Organizovaný zločin proti dětem. Šokující odhalení světové transgenderové asociace
Sdílet článek:

NESPOKOJENY

Možná jste také zaznamenali, že transgenderová lobby se již snaží prosadit taky u nás. Prosazování transgenderismu je jednou z depopulačních metod. Děti, které jsou „včas“ zprzněny, se již nikdy samy nestanou rodiči. Jde o nenávratné procesy, které jsou mnohdy dětem na základě propagandy doslova vnuceny s cílem sterilizovat co největší počet dětí a mnohé tím také dohnat k tomu, že si jednou vezmou život.

Děti jsou indoktrinovány, aby si mysleli, že se narodily ve „špatném pohlaví“. Po několika letech, když tito mladí dospěli (většinou ve věku kolem 20 let) zjistili, že jsou vlastně úplně normální a chtějí své tělo zpět. to už ovšem bylo příliš pozdě.

V USA, kde s tímto przněním začali jako první, se již rozběhla série žalob jak proti takzvaným „lékařům,“ kteří operace nezletilým provedli, tak proti různým psychologům, psychiatrům a dalším takzvaným „odborníkům,“ kteří děti k operacím dohnali. Některé děti dokonce žalovaly i vlastní rodiče, kteří sami změnu pohlaví u svého potomka podpořili. V jiných případech však došlo k operacím i přes odpor rodičů. Některé státy USA už totiž nařizují odebrání dětí rodičům, kteří nesouhlasí se změnou pohlaví, v jiných je stále nutný souhlas rodičů. Oproti tomu většina republikánských států operace u nezletilců zakazuje.

Odhalené dokumenty ukazují velmi alarmující skutečnost. Organizace WPATH (World Professional Association for Transgender Health), která působí pod záštitou OSN, v podstatě funguje jako zločinecká organizace s cílem změny pohlaví u dětí v co nejvyšším věku – a to ve stylu, kdy je dítě nejprve patřičně indoktrinováno a pak je mu změněno pohlaví.

Tento týden přijalo například Německo trans zákony, které podobné zrůdnosti povolují. Tento zákon požaduje EU od všech zemí a i u nás je již trans lobby viditelná. Je proto dobré vnímat, co se děje v jiných západních zemích, neboť totéž bude EU vnucovat i nám.

Uniklé dokumenty naznačují, že jde o celosvětový depopulační plán. Zrůdné je, že ve zločinecké organizaci jsou i takzvaní „lékaři“ a mnoho dalších „lékařů“ aktivně s organizací spolupracuje, což nám opět potvrzuje, že nástupci Mengeleho nevymřeli, ale jsou stále mezi námi.

Uniklé video a dokumenty odhalující vnitřní fungování organizace zodpovědné za stanovení takzvaných standardů péče o léčbu změn pohlaví a chirurgické zákroky na dětech jsou „šokující“ a „děsivé“, uvedli kritici.

Uniklé soubory odhalují rozšířené zanedbání lékařské péče u dětí a zranitelných dospělých, podle 241stránkové zprávy odhalující e-maily, dokumenty a 82 minut dlouhé video.

Soubory WPATH ukazují, že to, co se nazývá ‚genderová medicína‘, není ani věda, ani medicína. Experimenty nejsou randomizované, dvojitě zaslepené nebo kontrolované. Není to léčba, protože prvním pravidlem je neškodit. A to vyžaduje informovaný souhlas.

Soubory ukazují, že lékaři a další „odborníci“ WPATH soukromě přiznávají, že nedostávají náležitý informovaný souhlas od rodičů a dětí, než přistoupí k léčbě změny pohlaví a chirurgickým zákrokům.

Centrum pro americkou svobodu převzalo tři pro bono případy, které žalují Kaisera Permanenteho a lékaře, kteří jim provedli dvojitou mastektomii. Mladé ženy byly v dětství indoktrinovány a záhy jim byly podávány blokátory puberty, mužské hormony a nakonec byla provedena operativní změna, včetně mastektomie.

Podobné praktiky se provádí nejen v USA, ale také v dalších zemích, například ve Velké Británii jsou nyní podány tisíce žalob na Tavistock institut, který roky měnil pohlaví dětem, které ve skutečnosti vůbec nebyly „trans.“ Žaloby se však objevily například i v Austrálii a první případy hlásí i některé „pokrokovější“ země EU.

WPATH podle zprávy prosazuje, aby děti měly přístup k blokátorům puberty, hormonům opačného pohlaví a operacím, které jim umožní upravit jejich těla tak, aby odpovídaly jejich genderové identitě. Všechny tyto zrůdnosti WPATH s podporou OSN podporuje a zaštiťuje.

Za zavřenými dveřmi zdravotníci přidružení k WPATH přiznávají, že jejich postupy jsou založeny na improvizaci, že je děti nemohou pochopit a že proces souhlasu není etický.

Odborníci neočekávají, že děti plně pochopí účinky transgenderových procedur, protože je mimo jejich vývojový rozsah, aby pochopily, do jaké míry je některé z těchto lékařských zásahů ovlivňují.

Zpráva také potvrzuje, že většina dětí záhy poté, co dospějí si uvědomí, že nejsou trans. V podstatě tak cílem této agendy je na jedné straně slušně vydělat na platbách za operace, blokátory puberty, hormony a sezení, ale také přispět k depopulační politice.

Zpráva byla natolik šokující, že některé země, u kterých měla dosud podobná politika podporu, nyní začínají couvat. Takový útok na děti je přece jen přespříliš.

Méně než týden poté, co byly zveřejněny soubory WPATH, britská národní zdravotní služba zastavila používání blokátorů puberty u dětí. Protože neexistuje dostatek důkazů na podporu bezpečnosti nebo klinické účinnosti hormonů potlačujících pubertu, aby byla léčba v tuto chvíli běžně dostupná.

Mezitím i další evropské země jako je Švédsko, Finsko, Norsko a Francie, jsou stále skeptičtější k tomu, co zastánci nazývají „model potvrzení pohlaví.“

Lze jen doufat, že po tomto skandálním odhalení bude trans lobby – snažící se dostat k dětem – konečně umlčena i u nás.

Válka proti dětem. Neexistuje vůbec žádná morálka. [18+]

Povolili kastraci v zákoně ale pojmenovali ji sofistikovaně. Zákon č 89/2012 Sb. Zákon občanský zákoník § 29 říká “Změna pohlaví člověka nastává chirurgickým zákrokem při současném znemožnění reprodukční funkce…”

Děti zemřely kvůli sociálním médiím, byly prodávány přes sociální media a jsou stále zneužívané mimo sociální média. Média, politici, BigTech sexualizují záměrně naše děti a kradou jejich nevinnost. Tik Tok je speciálně navržen tak, aby se zaměřoval na mladé lidi, kteří jsou jejich publikem. Na Tik Tok je hodně sexuálního a pedofilního kontextu kolem dětí, tohle nechcete. Velké technologické společnosti v podstatě pomáhají a začleňují obchodníky s lidmi a lidi, kteří pracují na vykořisťování dětí. Ministerstvo vnitra nic proti tomu nedělá a podporuje tuto agendu.

Zdá se, že neexistuje vůbec žádná morálka. Děti, které čelí absolutně nejhoršímu náporu péče, jaký jsme kdy viděli. Zábavní průmysl sexualizuje děti kvůli agendě. Tato politika má co do činění s dětmi ve věku od 5 let do střední školy. Penthouse loboval před státními radami pro vzdělávání.

Kdo bude rodit děti? Chcete aby se vaše děti, vnoučata rodily v umělé vagíně, jako klon?

Změna pohlaví při současném znemožnění reprodukční funkce. Poradci bez vědomí rodičů dávají léky na změnu pohlaví. Pokud to teď nezastavíme, tak směřujeme k absurdní a strašné době. Tato ideologie zabíjí naše děti.

Dlouhá minulost zneužívání

Historie za tím je mnohem temnější, než většina lidí chápe. Celosvětově sexualizují malé děti, aby normalizovaly pedofilii. WHO a OSN nařizují vzdělávacím orgánům po celém světě, aby učily kojence, batolata a malé děti masturbovat, používat pornografii, učit se různé sexuální techniky, jako je orální sex, a zapojovat se do vztahů mezi osobami stejného pohlaví.

WHO a OSN instruují pedagogy k povzbuzování dětí, aby začaly se sexem co nejmladší, a pomáhali všem dětem mít sexuální partnery. Důkazy potvrzují, že je to součást celosvětové operace k normalizaci pedofilie. Je to mnohem vážnější, než si dokážete představit.

Celosvětové krytí satanistického rituálního zneužívání

Je potřeba mluvit k dětem a chránit naše děti.

Disney posílal děti na pedofilní ostrov Epsteina.

Je to válka proti dětem, přece říkali, že si přijdou pro vaše děti.

Krvelačná sekta

Navzdory masivním výhrůžkám ze strany pachatelů, prolamuje své mlčení nespočet obětí rituálního násilí po celém světě. Starověký luciferiánský kult se stále drží naší země jako rakovina. Dětské oběti Baalovi a Molochovi. Nezávisle na sobě vypovídají všichni na celém světě o tomtéž: elitářské pachatelské podhoubí, které zasahuje do všech oblastí a především do justice, aby zločiny zůstaly nepotrestány.

111 obětí, 50 svědků, 50 pachatelů.

Dívka byla od 10 let 17 let zneužívána Epsteinem a elitou.

Zdroje a další informace:

Odhalení světové transgenderové asociace: Šokující informace, které ukazují mezinárodní organizovaný zločin proti dětem
Leaked Files From Transgender Association ‘Shocking’ and ‘Horrific’ Admission, Critics Say
The WPATH Files
IN-DEPTH: US Ramps Up Transgender Procedures for Minors While European Countries Back Away
NHS Stops Puberty Blockers, Citing Lack of Safety Evidence
Former Trans Teen to Sue Kaiser Permanente Over Gender Transition as Minor
VÁLKA PROTI DĚTEM – MINISTERSTVO VNITRA – BIG TECH
Tajné spisy ukazují, jak mezinárodní skupina prosazuje experimentální operace pohlaví pro nezletilé
Kid gender guidelines not driven by science

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Tohle se týká převážně hloupých a manipulovatelných jedinců, nebo těch do kterých ty nesmysly hustí i vlastní “woke” rodiče. Takže proč ne? Nevidím důvod takové lidi litovat.

    • To je sice pravda, ale hlavní zločin spočívá v tom, že tohleto propaguje stát – za naše peníze.

      • Propagujeme to my, protože ty politiky volíme. Pak si prostě takové vedení zasloužíme a musíme nést následky své volby. To samé plastí třeba u Ukrajinců a Zelenského.

    • Pokud je politik ochotný zlegalizovat takovou šílenost, je ochotný zlegalizovat i šílenost jinou. Takový politik je vrcholně nebezpečný. Ale lidé je chtějí, proto je volí.

  2. Do vedoucích politických pozic se dostali sexuální devianti, agresoři a sociopati. Oni pomáhají stejně postiženým jedincům k moci a spolu pak przní svět. Chtělo by se mi napsat, že za to můžou ti devianti, ale můžeme za to my, co je tam volíme. Ukázkou politické demence byla volba našeho prezidenta. Odsuzujeme Babiše, že s komunistickým režimem spolupracoval a zvolíme si člověka, který ho tvořil. To je víc než debilita, to je autodestrukce. To samé s islámem, LGBT, green dealem apod.

  3. J.No vidíte a v takové RF si zvolili taky bývalého komunistu a KGBáka prezidentem a jak jim to tam pěknė šlape.Takže tu drezůru by jsme mohli zavést i u nás a pan prezident se s nějakou opozicí nemusí rozčilovat,protože by jak mávnutím kouzelného proutku žádná neexistovala.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*