Francouzský politik Zemmour představil plán na řešení migrace
Sdílet článek:

J.M.SPURNÝ

Éric Zemmour je francouzský politik, který kandidoval v minulých volbách na prezidenta. V prvním kole skončil třetí. Vede stranu Reconquete!. V reakci na násilné nepokoje, které zachvátily Francii po smrti arabského mladíka z rukou policie, zveřejnil plán na řešení současné situace.

Strana Érica Zemmoura se jmenuje Reconquete! neboli volně interpretováno jako „Dobyjme zpět Francii”. Nemá zastoupení v parlamentu. Plán Érica Zemmoura na řešení krize a migrace má tři sekce:

Překlad autor.

Realita, kterou v naší straně Reconquete! odsuzujeme, se začíná vyjevovat před očima našich vládních činitelů. Navrhujeme více než jen jiný pohled a názor, navrhujeme řadu konkrétních opatření. Bouře nepokojů, násilnosti, rabování a kradení nejsou nevyhnutelným osudem, Reconquete! nabízí plán na udržitelný návrat míru.

(1) Primární je pomoci pořádkovým silám krotit výtržníky

 • Okamžité vyhlášení výjimečného stavu: klid zbraní, prohlídky aut, domovní prohlídky výtržníků a zabavení zbraní, výslechy na policii.
 • Posílení institutu nutné obrany pro pořádkové síly na základě presumpce legitimní obrany.
 • Institut nutné obrany pro policisty a napadené osoby, zejména majitele demolovaných obchodů.
 • Konec právního nihilismu: výtržníci ve věku od šestnácti let mohou být stíháni jako dospělí, ti totiž tvoří jádro násilnických skupin, a proto jejich tresty musejí být exemplární a předvolání k soudu a řízení u soudu co možná okamžité.

(2) Ti, kdo ničí, musejí být odteď ti, kdo za to platí

Slušní Francouzi již nemají ráno vstávat a pracovat pro ty, kdo žijí z jejich velkorysosti. To se nazývá společenská spravedlnost.

 • Finanční sankce v dramatické a dostatečné výši, aby plnily účel odstrašujícího příkladu: peníze na náhrady škod mají vycházet z kapes výtržníků, ne z našich.
 • Sankcionovat rodiny, jsou-li násilníci nezletilí: tyto rodiny by již dále neměly čerpat od státu sociální pomoc.
 • Obecně prospěšné práce pro vandaly: ničí, tak ať to vše též sami znovu postaví. To jim pomůže ve výchově k občanství, jedná-li se tedy o Francouze. Jsou-li cizinci, jejich místo ve společnosti je pak v zemích jejich původu.
 • Mezi výtržníky je jedna třetina nezletilých. A část z této třetiny jsou jedinci, u nichž je předpokládané dokončení procesu udělení francouzského občanství až v osmnácti letech. Strana Reconquete! navrhuje, aby každá účast na výtržnostech obsahující delikt proti zástupcům státu, státním budovám, státním úředníkům či politikům, pořádkovým silám nebo hasičům byla považována za motiv k zamítnutí francouzského občanství. Tito jedinci si jej totiž nezaslouží.

(3) Aby se tato krize neopakovala 

Aby Francouzi konečně došli společenského míru, který si zaslouží, je čas řešit problém u jeho kořene a tím je imigrace. Za tímto účelem navrhuje Reconquete! imigrační clonu sestávající z devíti bodů:

 • Zrušit právo na slučování rodin a právo na francouzskou zemskou příslušnost: zpřísnit podmínky pro udělení občanství neevropanům a drasticky zúžit otevřenost vízové politiky.
 • Vrátit právo na azyl ke svému původnímu účelu: několik set jedinců za rok podávajících žádost mimo svou zemi původu.
 • Zavedení povinné kauce 10.000 eur pro žadatele ze zemí označených jako rizikových.
 • Zrušit sociální dávky, ostatní pomoci státu a bezplatné zdravotnictví cizincům (tj. osobám nemajícím francouzské občanství a těm, kdož nejsou jeho oprávněnými a úspěšnými žadateli).
 • Přeformulovat právní definici lidské bytosti tak, abychom mohli dramaticky trestat pašeráky lidí i jejich komplice.
 • Uspořádat edukativní, informativní kampaně v zemích, odkud běženci odcházejí, s cílem je demotivovat. Též odstranit Francii ze seznamu zemí, které figurují v různých mezinárodních smlouvách podporujících migraci.
 • Zamezit a zrušit přijímání usvědčených kriminálníků do řádných právních procesů pro udělení občanství nebo práva na pobyt. Docílit toho, aby země původu přijímaly zpět své běžence i své kriminálníky, a to pomocí diplomatických i finančních tlaků.
 • Z výtržníků, policií hledaných lidí a dalších podobných osob poslat zpět do zemí původu tyto osoby: jedince, u nichž je země původu bezpečně identifikována; delikventy ze zahraničí; zahraniční kriminálníky ve vězení, jimž končí výkon trestu; cizince, kteří jsou nezaměstnaní déle než šest měsíců.
 • Zrušit právní identitu s názvem „nezletilý cizinec bez vlastních zletilých právních zástupců” (nebo též izolovaný nezletilý ze zahraničí), jelikož tito jedinci jsou v jádru výtržností ve velkých městech a vědomě je rozohňují. Je také potřeba testovat věk osob, jež se za nezletilé vydávají.
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Až Zemmour vyhraje volby, mohlo by to nastartovat rozpad EU. A ve Francii výjimečný stav a nasazení armády. Pokud si teda po zvolení svoje předsevzetí nerozmyslí (jako jistý nejmenovaný český premiér).

 2. Souhlas. Zejména ten poslední bod. Klidně rutinně rentgenovat pravou ruku od konečků prstů po konce kostí v předloktí. Podle toho, kde je kost a kde ještě chrupavka, se dá určit věk s přesností několika měsíců.

 3. Rozpad EU je snem pana dobyvatele a patych kol od vozu natahanych všude po Evropě.Takže přiznivci rozpadu EU muzou soukromě z te nesvobody vystoupit,a vstoupit třeba do te svobody v RF.Co by za to takove Turecko nebo Ukrajina dala.To ze migranti vesele zneuzivaji pohostinnostl demokratickych zemi nebude znamenat rozpad EU,ale konec te uz vime naivity za dobrotu na žebrotu.No a vitane tema pro zeme,kam nikdy zadny emigrant svobodně nezavita.Asi vi proć.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*