Okamura: Naprostý výsměch spravedlnosti
Sdílet článek:

PZ

Předseda SPD Tomio Okamura zuří nad verdiktem soudu, který uložil Ukrajincům, kteří brutálně napadli českého občana, pouhou podmínku. Okamura volá po zvýšení odpovědnosti soudců a státních zástupců.

„To je šílené. Ukrajinci, kteří brutálně napadli českého občana a způsobili mu zlámané kosti v obličeji, zraněné oko a otřes mozku, dostali podmínku! Informoval o tom server Krimi-Plzeň. Stále častěji se objevují rozsudky, kdy soudy dávají za znásilnění či brutální útoky naprosto směšné podmíněné tresty. Je to naprostý výsměch obětem a spravedlnosti. Proto prosazujeme odvolatelnost a hmotnou odpovědnost politiků a soudců. Budeme usilovat o zvýšení odpovědnosti soudců a státních zástupců, o zavedení časově omezených mandátů, které budou muset soudci pravidelně obhajovat. Také přišel čas, aby se ukrajinští „uprchlíci“ začali vracet domů na území, kde se nebojuje.
.
Soud nyní jednoho z obviněných zprostil obžaloby, protože se prý nepodařila prokázat jeho účast na útoku… Dva další obvinění byli za brutální útok pravomocně odsouzeni k trestům odnětí svobody podmínečně odloženým na zkušební dobu! Hlavní útočník byl odsouzen ke třem letům ve vězení s podmínkou na tři a půl roku, jeho mladistvý spolupachatel k ročnímu vězení s podmínkou na čtrnáct měsíců. Oba odsouzení musí také uhradit napadenému 56 tisíc korun jako náhradu škody a nemajetkové újmy. Třináct tisíc korun pak musí zaplatit zdravotní pojišťovně. Výsměch oběti!

.

Ukrajince žaloba vinila z toho, že muže narozeného v roce 1999 srazili na zem, kde ho bili a kopali do hlavy. Tím mu způsobili mimo jiné několik zlomenin v obličeji včetně očnic a lícních kostí, dále poranění oka a otřes mozku, se kterými muž skončil v nemocnici a po ukončení hospitalizace ještě v dlouhém domácím léčení.

.
Toto není jediný případ brutální kriminality Ukrajinců v České republice. Ukrajinec na Plzeňsku odpálil ženě petardu ve vagíně. Pětatřicetiletý Ukrajinec měl podle zjištění webu Krimi – Plzeň moldavskou ženu nejprve zbít. Následně jí do přirození zasunul pyrotechnickou petardu, kterou odpálil. Žena utrpěla velmi vážná a život ohrožující vnitřní zranění.
.

Přišel čas, aby se ukrajinští „uprchlíci“ začali vracet domů na území, kde se nebojuje. Ukrajinci mají jinou mentalitu a je logické, že střetů s bude přibývat. Neřešením problému s obrovským číslem ukrajinských imigrantů na našem území bohužel pouze naroste vzájemná nevraživost. To ministru vnitra Rakušanovi nestačí případ z Plzně, kdy Ukrajinec brutálně znásilnil dívku? A podobný případ z pražské Hostivaře?

.
To ale nejsou zdaleka jediné případy. Ukrajinec zmlátil českého mladíka tak, že ochrnul. Osmadvacetiletý Denys Dakov zranil českého mladíka tak, že poté dlouhé měsíce bojoval o život a ochrnul.
.
Údajně Ukrajinci  obtěžovali a napadli české dívky v Rokycanech. Podle jedné z napadených dívek, se kterou hovořila redakce Krimi zpráv CNN Prima, mají být útočníci ukrajinské národnosti,” uzavřel svůj facebookový komentář předseda SPD Tomio Okamura.
.
prvnizrpavy.cz
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

5 Comments

  1. Pan autor bere krásné prachy za volby,aniż by hnul prstem.A to pouze za kritizování všeho možného bez jakékoliv zodpovědnosti.A až by ji jí náhodou dostal,tak ti kteří mu fandí by zjistili,že musí dřít ještě víc a za ještě míň.Zadné zázraky v ekonomice neexistují.Pouze tvrdá dřina ala země draka za polívku.Naštestí on vládnout nechce,protože to ví.Lepší jsou prachy bez zodpovědnosti a pár procent hlasů tak akorát na bezpracný život.

  2. V.To že se za první zprávy skrývá ten nebo onen nezakládá rozpor,že citujou jeho výrok.Klidně jste to mohl být Vy,a citovat jako osoba dotyčná(což je to samé).Jinak jen zopakuji,že pokud by dostal možnost rozhodovat o ekonomických věcech,tak by jeho fandové velice rychle vystřizlivěli.Jeho exity všeho druhu by možná fungovali,pokud by jsme pro svět makali zadarmo.

    • A myslíte, že fialová 5tihlavá saň si vede lépe?
      P.S.
      Opravte si slovník a pravopis. Exity nejsou excesy – takto by nefungovaly.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*