Pavel vyrazil s ochrankou ušetřit pár korun na tržnici v Polsku
Sdílet článek:

JOE NOWAK

Nově zvolený pRezident Česka P. Pavel vyrazil s ochrankou ušetřit pár korun na tržnici v Polsku. Dá to rozum, mají tam přece levnější máslo a cukr a co je doma, to se počítá. Že je od voleb jiná doba a reprezentuje celou zemi, mu zjevně ještě nedošlo. Co mohl dělat občan Pavel, nemůže dělat „zvolený pRezident“ Pavel. Asi mu to PR tým neřekl, nebo mu jeho loutkovodiči dělají tuhle image záměrně. V zahraničí musí mít nepřátelé českého státu radost, jak se veřejně zesměšňuje národní image hlavy státu.

Ministr zdravotnictví Válek (TOP 09) se, místo věcné diskuze na kritiku senátorky Zwyrtek-Hamplové ohledně chaosu a nedostatku základních léků, raději uchýlil k útokům ad hominum na tuto dámu, prý je konspirátorka. Válkovi asi neřekli, že takhle dáma jí podobní měli a mají zatím ve všem pravdu a každá jejich „konspirace“ se nakonec ukázala jako pravdivá. Dost možná, že Válka řídí stejní lidé jako Pavla. Tak by se dalo pokračovat s pí. Černochovou, Pekarovou, panem Kupkou, Bartošem, Lipavským, Fialou atd. atd.

Co to vypovídá o současné situaci a stavu české země?

Havlistické kádry, které byly dosazeny k moci v posledních několika „liberálně demokratických volbách“ jsou očividně 4. kategorie. Jedná se o soubor klaunů a oportunistů, kteří za pár drobných klidně prodají vlastním mámu, čest a sebeúctu.

Jenže to evokuje další otázku. Proč jsou do řízení země instalovány právě tyhle ubohé havlistické kádry? Odpovědí může být několik. Jednak nejsou lidi: intelektuální a odborná úroveň havlistické party je velmi nízká a žádný slušný člověk si s těmito podvodníky, devianty a blázny a obchodníky s horkým vzduchem nechce zadat. Jenže proč si tedy řídící orgány havlistů nepůjčí nějaké „nezávislé“ technokraty typu Havlíček z ANO apod.?

Cizím řídícím orgánům podobný stav kádrů vyhovuje. Loutky či nemehla typu Válek, Černochová, Pavel a spol. budou nejenom plnit všechny rozkazy bez odporu (včetně likvidace vlastního národa), ale bude se na ně moci případně svalit všechna vina, v případě společenského převratu. Tohle loutky nechápou a nadšeně tak pracují i na své vlastní zkáze.

Skutečným současným vládcům provincie Česko tohle vyhovuje. Ukažme si to v praxi. Česko sice má ministra zahraničí a obrany, ale o těchto otázkách dnes de facto rozhoduje „zmocněnec pro zahraniční politiku a bezpečnost“ jistý T. Pojar. Toho běžný občan nezná. Tento bývalý ředitel v neziskovce Člověk v tísni a velvyslanec v Izraeli pocházející z prominentní židovské rodiny, nebyl nikým zvolen a přesto je to on, kdo o těchto otázkách ve skutečnosti rozhoduje po „konzultacích s cizinou“. Nyní dokonce převzal od svého soukmenovce Klímy (Kauderse) agendu zavádění cenzury. Klíma nebyl vyhozen kvůli zavádění cenzury, ale protože cenzuru nezavedl dost rychle a mezitím se česká gojimská veřejnost začala hlasitě bouřit.

Podobně to bude i na pražském Hradu, veřejnost se zlobí na nějakého P. Koláře, ale vůbec si nevšímá, že hlavním řídicím orgánem Pavla má být M. Žantovský, také bývalý velvyslanec v Izraeli, který podobně řídil už V. Havla.

Pokud ale dojde k zapojení Česka do války a mobilizaci, tak matky padlých vojáků nebudou vinit nějakého „zmocněnce Pojara“, o kterém možná nikdy neslyšeli, ale ministryni války Černochovou a lobbistu Koláře. Oni jsou pouze horlivé loutky, nastrčené k odvedení pozornosti od těch, co ve skutečnosti dnes rozhodují o osudu českého národa. To oni budou předhozeni davu na roztrhání.

Dokáží tohle Češi pochopit? Část veřejnosti a těch lidí přibývá, to chápe, nebo chápat začíná. Většina ale žije v nevědomosti a zlobí se na loutky, místo aby mířila na loutkovodiče. Snad to té zatím neprobuzené většině dojde včas a dokáže se zachránit před zkázou, kterou jí zahraniční globální finanční oligarchie a její domácí prodloužená ruka „zmocněnců a poradců“ chystá. Času moc nezbývá.

Posměšný plakát na polských sociálních sítích o „českém“ prezidentském páru. Teď mohou být havlisté a jejich „občanská společnost“ opravdu hrdi na „svého prezidenta“…..

 

Joe Nowak, Chicago, USA

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Ani se Polákům nedivím… Člověk se až stydí, jakou tady máme “vládu”. Doufám, že jednou se o tom bude učit jako o vládě neumětelů 4. demoliční skupiny.

  2. Vždyť, občan Pavel, čekatel na “korunovaci”, jel do Polska obšlehnout situaci. Jistě jen proto, aby nám přivedl inspiraci na novou, neokoukanou životní úroveň. A vyslal tak signál, vrchnímu signalistovi.

  3. Tak je videt,ze Vas Váš vudce nepochválil ze jste tak malo ovlivnili situaci volby podle jeho přaní.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*