Glosa MM: Události Petra Pavla
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

Příjmy státu v lednu dosáhly 132,3 miliardy korun, meziročně se zvýšily o 5,4 procenta. Výdaje byly 139,1 miliardy korun, meziročně o 14,4 procenta vyšší. První měsíc roku tak skončil státní rozpočet se schodkem 6,8 miliardy Kč. Meziročně jde o zhoršení o 10,7 miliardy.

Už kdysi dávno, před lety, kdy Babiš vystoupal na vrcholek moci, jsem napsal, že se chová tak, jakoby tam měl být věčně a neuvědomuje si, že jakmile ztratí svoji moc, spousta lidí, která se ho doposud bála, si začne rozpomínat a mluvit a nová garnitura získá dost munice k jeho „popravě“. Už to začíná…

Čtenář glos M. P:
Myslím, že ČT1 by měla přejmenovat pořad Události na Události Petra Pavla. Také očekávám jeho brzké svatořečení. Jeden zázrak již vykonal.

Český historik Prokop Tomek našel v archivu v Olomouci dokument, podle něhož současný slovenský ministr životního prostředí Ján Budaj (70) spolupracoval s komunistickou Státní bezpečností (StB).
To je toho! To u nás někteří kolaborovali s režimem ještě víc a voličům to vůbec nevadilo…

Demokracie bohužel nezná trest za „zločiny proti zdravému rozumu“.

Loňského roku laboratoře zachytily 292 HIV pozitivních, z toho 126 občanů ČR a 166 cizinců, převážně z Ukrajiny, uvádí Národní referenční laboratoř pro HIV/AIDS Státního zdravotního ústavu.
Veškerou lékařskou péči jim zaplatí Zelenskyj z těch miliard dolarů, co dostává, předpokládám, protože naši občané přece nejsou tak hloupí, aby to platili ze svého zdravotního pojištění.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Pavel Pávek, jak již má od svých mladých let ve zvyku, opět otočil svou korouhev a z kritika Babišova “strašení válkou” se během týdne stal vůdčí osobností usilující o zatažení České republiky do cizí války za cizí zájmy. Čest tohoto muže po celý život obchází velkým obloukem. Hlavní ale je tohoto rusofobně paranoidního válečného šílence v jeho fanatickém úsilí zastavit!

  2. Tak kdyby jste vychvaloval pana dobyvatele,tak Vam zabavi PC,do ruky dají krumpáč a za 15 roků jste vyléčen.Tak budte rad ze tu muzete tak nenavistně fantazirovat o nasem predstaviteli.Co by za to jinde dali.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*