Německá Gaza
Sdílet článek:

LIBOR ČÍHAL

Spolkový pověřenec pro otázky antisemitismu Felix Klein varuje, že protižidovská nenávist začíná už v mateřských a obecných školách. Už u dětí se šíří pro-palestinské slogany a nenávist k Izraeli. Podle pověřence musí učitelé hlavně děti z imigrantských rodin školit o demokratických hodnotách a o právu Izraele na existenci. Tedy učitelé mají doslovně riskovat svůj život, tam kde totálně selhala politika, v některých oblastech už existuje jenom jiná společnost, kde stát nemá autoritu.

Masová imigrace mladých muslimů přeměňuje Německo v antisemitskou etnickým Židům velmi nepřátelskou zemi. Redaktoři Die Welt chtěli v citlivých okamžicích pro stát Izrael shromáždit výroky prominentních Němců odsuzující antisemitismus a protiizraelské násilí, noviny píší, že až na jednu influencerku a klimatickou aktivistku, nikdo nebyl ochoten se vyjadřovat. V minulosti se s velkou chutí vyjádřovali o pravicové AfD nebo populismu. “Demokratičtí” prominenti kultury a médií jsou ochotni podepsat jakoukoliv petici za zákaz AfD, ale o antisemitských zločinech nejsou ochotni mluvit. Mluvčí židovské “Werteinitiative” Anna Staroselski napsala, že počínání kulturních prominentů je hanebné ve chvílích, kdy židovské domy jsou označovány Davidovou hvězdou a popisovány výzvami k násilí. Ukazuje to na dvojí morálku umělců. Asi to bude v Německu s umělci stejné jako v Česku, kdo z nich napsal pořádný román nebo natočil slušný film? Kastě konformních umělců v Evropě formovala mozek unifikovaná evropskounijní ideologie, židovství a jeho význam pro evropskou civilizaci jsou jim lhostejné. V dnešních dnech se v evropských médiích každodenně debatuje nad válkou mezi Hamasem a Izraelem, jak jsou asi objektivní tyto debaty, když se v evropských médiích téměř unisono sugeruje, že sionismus je něco jako odrůda nacismu, přitom šlo o nejnoblesnější národní hnutí na evropském kontinentu.

Katastrofální masová imigrace Německo proměňuje přímo před očima, a není to dobrá proměna. Pokud zítra nevybuchne v Německu něco podobného jako na hranicích Izraele a Gazy, tak to bude pozítří. Předevčírem velký muslimský dav táhl ulicemi Düsseldorfu a provolával hesla o smrti židovskému státu, dav ukázal Němcům, kdo je ve městě pánem. Podobné demonstrace se opakují v řadách dalších měst. V Německu zaregistrovali v souvislostí s událostmi v Gaze 1 100 trestných činů. Vesměs pachatelé těchto činů ani nedojdou k soudu, podle spolkového kriminálního centra existují v Německu stovky nebezpečných islamistických center. Sekretář CDU Linneman mluví o silném signálu solidarity k Izraeli, přitom jeho strana dnešní hrůzu způsobila. Významné signály, silná gesta a “morální” postoj. Toto jsou zbraně infantilní německé politiky, která otevřela hranice milionům skálopevných muslimů a politizováním degenerovala justici, která přestala být hradbou spravedlnosti a bezpečnosti. A celá tato podivná hra nezadržitelně nabírá otáčky.

Jedinou důsledně antiimigrační a proizraelskou stranou je politická alternativa AfD, což se ve Spolkové republice nedá říct o žádné mainstreamové straně. Je těžko pochopitelné, že předseda centrální židovské rady Schuster nikdy neopomine AfD napadnout a pošpinit a to i v dnešní pro Židy těžké době. Schuster a celý mainstream vždy vyjadřovali obrovský údiv, že mezi členy AfD je spousta židů, dokonce existuje asociace Židé v Afd, kterou založila židovská intelektuálka s českým jménem Věra Kosová. Řadu let mainstreamová média zkoumají, co se jí může honit v hlavě. Schuster je často v útocích proti AfD vehementnější než běžný mainstreamový aktivista, který se bojem s opozicí živí. Schuster je silným kalibrem v mainstreamové propagandě proti AfD.

Schuster nepopírá proizraelskou orientaci AfD, ale vysvětluje to taktickou maskou AfD, což je ovšem poněkud absurdní, hlavní Schusterův (a celého mainstreamu) problém s AfD bude její proruská orientace. Určitý stupeň konformnosti židů s režimy, kde žili, je pochopitelný, ovšem, jak víme z historie, v jistém okamžiku je konformnost k ničemu a naopak může být pro etnikum vrcholně nebezpečná. V moderních dobách konformnost se systémovými hodnotami, jako jsou demokratické principy, právní stát atd., by měla stačit, ovšem v Schusterově případě jde o konformnost s politikou, která je pro židy na výsost nebezpečná. Západní politika se vzdaluje od principů, které formálně vyznává. O masové imigraci do Německa mohl v referendu rozhodnout pouze lid a ne Merkelová, která diktátorským způsobem znásilnila lidovou vůli. Věra Kosová říká, že silně rozšířený antisemitismus na politické levici a v importovaném islámském světě, žene Židy do AfD. “Mainstreamové strany mají velkou starost o mrtvé Židy, místo živých.”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*