Hlad po korytech ve vládní koalici
Sdílet článek:

Ve vládní koalici mají jejich spolustraníci takový hlad po korytech, že ve Sněmovně vládní poslanci na sílu, před odpor opozice, protlačili přes 1. čtení změnu služebního zákona, takže ministři místo dosavadních několika odborných náměstků z řad úředníků si nově budou moci vzít k sobě NEOMEZENÝ počet politických náměstků! A odborní náměstci budou zcela zrušeni. Dosud mohl mít ministr pouze dva politické náměstky.

Takže teď, když občané nemají peníze a také státní rozpočet je deficitu, si vládní ministři na každém ministerstvu nově klidně zaměstnají zcela nepotřebných třeba deset politických trafikantů z řad straníků vládních stran za 100-150 tisíc měsíčně!

Vládní straníci již prý netrpělivě čekají na tato místa. Takže to můžou být dohromady i stovky zbytečných vládních politických kamarádů navíc, zaměstnaných na ministerstvech! A vše zaplatí občané ze svých daní! Demisi! Z vlády Petra Fialy už musí být mnoha slušným lidem šoufl…

 

Tomio Okamura

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Ale no tak….jak říkala ta paní, když budeme mít spoustu dobře placených úředníků, budou platit vysoké daně a stát bude bohatý……tak o co vám pořád jde?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*