Enem na benzinu letos vlada obere každeho pruměrně o 10 tisic Kč
Sdílet článek:
Vypada to, že brněnska vlada bruselske pětky se stane nejškodlivějši vladu od dob velkeho Klementa. Enem na benzinu letos nahrabe o 97 milijard vic, než by měla. Ukrade je vlastnim občanum – včetně tych blbcu, keři je volili.

Nemusite byt ani tak genyjalni tajak ja, abyste si to spočitali na prstach.

Ročni spotřeba benzinu a nafty u nas byla vloni 8,058 milionu litru. Zatimco na naši pumpě kupuju vydirani občani liter za 45 Kčs, vedle v Polsku sem fčil kupil liter za 33 Kčs. Při rozdilu 12 kaček na litru tedy nadbytečne vladni vypalne robi 97 miliard Kčs, což je skoro 10 tisic na osobu, včetně děcek.

Hlupějši se možna zaraduju a řeknu, že na nich vlada neryžuje, bo nemaju auto. Nebojte se, velice rychle se zločinecke ceny paliv promitnu do ceny veškereho zboži.

Valečni štvači se možna tež zaraduju a řeknu, že to je cena za valku na Ukrajině a darovanim tanku pomožeme valečne mašineryji bojovat o par dnu dyl. Enem se radujte na cizim neštěsti. Moje valka to neni. Ja sem se neradoval, ani když Ukrajinci spustili “protiterorystycku operaci” (slovy jejich propagandy) proti vlastnim lidem, ani když Rusi spustili “specialni operaci” (slovy jejich propagandy) proti susednimu statu.

Pokud jakakoliv strana potřebuje zbraně, ať si je kupi. Ukrajinska strana kupovala zbraně od Zapadu po celych osum roku, přišerně zadlužili zemi a … furt je jim to malo? To aji ten hlupy Klema nikdy nikomu zbraně nedaval zadarmo. A když začal izraelsko-arabsky konflikt, prodaval zbraně jedne aji druhe straně, tajak to robi všecky vlady na celem světě. A do dneška su nam za to vděčni jak Izraelci, tak Arabi.

Až se zas podivate na svoju učtenku z pumpy, vzpomeňte s lasku na brněnsku vladu bruselske pětky, kaj starnuci Harry Potter koordynuje pomatene minystry od šilenca, kery v dubnu řeši roušky v tramvajce, přes přerostle tluste děcko na zamini, až po pomatenu obranařku, kera se chysta pozvat okupačni vojska.

Enem jedna vlada je tak hlupa, že dava zbraně zadarmo.

Ta naša.

PS: Z litra benzina vybira vlada samozřejmě podstatně vice, než je spočteno, bez spotřebni daně a DPH je cena litru benzina 24,4 Kčs.

Kliknutim se dostanete na kalkulačku
Kliknutim se dostanete na kalkulačku 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Když to nende v hokeju ani ve fotbale, tak zme se zkusili prosadit aspoň takto. Ale uznávám, že ani totok moc nevyšlo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*