O multipolárním světě
Sdílet článek:

Říkejte si co chcete, ale projev “Lorda Voldemorta” na Valdajském fóru je pravdivý. Uvidíme, jak hodně se podle něj dokáže chovat nově formovaná moc, která vzniká v Asii, Africe, Jižní Americe a na Blízkém východě.

Ano, svět má být multipolární a ano, celý svět nesmí být ovládaný jedním agresivním hegemonem, který ostatním tvrdě vnucuje svoji vůli a za neposlušnost cizí státy tvrdě trestá různými “humanitárními bombardováními”, útoky pod falešnou vlajkou, vražděním demokraticky zvolených lídrů, barevnými revolucemi atd.

Každý stát má mít právo jít si svojí cestou. Každý má právo mít svojí kulturu i svoje vlastní vedení. Bohužel naše tisícileté země české jsou teď plnohodnotnou kolonií (respektive kolonií kolonie, což je ještě šílenější – hrdost našeho národa už je skoro úplně zadupána do země, přinejmenším tedy mezi našimi falešnými elitami).

Na Valdajském fóru 2022 byli mimo jiné přítomni i lidé z Afghánistánu, Brazílie, Číny, Egypta, Francie, Německa, Indie, Indonésie, Íránu, Kazachstánu, Jihoafrické republiky, Spojených států, Uzbekistánu, Turecka a dalších zemí. Z polofašistické České republiky tam ale samozřejmě nebyl nikdo – “naše” protičeské a falešné elity na taková mírumilovná setkání nemají čas. Mají totiž plné ruce práce s dalším rozdmýcháváním nesmyslné války (ve které pro zájmy několika miliardářů umírají desetitisíce lidí), s kupováním nesmyslně předražených zbraní od našich páníčků (na dluh), se zadlužováním obyvatel a s agendou, jak co nejrychleji vychudit Čechy pro budoucí zahraniční kupce. Zapomenou nesmíme ani na to, kolik času jim zabere snaha o to, aby co nejrafinovaněji zlikvidovali jakoukoli názorovou opozici, jejich bourání pomníků našich osvoboditelů a samozřejmě vysílání jakýchsi vesmírných signálů.

Škoda, že si tenhle veldajský proslov neposlechnou ti nejzuřivější kritici Ruska a celého Východu obecně. Postup tu totiž asi bude stejný jako vždy. Většina lidí o té události nebude vůbec vědět, další část si nechá nalít do hlavy úplné blbosti o tom, co se tam prý říkalo, a jen úplná menšina si poslechne, co se tam skutečně říkalo.

Ještě jsme se všichni nepoučili. Tahle zima nás ale pěkně vyškolí. Plandemie a toxické šmakulády nám nestačily,  potřebujeme další lekci. A tak ji dostaneme.

Snad se pak na jaře konečně probere z transu dostatek lidí, abychom to tu otočili.

A ne, před námi opravdu nejsou jen dvě možnosti, jak to presentuje tupý otrok a rádoby premiér Fiala. Ten to bere tak, že budeme buď kolonie otroků ovládaná několika americkými miliardáři nebo budeme kolonie Ruska. Nic jiného v jeho duté kebuli není možné. A on se samořejmě hystericky předklání a stahuje si kalhoty pro tu variantu s USA, protože díký nim vydělává milióny.

Jako Fiala ale uvažují jen věční otroci a mentální pygmejové. My samozřejmě máme těch možností mnohem více. My máme i možnost být nezávislou zemí, součástí středoevropského bloku. Nebo ještě něco dalšího, co nás zatím ještě nenapadlo. Ano, jednou na nás možná bude mít větší vliv Východ a jednou Západ, ale uvnitř můžeme zůstat hrdí a samostatní – třeba jako Maďarsko nebo Srbsko.

Pokud budeme přemýšlet jako prodejné děvky, tak se k nám tak okolí bude chovat. Ale my nejsme děvky, tak se chovají jen naše falešné elity.

My jsme Češi.

V nás hrdost a lidskost pořád ještě zůstala, i když zatím jen v podobě doutnajícíh uhlíků.

Vydržíme.

Nevzdáme se.

Vzepřeme se.

A nakonec zvítězíme.

 

NIKOLA BORNOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

2 Comments

  1. Multipolární svět je řešení….,více velmocí a dobré vztahy mezi nimi. To lze při dobré vůli dosáhnout…

    Amerika se bude musit smířit s tím, že nebude jediná supervelmoc…,no zatím kolem sebe kope jak kobyla před neodvratným vývojem světa…

  2. Současná vládní garnitura adoruje Ukrajince nikoli jako bojovníky za demokratické hodnoty (demokracie se tam dosud jaksi neuchytila a ani se nezdá, že by to někdy hrozilo), ale jako ty správné rusobijce. Jak daleko od toho je (a to i s ohledem na snahu relativizovat podíl Rusů na osvobození v roce 1945) začít pomaloučku polehoučku oceňovat Hitlera jako rusobijce největšího?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*