Glosa MM: Forum 24 píše – bodyguardi prezidenta Vladimira Putina sbírají při jeho cestách do zahraničí jeho výkaly
Sdílet článek:
Pro ty, kteří jsou ochotni investovat pár minut do toho, aby se obrovské platby do Ruska snížily, a chtějí pomoci chránit naše klima, je u europoslance Luďka Niedermayera připravena nálepka na auto, kterou ostatním řidičům oznamujete, že jezdíte úsporněji, na dálnici s rychlostí maximálně 115 km/h.
Raději bez komentáře.

Ministryně obrany Černochová:
„Pro mne je nejdůležitější, abychom měli možnost utratit finanční prostředky smysluplně. Ministerstvo obrany bude například požadovat o 21 miliard korun více než letos.“

.

Mluvčí dolní komory ruského parlamentu Vjačeslav Volodin:
„Přetrhání existujících obchodních vztahů sankcemi Washingtonu a jeho spojenců vedlo k vytvoření nového jádra světového růstu skupinou osmi zemí, Čínou, Indií, Ruskem, Indonésií, Brazílií, Mexikem, Iránem a Tureckem, jejichž HDP je o 24,4% vyšší, než HDP skupiny G7“.

Forum 24 se nás snaží rozptýlit, abychom nepropadali nad současnou situací v Česku trudnomyslnosti:
Podle zprávy dvou investigativních novinářů sbírají bodyguardi prezidenta Vladimira Putina při jeho cestách do zahraničí jeho výkaly. Tvrdí to Regis Gente, autor dvou knih o Rusku, a Michail Rubin, který se Ruskem zabývá již 13 let, ve čtvrteční reportáži pro francouzský zpravodajský časopis Paris Match.
„Podle článku nese odpovědnost za sběr Putinových výkalů Federální ochranná služba (FSO), útvar, který má za úkol chránit Putina a další vládní činitele. Podle Genteho a Rubina pokaždé, když si Putin potřebuje odskočit, vloží agent FSO jeho exkrementy do specializovaného balíčku, aby se mohly ve speciálním kufru vrátit do Ruska. K takovému sběru exkrementů došlo během Putinovy návštěvy Francie 29. května 2017 a také během jeho cesty do Saúdské Arábie v říjnu 2019, napsali reportéři.

Gates na summitu Time zdůraznil, že z celosvětového hlediska byla úmrtnost na covid jen 0,2 procenta a dodal, že vzhledem k tomu, jak destabilizující byla pandemie covidu-19 navzdory extrémně nízké úmrtnosti, tak pokud se objeví další virus s podobnou virulencí, ale mnohem vyšší úmrtností – řekněme pět procent – tak by to mohlo znamenat konec celého lidstva.“
Neuvěřitelný žvást. Destabilizující účinek nezpůsobila přece pandemie covidu, ale hysterická reakce medií a politiků, o které si můžeme či nemusíme myslet, že byla řízená. A absolutně nechápu, proč by snížení přebujelého počtu lidí o 5% mělo znamenat konec celého lidstva.
Dokonale to vyjádřila jedna známá mé ženy: „Mně by vůbdc nevadilo, kdyby na covid zemřelo 10 % lidí. U nás v paneláku bych dokonce přesně věděla, kteří by to měli být.“

Zpěvák Justin Bieber (28 let) vysvětlil, proč zrušil některé nadcházející koncerty. Potýká se totiž s nepříjemnými zdravotními problémy, pásový opar mu přešel do onemocnění zvaného Ramsayův –Huntův syndrom a způsobil mu ochrnutí půlky obličeje.
Se závažnými zdravotními problémy se v březnu potýkala i jeho manželka Hailey, která skončila v nemocnici s příznaky mrtvice. Ukázalo se, že měla v mozku krevní sraženinu.
Ne, abyste si ovšem mysleli, že to s něčím souvisí…

„Covid mě vyřadil na půl roku.“ Část sportovců má potíže i měsíce po nemoci.
Tolik titulek dlouhého článku na seznamnovinky.cz Bohužel ani slovo o tom, kolik z nich bylo očkováno.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Europoslanec Niedermayer, takto bývalý bankéř, nějak zapoměl počítat. Čím méně benzínu koupí, tím méně zaplatí sátu na DPH a tím méně peněz bude mít Černochová na zbraně pro milovanou Ukrajinu. Téma hovínek je, myslím, pro internetový deník Forum 24 příznačné.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*