Glosa MM: Pekarová Adamová – Rusko je na kolenou
Sdílet článek:

MIROSLAV MACEK

„Ve svých rukou máme rozhodnutí, jestli tady budeme o válce na Ukrajině mluvit ještě příští rok,“ řekla Pekarová Adamová. „Rusko je na kolenou. Když budeme Ukrajině dál účinně pomáhat dodávkami vojenské techniky a jinak, může válku vyhrát.“
Dodávám:
Ve svých rukou máme rozhodnutí, jestli tady budeme po příštích volbách mít Pekarovou Adamovou.

Slova k zapamatování, aneb kdybys byl mlčel, zůstal bys filosofem.
Postup ukrajinských vojsk proti ruským okupantům bude postupně zrychlovat, soudí poradce ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského Mychajlo Podoljak. Podle něj bude Putinův režim s prohlubující se ztrátou okupovaných území ztrácet podporu.
„Nebude to snadné, ale také to nebude tak, že by Ukrajina musela získávat zpět každý kilometr území krví. Jakmile dosáhneme administrativní hranice s Krymem, všechno bude jinak. A válka nakonec skončí rychle.“

Prohlášení mluvčího Pentagonu Patricka Rydera začíná nezvykle lidumilně:
V Nigeru se zaměřujeme na diplomatické řešení.
A pokračuje:
Zaměřujeme se na spolupráci s nigerskou armádou, abychom naše zdejší vojenské základny udrželi v provozu.

Francouzští vinaři se potýkají s poklesem tržeb, kvůli kterému se jim nahromadily přebytky produkce. Ministerstvo zemědělství a Evropská unie proto pošlou 200 milionů eur na podpůrný program, který počítá s likvidací vína destilací na alkohol, který bude průmyslově využit.

Čtenář glos L. R. mi napsal:
Presstitut média už prakticky nesleduji, a tak ani nevím, kdo z ministerstva údajně prohlásil, že prodej budovy Pošty v nějakém větším městě, a její následný pronájem Poště, prý dává smysl. Pokud tyto slova myslel dotyčný vážně, předpokládám, že to samé udělal se svou nemovitostí. A nejen on, ale celá naše vláda, když takto rozhoduje. Jak to, že žádného takového politika, co by tohle udělal neznám? O Jurečkovi vím, že svou nemovitost v Rokytnici (také jsem tu bydlel) už pronajímá, ale ne sám sobě, protože je stále majitelem, ale cizím nájemcům, a s rodinou bydlí v “poslaneckém” v Praze.

 

MACEK Miroslav

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

9 Comments

 1. Pětislepenec svého času Babišovi vyčítal, že chce řídit stát jako firmu. Zřejmě proto sami za svého vládnutí udělali z České republiky mezinárodně nesvéprávnou servisní organizaci Ukrajiny a její současné vlády.

  • T.No vidite a Vy porad nevzdvate nadeji aby jsme byli mezinarodni servisni organizace RF a její vlady jako kdysi.A ne pomahat napadenemu suverennimu statu ktery brani svou vlast pred dobyvačnymi hordami vojaku,zlocincu a vrahů.Je zajimave,ze ta pomoc vadi i panu dobyvateli.Nahoda?.

   • Kdyby banderovci nevraždili v Donbase ještě před válkou a pak Kyjev začal dodržovat MINSK2, který slíbil a podepsal, ale pak nic nedodržel. Tak válka nemusela být…

    Takhle má Zelenský zničenou zemi a miliony uprchlých ukrajinců po celé Evropě…

 2. Aneb, národ má ve svých rukou, zda tady do voleb adamovej pekari vůbec bude. Národe měl by sis rozmyslet zda budeš ještě podporovat nacizmus.

 3. Pekarová Adamová je pro mne nevolitelná. Blbě kecá a rozesírá vztahy se světem. Tenhle sněmovní politický parazit ještě napáchá škod, než se jí národ zbaví….

  • Zase je s ní ovšem děsná sranda. Ono takhle hloupých osob zase není na výběr tolik. Možná by ji mohla nahradit Danuše? Hm.

 4. No, k velemoudrému výroku proslavené mudrcky Pekari lze jen citovat Kryla: “Rusko je na kolenou?-My ryjeme držkou zemi.”

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*