak by zřejmě pro mladého střelce nedopadl soud tak dobře.

Donald Trump přijal v Mar-a-Lago Kylea Rittenhouse, který byl nedávno zproštěn viny za vraždu dvou mužů během  protestů BLM v Kenoshe.

Palec nahoru na fotografii: Donald Trump přijal v Mar-a-Lago Kylea Rittenhouse, 18letého mladíka, který byl v pátek zproštěn viny za vraždu dvou mužů během nepokojů v Kenoshe v srpnu 2020. Bývalý prezident se zmínil na Fox News, v pořadu jeho přítele Seana Hannityho, o jeho setkání s milým mladým mužem, který neměl podstoupit soud: „Byl by zabit, kdyby nestiskl spoušť.“

„Právě odjel z Mar-a-Lago, nikdy neměl projít tím vším. Byla to chyba ze strany prokurátora a děje se to s demokraty po celých Spojených státech,“ obvinil vládu bývalý americký prezident. Trump pak obvinil také média: „Jsou to nepřátelé lidu. My bychom mohli mít zemi, která by se dokázala uzdravit a dát se dohromady, ale média to všechno udržují. Jsou tak zkorumpovaní. Falešné zprávy, ale ve skutečnosti jsou to zkažené zprávy. To, co dělají, je zkorumpované. Musel jsem věnovat spoustu času falešným vyšetřováním.. “

Trump také odsoudil útok ve Waukeshe ve Wisconsinu, kde vjel aktivista BLM do davu, přičemž 6 lidí zavraždil a 62 zranil…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*