Media se propadla na nástroj ideové diverze a manipulace s veřejností
Sdílet článek:

Zpravodajství v ČR probíhá tak, že jedna, neziskovkami zaplacená a prolhaná novinářská děvečka napíše ideologický žvást a o řád nižší děvečky to ochotně a pohodlně převezmou a publikují? Zdá se.


Pak se takový blábol masivně rozšíří a utváří většinový “mediální obraz”, což má vliv na labilní veřejné mínění čerpající z těch nejdostupnějších zdrojů. Touto informací se pak veřejné mínění utváří a formuje. Spouštěčem je tedy masivnost a dosah sdělení, nikoliv nejpravdivější sdělení?

Je tedy logicky nutné objektivizovat prvotní informaci, …ale od toho jsou zde strážci “dezinformací”, kteří jiný než žádoucí názor nepřipustí.

Prakticky již neexistuje veřejný/ mediální názorový dialog.

Pak logicky všude čteme, jak se, ve skutečnosti strádající němečtí důchodci, topí v blahobytu, …jak východ Ukrajiny devastovaný osm let občanskou válkou chce zůstat součástí Ukrajiny …a jak jediná záchrana pro ČR je EU, přestože Evropské unii nyní předsedají moulové z ČR, kteří mají nastudovaný jediný vlastní programový bod, což je “antibabiš”.

Lidé jsou odnaučováni individuálně zvládat situace s odkladem na ideové cíle, …tzn. teď řešíme společný velký problém (např. Ukrajinu) …a až to spolu zvládneme, tak se podíváme na to, co trápí vás, …ty malé “blbosti”, jako kde vzít na energie a jídlo nebo jak zajistit zdravotní péči.

A největší peklo je, že ti naprosto dezorientovaní a důvěřiví lidé to tak zřejmě chtějí, protože si přípustným občanským tlakem na zákonodárce neumí vynutit změnu priorit vlády, směrem k národním zájmům.

Dokud to nepochopí, budou “OBČANÉ ČR NA POSLEDNÍM MÍSTĚ”.

Petr Viktorýn

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Snažit se někomu pomáhat za cenu zničení nejen sama sebe, ale i všech okolo, to je z objetkivního pohledu čistý fanatismus. Chápal bych, kdyby šlo o záchranu osob nejbližších. Nesmíte se na mě hněvat, ale současný ukrajinský režim mi tak blízký není. Fanatismus nebyl nikdy přítelem dobrých (ve smyslu lidem prospěšných) rozhodnutí.

  2. Tak z Vasich prispevku je naprosto jasne,ze blizka je Vam pouze osoba,kterou vidite v zrcadle.Vsichni ostatni jsou jaksi mimo Vas poklidny zivot v klidu a pohodli.A valka a utrpeni?Tu zrejme berete jako zpestření Vaseho nudneho zivota nejak se zabavit zde ponasennymi moudry jak se ma utlacovana zeme zachovat.

  3. Ukrajině pomoci, hlavně ekonomicky a humanitárně. Těžké zbraně bych si odpustil a podporovat diplomatické řešení i za cenu, že to bude velmi těžké. Ovšem to fialovou pětikoalu ani nenapadne…

  4. Povazujete za diplomaticke reseni,kdyz se soused nakvartyruje do Vaseho bytu,Vas s manzelkou vyhodi,zbytek pozabiji a pak rekne,ze kdyz mu ten byt nechate,tak zas on mozna necha na pokoji Vas?

    • Pěkná blbost pane Kolemjdoucí….Ten problém vůbec nemusel nastat, kdyby Kyjev laskavě dodržoval MINSK 2 ,ale to se jim nechtělo a stříleli a terorizovali rusky mluvící regiony na východě UA, a zakazovali jim ruštinu…Tak tam Rusko vlítlo, s čím tedy nesouhlasím, ale UA se na tom podepsala taky. Měli vyjednávat a měli navrhnout východním separatistům nějakou autonomii. To právě bylo v MINSK 2….

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*