Glosa MM: Spolupracovník
Sdílet článek:

Dlouholetý zaměstnanec českého ministerstva zahraničí spolupracoval s ruskou Službou vnější rozvědky (SVR) a vynášel jí tajné informace, napsal ve čtvrtek web Deníku N s odkazem na premiéra Petra Fialu (ODS), ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti) i Bezpečnostní informační službu (BIS). Ta pracovníka odhalila a roky sledovala. Lipavský Novinkám potvrdil, že dotyčný člověk už na ministerstvu nepracuje.
Dodávám:
Když jej BIS roky sledovala, určitě májí tlustou knihu toho, co prozrazoval. Ta by stála za vydání, protože by to určitě byl velice úspěšný humoristický román ze současné české historie.

Evropský parlament odhlasoval, že Maďarsko již nelze považovat za plnohodnotnou demokracii.
Teď jsou na řadě Maďaři, kteří by si měli odhlasovat, že Evropský parlament je většinově rudozelený blbinec.
Hlasování jako hlasování…

Nelze neslyšet vítězné fanfáry ukrajinského prezidenta a jeho západních podporovatelů, že Rusko je v defenzivě, obraz války se otočil a oslabené a neschopné Rusko nakonec před moderními západními zbraněmi a morální převahou Ukrajinců kapituluje.
Byl bych s těmito úvahami velice opatrný. Výsledkem současné situace podle mého názoru nebude ruská kapitulace, ale eskalace, s důrazem útoků na životně důležitou infrastrukturu Ukrajiny. Také hůře pro nás.

Obchodní obrat mezi Ruskem a Japonskem se dle japonských zdrojů v srpnu zvýšil o 31% ve srovnání se stejným obdobím v roce 2021. Například dovoz ruského zkapalněného zemního plynu (LNG) se v srpnu zvýšil o 211% ve srovnání s loňským rokem a v cenovém vyjádření o 386%.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. O morální “převaze” Ukrajinců, při určité znalosti historie a stavu ukrajinské společnosti před válkou, bych raději příliš nehovořil.

  2. Vynášel informace? To ve skutečnosti znamená, že uklízečka soustavně vynášela koš s bordelem, který BISka v zájmu vykázání činnosti označila jako “informace”. Díky, Luudelko!

  3. česká republika v EU,NATO a hlavně v Rusku familiérně nazývaná “horní prdel” (ukrajina je dolní prdel)je taková supervelmoc,že těm zákeřným Rusům stojí za to ji neustále sledovat-mě by zajímalo,co tady vlastně špiónůjí??Že pekari doporučila lidem dva svetry???Nebo že fialovič vysílá signály???

1 Trackback / Pingback

  1. Glosa MM: Spolupracovník » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*