Glosa MM: Manmanství a ženženství
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Znovu oprašuji svůj dávný návrh:
Ať dva homosexuálové uzavřou úřední sňatek se všemi právními důsledky, a tento se nazývá manmanství. Ať dvě lesby uzavřou úřední sňatek se všemi právními důsledky, a tento se nazývá ženželství. (To je můj manman, to je moje ženželka).
Jenže o to přece v těch současných sporech nejde, budou následovat další požadavky. Jde totiž opět o další kolečko salámové metody jak v boji za práva a „práva“ skutečných či vykonstruovaných menšin rozložit tradiční společnost a tak ji lépe a lehčeji ovládat. Divide et impera stále platí.

Podle nových norem, na kterých se dohodly resorty školství, zdravotnictví i práce a sociálních věcí, se na školách povolí toalety pro nebinární žáky.
„Tento trend je celoevropský, málokdy je tam rozlišení záchodů na dívčí a chlapecké. Je to i přiblížení se evropskému trendu a nebinárnímu světu,“ vysvětlila to hlavní iniciátorka novelizace, poslankyně Renáta Zajíčkováz ODS.
Jak vidno, děsivá snaha o likvidaci tradiční společnosti je mnohem a mnohem nakažlivější a nebezpečnější, než jakákoli viróza.

„Jedno je jasné, my Maďaři nedáme Ukrajině další peníze, dokud nám neřeknou, kam zmizely předchozí prostředky v hodnotě asi 70 miliard eur.“
Co si to ten Orbán dovoluje? Copak neví, že Ukrajina vždy byla a je transparentní demokracií se vzorným hospodařením (jinak by přece nemohla požadovat vstup do EU), která brání tomu, aby Rus došel až k Atlantiku?
A navíc, copak v takovém případě záleží na prošustrovaných miliardách?

Je nanejvýš jasné, že spousta toho, co ministr obrany Šojgu svému šéfovi Putinovi tvrdil o válce na Ukrajině, nebyla pravda, prohlásil Brian Taylor ze Syracuse University v New Yorku.
Tolik zpráva. Proboha, to Putin nesleduje Českou televizi, aby měl dokonalý a nezkreslený přehled, co se všude děje?

Dmitrij Medveděv francouzsky k prezidentu Macronovi:
Macron několikrát prohlásil, že je na straně Ukrajiny. Možná je na čase ukončit tento slovní průjem a postavit se na stranu Francie. Promrhané peníze na nákup zbraní pro Zelenského feťácký gang by se obyčejným Francouzům hodily.

Slova ka zapamatování:
Vojenský analytik a bývalý náčelník Vojenské policie Otakar Foltýn v rozhovoru pro Právo říká, že ruského prezidenta Vladimira Putina vzpoura wagnerovců oslabila v boji o moc a zlomí mu vaz.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*