Musk na X
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Muskův komunikační kanál na X sleduje impozantní počet 159 milionů lidí po celém světě, Elon Musk čím dál víc překvapuje nekonvenčními názory. V pátek ve svém příspěvku na X kritizoval německou imigrační politiku a vyzval Němce, aby volili AfD a tak zachránili Evropu. Politický a mediální mainstream přistupuje ke straně AfD jako k moru, který je horší než covid. Musk komentoval příspěvek a dokumentační video radia Genoa, na němž německé neziskovky sbírají nebo přesněji vábí ilegální imigranty do Evropy a pak je transferují do náruče italského sociálního systému: “Doufejme, že ve volbách zvítězí AfD, která zastaví evropskou sebevraždu.” Němečtí převozci lidí jsou štědře subvencovaní německou vládou. Musk se ve svém postu ptá zdali to Němci vůbec ví. Týden před důležitými volbami v Bavorsku a Hesensku může Muskův post vylepšit AfD volební rating, dobrou reklamu jeho názoru a volebním procentům AfD udělá i německý mainstream svými nenávistnými komentáři.

Zelená ministryně Baerbocková Muskovi promptně odpověděla s jí typickou arogancí: “Víme to, říká se tomu zachraňování lidí”, zelený politik Trittin se přidal: “Je to tak..” Musk kontroval: ” Opravdu jste na to hrdá. Zajímavé. Upřímně řečeno pochybuji, že většina německých občanů by něco takového mohla podporovat. Provedli jste názorový průzkum? Není to narušení italské suverenity, když Německo převáží do Itálie tak velká množství ilegálních přistěhovalců? Jde přece o invazi.” Je zajímavé, že Musk použil termín invaze, který byl ve spojitosti s imigrací na twitteru cenzurován nebo vedl k zablokování účtu. V jednom komentáři k Muskovi se konstatuje, že jde spíš o trh z lidmi než o zachraňování, Musk twittoval, kdo je ve vládě za tuto šílenou politiku zodpovědný. Musk zbilancoval nesčíslné pozitivní komentáře ke svému příspěvku: “Když vláda v demokratické zemi jedná proti lidové vůli, měla by být vypískána.” Po Muskově komentářích následoval výbuch vzteku na levičácké a politickokorektní politické scéně: Musk fašista..; hecuje proti zachraňování lidí. Předseda mládežnické organizace zelených Timon Dzienus prohlásil, že Musk je nebezpečím pro demokracii a jeho majetek by měl se vyvlasnit.

Musk je podle všeho nečekaně dobře informován o německé politice. Ve Středozemním moři velmi aktivně operují lodi osmi německých neziskovek, jimž v poslední době dokonce vláda zvedla podporu. Německá vláda každoročně sponzoruje převážení lidí do Itálie několika miliony eur, tato suma narostla pod tlakem zelených ministrů, bez nichž koalice nemůže existovat. V podstatě jde o otevřenou korupci, neziskovky jsou zdrojem peněz pro členy strany zelených, kteří je vedou. Ve čtvrtek jednala německá zelená ministryně Baerbecková s italským zahraničním ministrem o podpoře německé vlády při údajném zachraňování lidí ve Středozemním moři. Meloni v pátek řekla, že handlíři s lidmi a neziskovky spolu úzce spolupracují. Lodi záměrně čekají za 12 mílovým pásmem severoafrického pobřeží a sem jim překupníci Afričany dopravují. Místopředseda italské Legy řekl v Affariitaliani, že Němci se podporou převážejících lodí snaží destabilizovat pravicovou italskou vládu, zaplavení Itálie ilegálními přistěhovalci povede k pádu vládu.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*