Glosa MM: Dnes uplynulo osmdesát let od dne, kdy Nikita Sergejevič Chruščov „daroval“ Ukrajině Krym
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Dnes uplynulo osmdesát let od dne, kdy Nikita Sergejevič Chruščov „daroval“ Ukrajině Krym. To jen pro připomenutí, že dnešní problémy jsou vždy následkem minulých chybných politických rozhodnutí…

Navalného smrt přichází za situace, kdy se Biden snaží u amerických zákonodárců prosadit pokračování vojenské pomoci Ukrajině.
Tolik zpráva a logická otázka: Cui bono? Že by Kreml za každou cenu chtěl přesvědčit americké zákonodárce, aby poskytly Ukrajině další desítky miliard dolarů?

Avdijivka představovala pro Rusy hrozbu, protože se z ní dá ostřelovat okupovaný Doněck a klíčový železniční uzel Jasynuvata. Velký strategický význam však nemá.
Nemá, jen se z ní dal ostřelovat klíčový železniční uzel. Kdo tyto zprávy proboha píše?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Navalného smrt přichází za situace, kdy se Biden snaží u amerických zákonodárců prosadit pokračování vojenské pomoci Ukrajině.
    Tolik zpráva a logická otázka: Cui bono? Že by Kreml za každou cenu chtěl přesvědčit americké zákonodárce, aby poskytly Ukrajině další desítky miliard dolarů? // K tomu není co dodat :-))) Stejně jako tomu, když Němcům “někdo” odkuřil strategický plynovod z Ruska a ti to přešli lehkou chůzí, jakoby se jim to stávalo jen každé pondělí nebo v září :-)))

  2. A ještě Avdijivkou vede hlavní (a prý jediná) zásobovací tepna E50 – ale jinak skutečně nemá valného významu.
    Jo a ještě je tam mohutné opvenění……inu, bezvýznamná obec.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*