Je francouzská multi-kulti společnost již na prahu občanské války? A německá také?
Sdílet článek:

ROMAN BEDNÁR

Nad Francií se stále více stahují mraky – schyluje se k občanské válce. Neustálé napětí v západoevropských společnostech, doslova prosáknutých cizími nepřizpůsobilými kulturami, vyvolává stále častěji brutální krvavé násilí.

Některé obrázky z Francie by mohly pocházet z Ukrajiny. Ale nejsou odtamtud. Jsou z francouzských metropolí, nad kterými visí závoj občanské války. Výtržníci a násilníci, z nichž většina jsou migranti, případně mají migrantské kořeny, už celé dny pustoší města.

Dochází k rabování, podpalování a ano, i k cílenému terorizování bílých lidí. Nebouří se zde znevýhodnění mladí lidé, kteří by rádi studovali medicínu a podobně, zuří zde paralelní společnost – podporovaná levicovými ideology.

Takové masové nepokoje nejsou ve Francii žádnou novinkou, ale jejich počet a intenzita se neustále zvyšují. 70 procent Francouzů si nyní přeje nasazení armády.

Multikulturní, různorodá společnost, kterou spojuje nenávist na francouzský stát a na jeho tradiční křesťanské hodnoty bílých mužů a žen, se už neumí dostat z permanentního stavu destruktivity a ničení evropských hodnot. Ti, kdo ve Francii ještě nevolili Marine Le Pen, si to teď už dobře rozmyslí. Alespoň patří-li k té části Francouzů, kteří stále udržují chod tradičního státu.

Zatímco Francie zoufale zápasí s chaosem vyvolaným cizími kulturami, tak v Berlíně vládne k tomu jen mlčení. Německá vláda, která je jinak okamžitě schopna kriticky komentovat třeba jen jednu strženou duhovou vlajku v Maďarsku, tak nepokojům ve Francii se nevěnuje ani slovem. Samozřejmě, že by to měla a či dokonce musela udělat, ale na to by se musela zbavit vlastní multikulturní lži. To samozřejmě nepřichází pro ni ani v úvahu.

A tato její lež už má velké následky i v Německu. V nejlidnatější spolkové zemi, v Severním Porýní-Vestfálsku (SPV) došlo v posledních týdnech k masivním nepokojům migrantů. Už to nebyly jen velké rodinné klany, ale celé arabské kmeny, které dokázaly zmobilizovat stovky mužů jediným stisknutím tlačítka. Policie měla s nimi obrovské problémy a jen stěží mohla kontrolovat násilí v ulicích.

Fakt, že exkancléřka Angela Merkelová, která je za tyto poměry osobně zodpovědná, dostala za své zásluhy (které?) z rukou německého prezidenta nejvyšší státní medaili o pár týdnů dříve, mluví za vše.

A nebyl to právní stát, co zastavil nebezpečné a krvavé nepokoje v SPV. Je velkou ironií a svědectvím neschopnosti německé vlády, že to udělal islámský smírčí soudce. Policisté se mohli na to dívat jen z pozadí.

Namísto zavření hranic katastrofální německá vláda vydává další pobídky pro imigraci.

Že integrace zde už dávno neprobíhá, to potvrzují i ​​starostové SPD. Vždyť přece do čeho je třeba se integrovat v Německu? Do pestré, levicově-liberální společnosti Claudie Roth, prosystémového moderátora George Restla nebo Nancy Faeser a Annaleny Baerbock?

A proč by se také měli migranti integrovat? Přece ti, co v Německu vládnou, nad nimi drží ochrannou ruku, a to stále častěji na úkor vlastních občanů – proto se stále více z nich přidává k AfD.

A tak Německo kousek po kousku sklouzává do toho, co kritický nesystémový žurnalista Thorsten Hinz právem nazývá předobčanskou válkou.

roman-bednar.com

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Kdysi jsem viděl tabulku, ve která byly procenta muslimských občanů v zemi a k tomu stav společnosti. Dokud je muslimů zanedbatelné procento není s nimi řádný problém. Pokud dosáhnou podíl jako ve Francii, začíná jít o ztracenou zemi. Ideologie (islám pro mne není náboženství), ve které je žena až někde za psem, by podle listiny lidských práv měla být v Evropě mimo zákon a měla by být trestněprávně stíhaná. To ale v Evropě neplatí a někteří politici mají tu drzost nám tvrdit, že je součástí evropské kultury. Podle mého názoru by tato nenávistná genocidní ideologie, měla být tvrdě potírána. To, čemu se dnes říká elity ale dělají vše pro to aby Evropu touto ideologií zaplavily. Neumím si představit, co z toho vzejde. V tom lepším případě občanská válka, v tom horším zánik evropské civilizace.
    EU dělá vše pro to, aby to bylo to druhé.

  2. Ono to trošku mate.

    Násilní zmrdi v ulicích sice dělají obrázky jak za občanské války, ale ve skutečnosti občanskou válku přibližují věci, které nejsou vidět.

    Třeba neziskovky, co vedou právní akce proti lidem, co se muslimům brání.

  3. Hledaji lepší život,a pak tam chtěji nacpat ten svuj bordel odkud přišli,aby asi bordel byl všude jinde když už je u nich.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*