Je mi hanba za naše politiky
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Dál sněte o tom, jak vás má Západní svět rád a jak přispěchá na ochranu českého národa až bude zle. Asi tak jako když nás prodali Němcům a udělali si z nás Protektorát.

Koller a Poláková nám zpívají o tom, že jsme v prdeli. Jo, to jsme, ale jak se zdá, víc než polovině národa to vůbec nevadí. Nikdy jsem si nedělala iluze o tom, že by tu někdy nějaká demokracie byla. Těžko vyjádřit co je to za režim ve kterém jsme kdy žili a žijeme. Za totáče se říkalo, že jsme v komunismu, ale v tom případě nikdo neví co to komunismus vlastně je. Žili jsme v socialistické totalitě. Tak tomu říkám já, ale pořád se nám žilo snáze jak v této době která si drze říká demokracie. Dnešní režim je nepovedený mix z pozůstalého socialismu říznutý je kapitalismem a doplněné naprostou totalitou.

Žijeme v moci bankéřů, obchodníků a politiků a to přesně v tomto pořadí. Nikoho z nich nezajímá nic jiného než prachy a to je stejné u všech tří skupin. Lidé jsou pro ně jen pěšáci na šachovnici který každý hráč obětuje jako první. Udělají pro pány svoji svoji práci a pak jsem na odpis.

Nejhorší z dob co jsem zažila je doba pod touto šílenou vládou. Taková nesvoboda, lhaní, ponižování a pohrdání obyčejného člověka je naprosto neuvěřitelná. Jak je možné, že jsme se mi lidé, nechali zatáhnout do takové doby, která z nás dělá nesvéprávné otroky, na otroky co se strachem otevírají poštu a koukají se jak jim ceny potravin rostou před očima. Každou chvíli narazím na člověka, co padá na hubu díky nedoplatkům za energie. Já nedoplácím, ale to jen proto, že jsem si zálohy navýšila raději sama, protože už dávno jsem čekala, že přijde tahle doba. Dlouho se pohybuji ve světě psavců a tyhle náznaky tu jsou celé roky. Já jsem si je zařadila po Majdanu. Můj děda vždy říkal, raději si připlať měsíčně víc a dobírej, než plakat nad nehoráznou fakturou.

Je mi hanba za naše politiky. Nechápu, jak mohli nechat naši zemi spadnout do závislosti na Německu. Tak moc všem vadila závislost na Rusku který nám nebral fabriky ani zemědělství ani bankovnictví. Proč jim nevadí, že nemáme nic a jsme závislí všech kolem nás. Rozparcelovali se nás jako úrodné pole a zůstane po nich je úhor. Nikdy neodpustím jak nás znovu navezli do závislosti na Německu a na placení jejich blahobytu. Tohle je demokracie pro koho? Pro vyvolené? K smíchu. Oni dobře vědí co jsou zač a dál nás vodí na provázku a dál mají legraci ze země jménem Česká republika.

Jak je možné, že hodně lidí zapomnělo jak probíhá totalita. Starší ročníky v tom žili. Naučilo je to lži a předstírání, protože bez toho by za totáče měli hodně těžký život. Naučili jsme se žít na hraně povoleného a žili z domyšleného. Má to jednu obrovskou výhodu. Průser diktatury vyčmucháme jak bezvadný služební pes. Naučili jsme se mluvit pravdu jen doma a venku mít nasazenou masku nezájmu o politické dění. Taky o co jsme se měli starat, když v novinách byly pořád ty stejné pindy a vlastně jsme neznali s voje ministry. Znali jsme jen prezidenta a předsedu ÚVKSČM a věděli jsme že tam sedí nějaká Kabrhelová. Rudé právo se používalo na všechno možné, ale číst se to skoro nedalo.

Jak je možné, že máte před sebou naprosto stejný obraz a nevidíte to. Snad znáte knihu od Zdeňka Mlynáře Mráz přichází z Kremlu. Dalo by se to krásně přejmenovat na Mráz přichází z Bruselu. Stejně centralizovaná moc, stejné odebrání moci ostatním státům, stejný útlak neněmeckého obyvatelstva. Jen slepý a hloupý nevidí jak si Němci vybudovali svoji vysněnou Říši a šlapou po právech států pod rouškou jejich dobra.

Řečnění a propaganda, to je jejich doména. Joseph Goebbels byl mistr propagandy a Hitler uměl všechny ohnivé řeči prodat, zblbnout národ a donutit je ke všemu co ani nechtěli. Tak dlouho lidem vtloukali do hlavy, že za všechno můžou židé, až jim uvěřili a konec známe všichni. Napřed dali lidem chleba, pak nepřítele a nakonec válku. Taková je pravdu a všechno tohle se opakuje jak z kopíráku. Tak dál sněte o tom, jak vás Německo zachrání od hladu, chladu a svrabu. Dál sněte o tom, jak vás má Západní svět rád a jak přispěchá na ochranu českého národa až bude zle. Asi tak jako když nás prodali Němcům a udělali si z nás Protektorát.

 

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

9 Comments

 1. “Je mi hanba za naše politiky.”

  Vážená paní, pokud to myslíte vážně, tak se nemáte za politiky stydět, ale nabrat je na vidle.

  • Vidle sice neberu, ale taky nevím, proč bych se měla stydět já. Ať se laskavě stydí ten, kdo to zprasil.

   • Ty vidle jsem myslel jen obrazně 🙂
    I psaní podobných článků jsou takové obrazné vidle. Díky za ně. Ale ten stud není na místě. Stydět by se měli oni – to je ale to poslední, čeho se od nich dočkáme.

 2. jak se západ a usa umí rvát za ČR jsme poznali na vlastní kůži…..a jenom kretén se spálí 2x o stejná kamna….

 3. Pravda nebo fikce? CO MYSLÍTE?
  –cituji
  .–.. právní stanovisko, ve kterém je zcela jasně uvedeno, že „nenávist“ a „nenávistné projevy“ nejsou trestné. A co je pozoruhodné pro vědeckou zprávu, také jasně ukazují kritiku politické praxe.
  !To je důležitý bod:
  —Jiný názor, než jaký uvádí vláda, již není trestné.—-
  Je šokující, že to musíme našim politikům vůbec vysvětlovat.!
  celé zde ZAJIAMVÉ viz
  https://1url.cz/xux4x
  Výzkumná služba Bundestagu připravila právní stanovisko,
  https://www.bundestag.de/resource/blob/483584/1ccf107faf0d0f8a98de634009cf33b6/hass-und-hetze-im-strafrecht-data.pdf

 4. Jako že vše je dneska o penězích?.A nikdo se nechce ničeho vzdát?.Tak to bylo už paní autorko od pravěku.No a na ten dnešní bordel rozprodání CR za hubičku zadělaly všechny vlády co kde kdy byli od roku 1989.Zkuste se poptat v jistém velmi důležitém institutu.Tam Vám vysvětlí,že chyba je ve Vás.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*