Kabinet blbců
Sdílet článek:

Jelikož se národ nepochopitelně propadá do jedné vlastním přičiněném vyvolané krize za druhou, běsní debata, zda je prezident Joe Biden nekompetentní, zvrhlý nebo ideologicky zpracovaný tak, aby viděl v tom binci v zemi svůj úspěch…

Druhá národní diskuse se točí kolem toho, kdo vzhledem k častým Bidenovým mimoňstvím a kognitivním změnám opravdu na tu současnou národní katastrofu dohlíží.

Ale jednou s oblastí shody je čiré šílenství při jmenování členů Bidenova kabinetu, čímž se jeho nesourodá ideologie promítla do katastrofického způsobu vlády.

Ministr domácí bezpečnosti Alejandro Mayorkas v podstatě zrušil federální imigrační zákony. Přes 2 miliony cizinců ilegálně překročily jižní hranici bez nějakého auditu a během pandemie i bez očkování na COVID a testů.

Mayorkas buď není schopen, nebo ochoten dodržovat federální zákony.

Vytvořil ale novou Vládní radu o dezinformacích. Šéfovou jeho nového orwellovského Ministerstva pravdy byla jmenována Nina Jankowicz – arci-dezinformátorka, která pomáhala šířit konspirační teorii o ruském spiknutí ke zvolení Trumpa, o Steelových složkách a hoaxy o Alfa Bank.

Ač Jankowicz dohnala její adolescentní videa a poslední tweety k rezignaci, tak Mayorkas slíbil, že ta jeho dezinformační rada bude pokračovat.

V dnech před nedávnými volbami ve Virginii, lidové skupiny rodičů napadaly kritickou rasovou teorii, která se vyučuje ve školách.

V reakci na to a na podnět unie učitelů ministr spravedlnosti Merrick Garland nařídil jak FBI, tak Ministerstvu spravedlnosti, aby vytvořily speciální úkolové síly, které zahájí „vyšetřování zjevných hrozeb“ od těch rodičů proti členům školských rad.

I FBI v poslední době zabředla do politických kontroverzí. Ta ilegálně zmanipulovala uplatnění zákona o boji proti zahraničnímu zpravodajství FISA, aby nasadili okovy americkým občanům. Její bývalí ředitelé před Kongresem pod přísahou buď tvrdili, že jim neslouží paměť nebo přiznávali, žel lhali federálním vyšetřovatelům.

Poslední, co skandály zdiskreditovaná FBI potřebovala, bylo tajné šetření schůzí školních rad, aby vyšetřovali rodiče znepokojené tím, co jejich dětem ve škole lijí do hlavy.

Nacházíme se ve spirále smrti v cenách paliv, které ničí střední třídu.

Ovšem když se ministryně energetiky Jennifer Granholm ptali na plány ke snížení cen plynu, tak se rozchechtala nad tak „směšným“ nápadem.

Později Granholm nesmyslně tvrdila: „To přeci není politika vlády, co má dopady na nabídku a poptávku.“

Zjevně šikanování těch, kdo financují výrobu fosilních paliv, zrušení plynovodu Keystone, zrušení pronájmů federální půdy pro těžbu ropy a plynu a zastavení produkce v Arktické oblasti nemělo na zvýšení cen paliv žádný vliv.

V současnosti ekonomiku USA paralyzují rozvraty dodavatelských řetězců.

Obrovitý Přístav Los Angeles je po více než rok v děsném binci. Od loňského podzimu se nákladní lodi kupily v čekací frontě na horizontu. Tisíce náklaďáků vázly v zácpách v přístavech.

Ministr dopravy Pete Buttigieg během tohoto bince nebyl v práci. Místo toho si vzal během vrcholu oné krize dva měsíce rodičovské dovolené, aby pomohl svému manželovi a dvěma nově narozeným děťátkům.

Taková rodičovská starostlivost je ušlechtilá. Ale od Buttgiega se očekává, že zajistí, aby se dodávky znamenající život nebo smrt dostaly k milionům váznoucích Američanů.

Tuto zimu byly vlaky vjíždějící do Los Angeles a odjíždějící z něj běžně vylupovány ve starém stylu Divokého Západu, kdy na to loupení Buttigiegův dopravní úřad skoro nereagoval.

Při senátním slyšení ministryně vnitřní správy Deb Haaland odmítala vysvětlit, proč její ministerstvo tak pomalu vyřizuje federální pronájmy pozemků pro těžbu ropy a plynu v době, kdy Američané platí za galon benzínu mezi 5 a 6 dolary.

Haaland nebyla schopna poskytnout ani jednoduché odpovědi ohledně toho, zda nové nájmy povedou k větším dodávkám ropy a plynu. Její zpanikaření pomocníci jí pomáhali uhýbat před probíraným tématem, jelikož tato hvězda médií není schopna senátorům poskytnout ani ty nejzákladnější informace o produkci energie na federálních pozemcích USA.

Spojené státy posílají na Ukrajinu k boji s ruskou agresí sofistikované zbraně v hodnotě mnoha miliard dolarů. Správně říkáme, že to není zástupná válka proti Rusku, nýbrž snaha pomoci zastavit brutální ruskou invazi.

Proč ale ministr obrany Lloyd Austit říká světu naprostý opak ve stylu, který může pouze Rusko přesvědčit, že skutečným záměrem na Ukrajině je zničit Rusko jako supervelmoc?

Jak to veřejně řekl Austin: „Chceme tím Rusko oslabit do té míry, že nebude schopno dělat takové věci, jaké provádí při invazi na Ukrajinu.“

I když je tento popis agendy správný, proč to vysílat, když Rusko má přes 6000 jaderných zbraní a jeho prezident Vladimir Putin se chová čím dále více nevyzpytatelně a paranoidně?

Společným jmenovatelem těchto jmenovaných do Bidenovy administrativy je ideologická rigidnost, nonšalance a naprostá nekompetentnost.

Vypadají, že je nezajímají současné hranice, inflace, energie a katastrofální zločinnost. Když jsou konfrontováni s dotazy na realitu, nejsou schopni zodpovědět Kongresu ani jednoduché otázky, nebo očerňují každého, kdo klade otázky za spoutaný Americký lid.

Nevíme, proč nebo jak mohou vládu vést tak mdlé kádry, jen víme, že jsou tu a Americký lid kvůli jejich přítomnosti trpí.

TYLER DURDEN

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. USA– 1948 CIA zmanipulované volby v Itálii, 1950 bombardování v Severní Koreji, 1953 svržení vlády v Íránu, 1954 svržení vlády v Guatemale, 1961 pokus o svržení vlády na Kubě „Invaze v Zátoce sviní“, ale nefunguje, začátek v roce 1964 USA začalo bombardovat Vietnam, USA tvrdí, že to začali Vietnamci (Tonkinský incident prokázaná válečná lež) !!!!!!!!! 11 let války a 3 miliony mrtvých, 1973 Pád vlády Salvadora Allendeho v Chile a dosazení vojenské junty Augusta Pinocheta (Nedaleko Caldery muselo být jakési seřaďovací nádraží. Mrtvoly obětí, pokud ještě nežily, byly převezeny na pobřeží a do moře přes koleje hozené. Takhle beze stopy zmizeli političtí vězni a odpůrci Pinocheta. Žádná těla, žádné stopy. Zůstali pozadu zoufalí příbuzní, kteří stále doufají v objasnění osudu svých příbuzných. Dale ozbrojení Afghánci. V roce 1979 pomáhalo nejdříve Saddámu Husajnovi k moci, poté podpora Husajna při útoku na Írán (1980 až 1988) a zároveň dodávka zbraní oběma stranám. 1983 americká invaze na Grenadu. V roce 1986 byla Libye bombardována. 1989 Americká invaze do Panamy, podpora Contras v Nikaragui. V roce 1990 Saddám Husajn napadl Kuvajt a USA bombardovaly Irák. V roce 1996 americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová řekla, že to stálo za to, že v důsledku embarga zemřelo více než 500 000 (pět set tisíc) dětí. 1999 se některé státy připojují a bombardují Srbsko bez mandátu OSN. Od září 2001 je novým statusem Válka proti terorismu. Ani ne o měsíc později invaze do Afghánistánu. 2003 válka v Iráku s více než 1 milionem mrtvých, jedovatý plyn , lež?
    2011 Bombardování Libye Sarkozym, Obamou a Cameronem zaútočili na Libyi. 2011 Sýrie CIA investovala miliardu dolarů do vyzbrojení všech odpůrců Asada, aby ho svrhli, změna režimu nefungovala. 2014 válka , majdan na Ukrajině, USA investovaly 5 miliard dolarů do změny režimu ( zdroj net prokec Victoria Jane Nulandová americká diplomatka) a Rusové na to zareagovali a zajistili si základnu na Krymu pro sichr, bo už bylo USA blízko nich. Obama, nositel Nobelovy ceny za mír, nechal v roce 2016 vybombardovat celkem 7 zemí: Afghánistán, Pákistán, Jemen, Irák, Somálsko, Sýrii a Libyi. Jen poznámka ještě: Agent Orange (Narušuje hormonální signální dráhy a vede k závažným malformacím u dětí. Podle Vietnamské asociace obětí Agent Orange trpí více než tři miliony obětí Agent Orange pozdními účinky Agent Orange, zejména malformacemi, jako je rozštěp rtu a patra a imunitní slabosti.) a také Japonsko, atomové bomby svržené na Nakasaki a Hirošimu.

  2. Proč? Správce poplatku promíjí místní poplatek za komunální odpad stanovený obecně závaznou vyhláškou č. 07/2021 z důvodu mimořádné události fyzickým osobám, které přichází do České republiky z Ukrajiny v souvislosti s válečným konfliktem na Ukrajině, a to na kalendářní rok 2022.

    ?????????????

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*