Kdyby lidé znali pravdu, covid vakcíny by si nevzali
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Rizika plynoucí z covidových vakcín jsou naprosto neobhajitelná. Kdyby lidé znali pravdu, tuto „vakcínu“ by si nikdy nevzali. Přínosy jsou nulové, nebo dokonce po šesti měsících pod nulou. Údaje ukazují, že očkovaní lidé v mnoha věkových kategoriích častěji onemocní na covid, než lidé, kteří očkovaní nejsou. Věděli, že zabijí spoustu lidí, a přesto to udělali. A lidé musí být schopni vidět tyto studie a pochopit tento zločinný podvod, který nám byl vnucen.

Za každý život, který zachrání tím, že zabrání úmrtí na COVID, zabijí čtyři lidi na zástavu srdce.
Robert F. Kennedy Jr., kandidát na prezidenta USA

Úmrtnost na tuto covid vakcínu byla za 8 měsíců vyšší než za celou dobu 30 let při podání všech těch miliard vakcín dohromady. Z této jediné vakcíny bylo zaznamenáno 17 000 případů úmrtí ve Spojených státech. A víme, že počet úmrtí je mnohem, mnohem vyšší. Pravděpodobně 40 krát. Nejlepší matematika, nejlepší studie ukazují, že je to reálně čtyřicetkrát více.

Pfizer věděl, že k tomu dojde, protože v jejich šestiměsíční klinické studii zemřelo 20 lidí ve skupině s vakcínou a pouze 14 ve skupině s placebem, ze všech příčin úmrtí. Bylo pět srdečních infarktů ve skupině s vakcínou a pouze jeden ve skupině s placebem. Takže vaše šance, že zemřete na srdeční infarkt v důsledku této vakcíny, podle jejich vlastních studií, je o 500% vyšší než v případě, že nejste očkovániVěděli, že zabijeme spoustu lidí, a přesto to udělali. A lidé musí být schopni vidět tyto studie a pochopit tento podvod, tento zločinný podvod, který nám byl vnucen.

Co vám média a Big Pharma neřeknou o klinických studiích společnosti Pfizer, jak je vysvětlil Robert F. Kennedy Jr. Video, v němž RFK Jr. s moderátorem podcastu Brianem Rosem rozebírá klinické studie společnosti Pfizer. Podle údajů společnosti Pfizer lidé, kteří dostali covid vakcínu společnosti Pfizer, vykazovali po šesti měsících o 21% větší pravděpodobnost úmrtí než skupina s placebem. Za každý život, který zachrání tím, že zabrání úmrtí na COVID, zabijí čtyři lidi na zástavu srdce.

Jakmile zahájili klinické studie, začali pozorovat zranění a začali pozorovat slábnoucí účinnost, velmi rychle slábnoucí účinnost. A tak klinické studie ukončili po dvou měsících a naočkovali placebo skupinu. To je vědecký podvod na první pohled. Kdyby byl Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) fungující agenturou, měl by je vyhnat z města, a vysmát se jim. Ale místo toho udělili licenci, a ono se souhlasem FDA studii ukončili. Takže teď už se nikdy nedozvíme, jaké jsou dlouhodobé dopady, protože placebo skupina je pryč.

Klíčový ukazatel je úmrtnost na všechny příčiny. To je jediná věc, na kterou by se měli lidé opravdu zaměřit. Podali přibližně 22 0000 vakcín ve skupině očkovaných osob, a pak bylo 22 000 lidí ve skupině s placebem. Po šesti měsících bylo jedno úmrtí na COVID ve skupině s vakcínou, a dvě úmrtí na COVID ve skupině s placebem. To umožnilo společnosti Pfizer a FDA informovat veřejnost, že vakcína je stoprocentně účinná. Fauci a všichni ostatní to tvrdili od začátku, protože č. 2 je o 100% účinnější než č 1. To byl podvod sám o sobě. Většin lidí si myslela, že když je vakcína 100%-ně účinná, tak je jistota, že neonemocním a nezemřu. Ve skutečnosti to znamená, že aby se předešlo jednomu covid úmrtí, musí se provést 22 000 očkování. A proto byste se měli raději ujistit, že taková vakcína nikoho nezabíjí z jiných příčin.

Existuje graf, který shrnuje úmrtnost ze všech příčin. Kolik lidí zemřelo během tohoto testování ve skupině s vakcínou a kolik ve skupině s placebem. Ve skupině s vakcínou to bylo 21 lidí, ve skupině s placebem 17 lidí. To znamená, pokud se chcete řídit jejich protokoly a odhady, že pokud si vezmete vakcínu, máte o 21% vyšší pravděpodobnost, že zemřete během šesti měsíců, než lidé, kteří si ji nevezmou. Ze všech příčin. Máte o polovinu nižší pravděpodobnost úmrtí na COVID, a o 21% vyšší pravděpodobnost, že zemřete na nějakou jinou příčinu.

Nejvíce lidi zabíjely srdeční zástavy. V rámci vakcinační skupiny došlo k pěti úmrtím na srdeční zástavu, a pouze k jednomu úmrtí ve skupině s placebem. To znamená, že pokud si vezmete tuto vakcínu, máte o 500% vyšší pravděpodobnost, že zemřete na srdeční zástavu během následujících šesti měsíců, než když si ji nevezmete. Znamená to také, že na každý život, který zachrání tím, že zabrání úmrtí na COVID, zabijí čtyři lidi na zástavu srdce.

Zdroje:
Robert F. Kennedy jr. – vakcinační zločinný podvod
Video R. F. Kennedyho Jr. zablokováno na X – čím překročil červenou linii?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Ono stačí se podívat do mainstream zpráv, kolik sportujících aktivních jedinců nežije nebo se podruhé narodili. Čekali byste tam srdeční problémy? Ovšem záleží též na tom, jak moc dopují.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*