IDF získala kontrolu nad baštou Islámského džihádu
Sdílet článek:

INN

Jednotky IDF pokračují v operacích v Gaze, lokalizovali těžké rakety a bezpilotní letouny ve stanovišti Islámského džihádu v severní Gaze.

Jednotky IDF pokračovaly v noci na čtvrtek v operacích v Gaze a stíhačky IAF zasáhly řadu teroristických cílů v enklávě ovládané Hamásem.

Na základě zpravodajských informací IDF převzaly jednotky IDF kontrolu nad opěrným bodem velitele severní velitelské oblasti Islámského džihádu. V pevnosti se nacházejí kanceláře vysoce postavených teroristů patřících k této teroristické organizaci a také strategické místo pro výrobu zbraní.

Během náletu vojáci nalezli těžké rakety, bezpilotní letouny a další zbraně. Vojáci na stanoviště udeřili.

Kromě toho jednotky IDF prováděly činnost uvnitř školy, v níž se ukrývali teroristé z Hamasu. Během činnosti vojáci teroristy zabili a uvnitř školy nalezli velké množství zbraní.

Jednotky IDF provedly cílené nálety v několika oblastech v pásmu Gazy, během nichž nalezly technologické vybavení, úkryty zbraní a další zbraně, včetně pušek kalašnikov, výbušných zařízení, granátometů, vest, RPG a protitankových raketometů.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*