Jak se vyrábí prezident?
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Vyrobit prezidenta? Žádný problém. Média sehrála v prezidentské volbě naprosto klíčovou roli. Tým Petra Pavla promluvil o zákulisí prezidentské kampaně 2023. Danuše Nerudová byla méně tvárná. Média nechtěla Babiše. Výhru Pavla slavili novináři víc než samotný jeho volební štáb. Protože to byl především jejich kandidát a jejich volba. Projekt „Prezident 2023“ rozebírá Jana Bobošíková v pořadu Aby bylo jasno.

Prezidenta Pavla jsem našel, vykopal jako hřivnu, a vybrousil jako diamant.
Petr Kolář, „přítel po boku“

Jak se vyrábí prezident: Danuše byla méně tvárná. Média nechtěla Babiše. Tým Petra Pavla promluvil.

Kam se poděl přítel po boku hlavy státu Petr Kolář, který sehrál v prezidentské volbě klíčovou roli? Proč se rozčiluje na sociálních sítích jeho přítelkyně Světlana Witowská? Jak dlouho trval projekt „prezident 2023“ a kdo se na něm podílel? V čem byl Petr Pavel lepší, než Danuše Nerudová? A čeho se marketéři v kampani nejvíc báli?

Záchod nebo zákon? Pojištění nebo postižení? S „Václavákem“ se nemluví. Prezidentská soudcokracie.

Víte, že prezident Petr Pavel se neorientuje v Ústavě České republiky? Víte, že si při klíčovém projevu spletl zdravotní pojištění se zdravotním postižením, a že na místo slova zákon řekl slovo záchod? Víte, že média toto všechno z projevu vymazala a nabídla jen bezchybnou verzi? To všechno Vám ukážeme. A navíc se dozvíte, co si o činnosti českého prezidenta Pavla myslí americká umělá inteligence Elona Muska.

Jak prezident vybírá ústavní soudce? Radí mu Rychetský a herec. Kritériem bude gender i světonázor.

Víte, že podle předsedy Ústavního soudu Rychetského byl prezident Pavel, když studoval na socialistického rozvědčíka, pod vlivem detektivek a špionážních románů? Víte, že budoucí ústavní soudce bude hodnotit a vybírat i absolvent divadelní fakulty? Víte, že se u kandidátů na ústavní soudce bude zkoumat regionální příslušnost, gender, pohlaví i světonázor? A hlavně, víte, že některá jména budoucích ústavních soudců jsou už prý známá?

Vzkaz pokrytcům: Pavel NENÍ Havel. Flanel NENÍ samet. A Zeman nepotřeboval loutkovodiče.

Teď Vám ukážeme, jak se v průběhu deseti let stane z flanelu opovrhovaného a nenáviděného flanel adorovaný a milovaný. Vzpomínáte si ještě na rok 2014, kdy prezident Miloš Zeman vystoupil v Hovorech z Lán ve flanelové košili a džínách? Tehdy to pořádně schytal. Nejen proto, že doslovně přeložil název ruské skupiny Pussy Riot, ale i kvůli svému oděvu. Čas ale oponou trhnul. Ten, kdo nosí flanelku v roce 2023, je cool, je frajer, je na straně Dobra a dělá správné věci. A pozor! Flanel láká i ženy. Kromě neúspěšné prezidentské kandidátky Danuše Nerudové – tu flanel kouše.

Americké zájmy v okolí P. Pavla: přítel po boku Kolář jednal za zády české vlády o radaru v Brdech.

Víte, že za prezidenta Petra Pavla se bude rozšiřovat tiskový odbor Pražského hradu? Víte, že tajemník Petra Pavla spolupracoval s bývalým gay porno hercem? A víte, že Petr Kolář, přítel po boku prezidenta Pavla, neváhal za zády české vlády vyjednávat o americkém radaru? O jeho činnosti z doby, kdy byl českým velvyslancem ve spojených státech, vydaly svědectví tajné depeše na Wikileaks.

Bolševické kádrování inaugurace. Pozvali hosta, pak se distancovali. Kancléřka neví, co se děje.

Víte, že prezident Petr Pavel se po inauguraci distancoval od významného českého mediálního podnikatele, kterému poslal on i předsedkyně Sněmovny Pekarová na inauguraci pozvánku? Víte, že nová kancléřka o ničem neví? A víte, že prezident Pavel se rozhodl dávat pravidelné rozhovory deníku s kyperskými vlastníky, vystudovanými v Moskvě?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Prezidentem “demokratické” země ČR se stal komunistický rozvědčík a paní prezidentovou komunistická politručka. Doufám, že se té neobolševické sebrance, co je protlačila, ta zvrácenost jednou vrátí. Takovou totalitní lotrovinu by nevymyslel ani G. Orwell.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*