Kdo lže, ten krade
Sdílet článek:
Sleduju politické chování lidí už mnoho let. A jednoznačně mohu říci, že lidé nemají problém volit politiky, kteří něco jiného říkají a něco jiného pak dělají. Chováme-li se tak idiotsky, nezasloužíme si nic jiného, než to, co máme.

Konec právního státu, konec spravedlnosti, konec soukromého vlastnictví. Kdykoliv vám kdokoliv z jakéhokoliv nesmyslného důvodu zničí podnikání, sebere vám majetek, pošle vás bez důvodu do vězení. Ono se to už dělo a děje a lidi to bohužel nechává v klidu. Jaksi jim nedochází, že zítra ta nespravedlnost může postihnout je. Ostuda největší je, že se to děje pod vedením OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ strany!

To vše je samozřejmě umocňováno mediální propagandou. Média už dávno nejsou hlídacími psy demokracie. Jsou štvavými psy fanatismu. Nevěřila jsem, že by mohlo něco překonat informování o covidu. Ale to, co vidíme dnes, je neskutečné, neuvěřitelné, šílené. Otevřené lži, které stokrát prokázané dál vesele plují ve veřejném prostoru. Jsou si tak jisti, že klidně mohou lhát, až jsem z toho otřesena.

A celé to “doklepává” postupné zfanatizování obyvatel. Jako šílená masa se lidé dostávají do kolektivního transu, kde rozum, fakta a racionalita nemají místo. Za nejhoršími tragédiemi lidstva stál vždy fanatismus. Udělejte si malý test: Jestliže jste skálopevně přesvědčeni o své pravdě a horlivě ji nutíte ostatním bez jakékoliv pochybnosti, jste prostě fanatik. A jste pro společnost nebezpečný. Dejte fanatikům zbraně a je vymalováno…

Bůh ochraňuj lidi s rozumem. Jsou teď v nebezpečí.

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

 1. Souhlas. Co nás čeká, na co se máme ještě připravit? Budou nás neočkovaný, a ti co čtou jiná než mainstreamová média s velkou slávou hnát zase někde do vagónů?? Smutné je že při čtení komentářů na novinkách by tomu lidé ještě tleskali. A vše je v pořádku. To je ta spravedlnost? Pomalu o všechno přicházíme majetek, tradice, rodina je fuj, atd.atd. ale nikomu nic nedochází.

 2. Stejně jako paní autorku mě děsí ta lehKost jakou většinaz nás bezvýhradně
  věří napsanému a zapomíná na nedávno prožité.
  Šikanu,vraždění,nestydaté okrádání,rozeštvávání.národů,slupin i jednotlivců,šílené
  nákladné experimenty ze zsravím a postavením člověka je nanejvýš přijímáno
  opatrným povzdechem ” CO JÁ ASI BYCH S TÍM MOHL UDĚLAT ???
  Tady už nejde jen opodvod zvaný očkování.tady jde o náš obyčejný lidský živit a bytí.

 3. Ano, je to pravda. ODS si nezaslouží název své vládní pojmenovani:
  Občanská demokratická strana.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*