Miliony vakcín už čekají!
Sdílet článek:
Už se to chystá, už se to plánuje! Ministerstvo zdravotnictví se jako nějaký autista drží svého plánu bez ohledu na realitu. Ignoruje statistiky, čísla, studie a fakta a je rozhodnuto napíchat do lidí další miliony neprověřených, nefunkčních a škodlivých vakcín. Těšíte se?

Zatím to vypadá, že kdo si vakcínku vyzkoušel důvěřivě v první vlně covidového šílenství, další dávky si nepřeje. Někteří měli nežádoucí a trvalé následky, jiní ztratili důvěru v projekt “Tečka”. Stačí se podívat do diskusí na našich propagandistických webech jako je třeba Seznam. Převládá odpor, naštvání a jednoznačné NE “smrtící” vakcíně.

Sama jsem zvědavá, jak dlouho to lidem vydrží. Jestli se náhodou nerozsypou při prvním vyhrožování a omezování. Vzhledem k tomu, že benzín bude stát na podzim nejspíš víc jak 50 korun, výhrůžka omezení cestování asi nebude zabírat. Jak to vidíte vy? Vydrží skálopevní odpůrci dalších teček vzdorovat aspoň do Vánoc?

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

3 Comments

  1. Už se dá shrnout že vše co je od businessmanů je lidem škodící a smrtící (dá se to charakterizovat na obchod se strachem, důvodným) a i = se s jejich působení dá představit viz nadnárodní či nadstátní moloch big pharma bratra v triku s vojenskoprůmyslovým komplexem kde se dá říci že na obranu či ochranu lidi ani nepomyslí ale to je u účetnictví hrůzných hyder mamona tak již až na 100%.
    A spolčení bilderberg alias výměna obyvatel kontientu kalergi je vyloženě v direkci globálních lichvářů kdy se vše nyní uročí zde komplet zbídačovaným v jejich manéži podobně odkazu https://www.youtube.com/watch?v=LXrnprlMyB8 … a dolar je zachráněn.
    https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

  2. Bohužel vláda má prostředky k tomu aby očkování bylo nařízeno jako povinné,byť ne plošně.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*