Žádáme odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN)




Sdílet článek:

TRIKOLORA

Ministerstvo vnitra řízené ministrem a místopředsedou vlády Vítem Rakušanem vyprodukovalo dokument nazvaný Mír jako kremelský propagandistický narativ. Vane z něho duch minulých dob, o kterých jsme si mysleli, že už se do naší země nikdy nevrátí.

Je naprosto nepřijatelné, aby ministerstvo vnitra vytvářelo dokumenty, které každého, kdo preferuje mír před válkou, automaticky vydávalo za agenta některé cizí mocnosti. Taková praxe nás vrací do těch nejodpudivějších dob minulé totality.

Za práci ministerstva je zodpovědný ministr, v tomto případě Vít Rakušan. Politik, který připustí podobné faux pas, nemá ve vládě demokratické země co pohledávat. Ponechá-li předseda vlády Petr Fiala (ODS) tohoto pokleslého ministra ve funkci, nelze to chápat jinak, než že se s jeho totalitními praktikami ztotožňuje.

Bude to další z důvodů, proč musí být Fialova pětikoaliční vláda ve volebním klání, raději dříve než později, smetena.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*