Glosa MM: Koncesionářské poplatky
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Ceny hnojiv klesají, takže by veřejnoprávní media měla následovat trh a ne zvyšovat koncesionářské poplatky.

Z programu strany Progresivní Slovensko:
Zasadíme se o členství Ukrajiny v EU. Žádná země neobětovala za ostatní dekády pro evropské ideály tolik, jako náš východní soused.

„Americké Orlando o víkendu zažilo hned několik protestů neonacistických skupin. Jejich příznivci pochodovali městem v červených tričkách s nacistickými symboly a s vlajkami s hákovými kříži a skandovali například „Jsme všude“,“ píše portál iRozhlas.
To, že neonacisté mimo jiné skandovali i banderovské heslo „Sláva Ukrajině“, však již nezmiňuje.

Nákupy ruského plynu jsou pro Rakousko morálně nepříjemné, ale zatím nutné, prohlásil rakouský spolkový kancléř Karl Nehammer. Momentálně odebírá Rakousko z Ruska 2/3 plynu, ovšem skutečné číslo je pravděpodobně ještě vyšší, protože část plynu je „morálně očištěna“ překupníky.

Německé tovární objednávky se oproti červnu snížily o 11,7 %, což je mnohem horší výsledek, než jaký očekávali ekonomové v průzkumu agentury, ti predikovali pokles o 4,3 %.
Experti v praxi, chce se dodat…

Britský důstojník Richard Kemp aneb Konečně to někomu došlo:
Ukrajinská ofenzíva pokračuje čtvrtým měsícem pouze dílčími úspěchy a jen několika ruskými protiútoky. Začíná být jasné, že plánem Moskvy může být nechat ukrajinské muže a techniku vykrvácet. Připomíná to plán Kaiserschlacht (Ludendorffovu ofenzívu), tedy jarní průlom Němců, který začala v březnu 1918 a zahnala spojence zpět, přičemž se zmocnila většího území, než které obě strany obsadily během předchozích čtyř let války. Toho Němci dosáhli tím, že nechali nepřítele vykrvácet a zároveň si za liniemi vytvořili obrovské zásoby mužů a munice, připravené k ničivému útoku.

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Snad slovenští novokomunisté (eufemisticky: progresivisté) nemyslí těmi hodnotami, které Ukrajinci pro Evropu brání, korupci, oligarchický klientelismus a banderismus jako specifickou ukrajinskou odnož nacismu?

  2. T.Těmi hodnotami myslí svobodu jednotlivce,demokracii a možnost si zvolit cestu kam chce jako stat patřit.No a to samozrejmě nevoní panu dobyvateli cizich uzemi o ktere by rad zvětslšil svou malićkou říši a nejraději Ukrajinu zotročil aby skákala podle jeho not.No a jestli je tam korupce,oligarchie,tak RF není pozadu.No a Bandera by se divil jaký byl troškař nacionalista kdyby viděl to brutalní napadeni Ukrajiny ve stylu RF supernacionalismu, a touhy vymazat sousedni stat z mapy.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*