Láska a článek 37 jsou tu pro všechny!
Sdílet článek:

Slibuji všem čtenářům tohoto článku, že po jeho dočtení v nich Dominik Feri zanechá malý kousek sebe, dočasně a možná i napořád. Některým zejména čtenářkám se tak stane, že v nich Dominik Feri zanechá něco opakovaně. Doslova nás všechny oplodní.

Zkráceně, pan Dominik nás všechny oplodní, nebo se tak dokonce již stalo.

Dominika Feriho jistě netřeba představovat. Jeho hvězda vyšla prudce a potemněla stejně rychle. Nadějný mladý politik měl domněle všechno. Správný rasový původ, správné povolání (instangramový influencer!), dredy, progresivní myšlení a kariéru v pokrokové kleptostraně TOP09. Zazářil jasným světlem v době koronakrize, kdy nechal vytvořit internetové stránky s přehlednými návody, jak se občané mají podřizovat zbytečným či dokonce kontraproduktivním „koronavirovým omezením“, z nichž většina byla navíc ještě nezákonných. Ochranu, tedy tu úst a nosu, nosil vždy pevně nasazenou. Nevím, zda tento bezcenný parazit vychodil moderní VUML zvaný Aspen Institute, ale pro mně tenhle pazdrát zůstane navždy symbolem a personální vyprázdněnosti české politiky, kde může kariéru dělat kdejaký šmejd. Nicméně byl zvolen poslancem a byl by jim i dále, kdyby jeho mandát nezačalo ovládat jeho péro.

Skutečně jen zcela naivní debil nebo nějaký slabomyslný feministický stojánek na vagínu by si mohla myslet, že mu ty jeho partnerky daly proto, že by se jim tenhle skřet líbil a chtěly s ním strávit zbytek života v rodinném svazku. Patrně se domnívaly, ze spolu s jeho penisem do nich vstoupí část jeho poslaneckého mandátu, který s ním budou spoluvykonávat prostřednictvím vagíny, eventuálně dalších tělesných otvorů. Nebo do nich stejnou cestou vstoupí alespoň část výhod z poslaneckého mandátu plynoucích. Jenže ono je těžko být poslancem strany vyznávající pokrokové hodnoty a genderovou rovnost, a současně prcat kurvičky z Tinderu metodami hromadné produkce podle zásad pana Forda, kdy klientky mohly vybrat libovolnou barvu, pokud to byla černá. A tak politická kariéra skončila v květnu 2021 nárazem do zdi. Doslova svou politickou kariéru promrdal.

Zde máme první lekci z celé věci. Když se plavíte na jedné lodi se zmrdy v zazmrdovaných vodách, musíte počítat s tím, že vás hodí přes palubu. kdykoli, bez varovnání a bez ohledů. A je přitom jedno, jaké máte zásluhy a kolik prdelí jste už olízal. Najednou pro ně nejste BFF, účastník večírků, spolustraník a spolukurevník, ale akutní riziko a předmt damage control.

Jediný člen TOP09, který se pokusil Dominika Feriho zachránit, byla Markéta Pekarová Adamová, která prohlásila, že s ní Feri sdílel kancelář a nijak ji neobtěžoval. Dá se tedy říci, že se na Feriho stranu postavila polovina členské základny TOP09.

Jakmile se rozběhlo vyšetřování, nechal se pan Dominik slyšet, že orgánům činným v trestním řízení poskytne veškerou možnou součinnost. Tomuto slibu doslova a do písmene dostál. Veškerá možná součinnost s orgány činnými v trestním řízení je totiž žádná součinnost.

Pan Dominik totiž během vyšetřování fízlům nevypovídal.

Ti tak byli odkázáni na to, co jim „oběti“ řekly a nadělili tak žalobci nepříliš výhodnou pozici.

A tak je to správně.

Nečekal jsem, že to kdy řeknu, ale budiž nám vohrndíra Feri velkým vzorem. Policií ovládaná média vytváří neustále dojem, že pro sprostého občana je jediným morálně přijatelným východiskem s policisty vždy mluvit a radostně přispět ke svému následnému obvinění. Osoby, které využijí svého ústavně daného práva nevypovídat jsou různými metodami zostouzeni a je vytvářen dojem, že kdo nevypovídá, ten je automaticky vinen. A hle, tady, progresivní svazáček, provládní influencer a poslanec za pokrokovou zcela prosystémovou stranu, zdatně operuje s opovrhovaným článkem 37 Listiny. Pamatujme si tento moment. Pan Feri nedělal nic jiného, než co za stejných okolností dělají všichni policisté, soudci, státní zástupci a všichni, kdo ví, jak celý systém funguje, a my si z něj všichni vezmeme příklad.

Co by se dělo, kdyby Feri vypovídal? Zkusme v rychlosti projít jednotlivé scénáře.

  1. Všechny jsem je oprcal

Ano, pane policajt, já se omlouvám, ale měl jsem přepnuto na spodní okruh a všechny jsem je řádně a důsleně opíchal. Jim se to líbilo, mně se to líbilo, jediný kdo s tím má problém, je státní zásupce.

Přiznání. Game over. Asi uznáte, že takhle se může zachovat jen idiot.

  1. Dominik, fuck MeToo!

Právnickým slovníkem, ,mohl by říci, že chování obětí bylo takové, že se dalo vykládat jako konkludentní souhlas se sexuálním aktem.

Na první pohled to je geniální nápad. Vypadá to, že se celý problém posune na rovinu „tvrzení proti tvrzení“. On bude tvrdit, že ona chtěla a ještě se jí to líbilo. Ona bude tvrdit, že on sice chtěl, ale ona nechtěla. In dubio pro reo. Stalo se, že za pomoci gender lobby a progresívních stran, jako je ta svazákova, došlo paralelně k dalšímu znásilnění, totiž systému spravedlnosti. Stovky let staré právní zásady byly během chvíle obětovány tzv. společenské zodpovědnosti. To se projevuje mimojiné obrácením důkazního břemene. Bude to tedy nakonec Feri, kdo se bude muset hájit. Ostatně v době, kdy vznikají věci jako mobilní aplikace na vyjídření přezkoumatelného souhlasu se souloží, nelze asi reálně očekávat, že by tento druh obhajoby fungoval. Zdá se tedy, že takovou obhajobou by Feri spadl do pasti, kterou pomáhat vykopat, což je docela prima.

  1. Oprcal jsem je, ale to je normální

Vypadá to, že tohle je aktuální Feriho obhajoba u soudu. Nicméně pokud by takto komunikoval v přípravném řízení, přivodil by si celou řadu problémů a policii usnadnil dokazování. Celou polovinu puzzle by jim složil sám, protože by se už nemuseli zabývat tím, zda je prcal nebo ne. A nijak by mu to nepomohlo.

Stavět na morální integritě „obětí“, či spíše její absenci, je určitě nosná strategie pro soud. Ale vyklopit to policii a odhalit karty předčasně je nesmysl a mimořádně pitomý nápad. Jedna z obětí prý byla znásilněním tak psychicky podlomená a dezorientovaná, že vyzývala pana poslance, aby pokračoval v znásilňování u ní v bytě. Ačkoli policie původně pracovala s osmi „oběťmi“, do stádia obžaloby prošly pouze tři, z čehož dovozuji, že se jedná o obvyklou kombinaci vetché důkazní situace a přemotivaného žalobce.

  1. Neoprcal jsem je

To by samozřejmě taky nefungovalo, protože nemůže vědět, jaké fyzické důkazy si ty běhny opatřily. A nejen to. I když to není moc pravděpodobné, může se stát, že mezi svědkyněmi se vyskytne upřímná a důvěryhodná osoba, perfektní a nenapadnutelný svědek. Pokud by to tak bylo, Feri by se znevěrohodnil a tak je to taky nepoužitelné.

Jak vidíte, nebavit se s fízly byla jediná možná strategie, a tak to bylo, je a bude i v jiných případech. Nebavte se s policajty, buďte jako Feri, nebudete toho litovat.

 

 

D-FENS

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Já bych si dovolil opravit závěr pana autora. Nečiňte tak, aby policajti s vámi chtěli mluvit!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*