Fico porazil mainstream
Sdílet článek:

IVAN DAVID

Všichni komentátoři připuštění do „objektivní, nezávislé a vyvážené“ České televize se předhánějí ve zdůrazňování, že parlamentní volby na Slovensku proběhly svobodně a demokraticky. Je to lež, protože ke skutečné demokracii patří objektivní informování veřejnosti a nikoli extrémní jednostrannost, která se stala normou v procesu abnormalizace společnosti.

 

A zejména ke skutečné demokracii patří svobodná a vyvážená veřejná diskuze občanů a jejich zvolených reprezentantů. Tomu je praxe „veřejnoprávních“ médií na hony vzdálená.

Takže Fico vyhrál volby navzdory manipulaci veřejností ze strany těch, kteří ovládají mainstreamová média. Jinak řečeno, za podmínek skutečné demokracie a bez pokusu o jeho kriminalizaci by vyhrál daleko větším rozdílem a Slovensko by mělo šanci být řízeno svobodnou vůlí jeho obyvatel a ne masou podrobenou trvalé manipulaci. A připuštění komentátoři ještě drze trvají na tom že je třeba veřejnou diskuzi omezit i na prostoru, který jí zbývá, tedy sociálních sítích. Chtějí určovat, které názory jsou správné a které informace budou tajeny, a to je zásadní znak totalitní společnosti.

Proto jsem podpořil návrh na udělení Sacharovovy ceny v Evropském parlamentu Elonu Muskovi, který odmítá cenzuru, a umožňuje svobodnou diskuzi. Cenu samozřejmě nezíská, neboť většina poslanců Evropského parlamentu má hluboce zakořeněné totalitní myšlení.

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. “navzdory manipulaci veřejností …” “pokusu o jeho kriminalizaci”.
    To sú strašné bludy, čo tu autor zmotal. Evidentne sa on snaží manipulovať a prekrúvať. Fico je v histórii SR úplne jednoznačne a nespochybniteľne najväčší gauner, zlodej a mafián, ktorý vybudoval mafiánsku štruktúru schopnú kradnúť v miliardách euro. Existujú stovky dôkladne zdokumentovaných korupčných káuz, ktoré mafiánske štruktúry v polícii, prokuratúre a súdnictve dokázali úspešne zamiesť pod koberec. Každý, kto má len štipku morálky v sebe, nemôže o ficovi povedať jedné pozitívne slovo a musí vždy v jednej vete s jeho menom hovoriť o mafiánovi a zločincovi.

    • Jistě, bohužel se momentálně na Slovensku pro boj s bruselskou fantasmagorickou vygumovanou tupostí, ultralevicovým fanatismem a úřednickou svévolí nikdo lepší nenabízí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*