Léčba Šándorem: Čekali jsme, že to bude odborné, a bylo to odporné
Sdílet článek:

Nemohu se nevyjádřit, protože jsem jako tisíce jiných sdílela pozvánku na tiskovou konferenci, a komentovala ji s vážnými obavami.

Pokud však byl myšlen vážně obsah tiskové konference pana Andora Šándora, kterou jsme všichni pochopitelně očekávali s těmito vážnými obavami, musím říct, že jsem podobné využití situace tímto způsobem především nepochopila, a nic podobného jistě nikoho nenapadlo.

Pan Andor Šandor se tímto krokem především zdiskreditoval. Tato doba totiž přináší mnoho negativního, ale jedno pozitivní – tříbí charaktery. S důvěrou lidí se zkrátka neobchoduje. Znám Andora Šándora jen z médií, přesto cítím obrovské lidské zklamání. My právníci tomu, co představovala ona pozvánka na tiskovou konferenci, říkáme “zastřené jednání” a jednání “v rozporu s dobrými mravy”. V dnešní době je to obzvláště odsouzeníhodné.

Pokud pan Andor Šándor četl reakce lidí, co od této tiskové konference očekávají, a jaké pocity v nich vyvolává, byla tu jediná možná reakce. Zrušit ji.

Tedy – buď se pan generál zbláznil, nebo jsou v tom tak velké peníze, že mu to stálo za to. Kdyby nešlo o vážné věci, nazvala bych to trapasem roku.

 

Jana Zwyrtek Hamplová

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Nevím, jestli je víc smutný fakt zesměšněný generál nebo to, že mají na ta betonová monstra pořadník. Úplně vidím, jak po konfliktu tito zákazníci vylezou a budují republiku 😀

1 Trackback / Pingback

  1. Léčba Šándorem: Čekali jsme, že to bude odborné, a bylo to odporné » Oral.sk - Porno Politika

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*