Otázky … copak toto opravdu lidem nevadí?
Sdílet článek:
Jako mnohokrát osočený konspirátor, dezinformátor a antivaxer, se nebudu pouštět do žádných spekulací, protože doba je už opravdu nebezpečně zjitřená, ale budu se už jen ptát, protože na to, co se děje, mi už nějak hlava nestačí.

Nakupuje náš stát, dle dlouhodobých smluv, stále za 900 milionů měsíčně vakcíny, které za drahé peníze opět likviduje, protože se už téměř neočkuje?

Proč nikoho nezajímají tisíce a tisíce vedlejších účinků po očkování a proč tolik lékařů zapomnělo, co se učili ve škole o virózách a imunitě?

Vědí lidé, že je nesmyslné šťourání v nose stálo denně neuvěřitelných 100 milionů a mnoho těch, kteří to doporučovali, v tom mají vlastní kšeft?

Jak je možné, že vláda a stát, který se prohlašuje za „demokratický” nerespektuje opakovaně vlastní zákony a Ústavu?

Jaký má smysl „demokracie”, která dělá stejnou cenzuru, jako totalita, ale vysvětluje to „bojem za dobro a pravdu”? A nenazývá se státní zřízení, kde už nefungují zákony, bují cenzura a začíná represe na lidi, náhodou diktatura?

Proč média a vláda dehonestují své špičkové vědce a odborníky a do rozhodujících postů dosadili nýmandy a rychlokvašky?

Jak je možné, že pětikoalice po volbách zapomněla na všechno, co lidem slíbila a jednoduše je podvedla?

Jak je možné, že místo volání po míru a jeho hledání, volá vláda po válce, do které zatahuje celou zem?

Je krásné, když bohatý stát pomáhá desítkám tisíc uprchlíků, dává jim peníze a platí jejich ubytování, ale neměl by se stát nejprve postarat o své vlastní občany, které drtí šílené ceny energií a ještě je u nás neuvěřitelných 711.000 lidí v exekuci, kteří sotva přežívají?

Jaký měly smysl veškeré lockdowny, které měly zachránit důchodce, když ti stejní důchodci teď nebudou mít na násobné zdražení energií a ohromné zdražení potravin? Nebudou tedy ti, které vláda upřednostnila před našimi dětmi, teď díky další vládní nečinnosti, umírat zimou a hlady?

Proč vláda prodává naši levnou elektřinu do zahraničí a kupuje drahou pro lidi, když bychom mohli být soběstační?

A počítám opravdu tak špatně, když mi z toho vychází jediné – tedy, že stejně jako předchozí vláda dělala vše proto, aby bylo její řešení covidu co nejhorší a zemřelo co nejvíce lidí, tak mám obavu, že tato „nová” vláda dělá přesně to samé, jen s válkou na Ukrajině?

A nejdůležitější otázka nakonec – jak to, že to proboha většině lidí v naší zemi vůbec nepřijde divné?

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

 1. Co si mám napsat na transparent, když chci demonstrovat za vyjednávání, usmíření a mír? Nezabije mě nějaký sluníčkový občan?

 2. Cca polovina národa je do toho přímo nebo nepřímo zapojená, má z toho a podporuje to.
  Druhá cca polovina národa tuší, že stav je demokraticky nereformovatelný, je ale zaslepeně přehumanizovaná a tak je jí silové řešení cizí.
  Neřešitelný stav, nejprve si musíme šáhnout na dno a pak možná pár zbylých jedinců prozře a začne se chovat jak situace vyžaduje.

 3. Kšeft

  Střelte zdraví za tenisky,
  jak nějakou šmelinu
  a gauneři pro svoje zisky,
  pak vám to dají za vinu.
  Chápete, že vy jste vinní
  a vaše bude taky škoda,
  naštěstí se na každou svini
  už někde vaří voda.

 4. Protože přesně tohle je demokracie. Až si přestanete myslet, že demokracie rovná se svoboda tak se přestanete blbě ptát

 5. Na poslední otázku Vám odpovím, protože český člověk je dement a pí..ča! ..když člověk, kterého znám roky a považoval jsem ho za inteligentního je schopnej si dát tři tečky, aby mohl na lyže, vůbec mu nepřijde divné se prokazovat v hospodě na vleku u kadeřníka nějakou sračkou (o rasové čistotě…och pardon!bezinfekčnosti!)a ještě komentuje…ono na neočkovaný taky dojde!Jako první na mě vybalí, jací jsou rusáci zmrdi, že je potřeba posílat zbraně, prachy, jak je dobře, že sem příjdou přivandrovalci a že si rád připlatí, hlavně, aby tu nebyl bolševík. Jak je dobře, že je vláda fialová. Národ českejch jelit si nezaslouží nic jinýho, než pořádně rejt rypákem ve sračkách!!!

 6. Na poslední otázku Vám odpovím, protože český člověk je dement a pí..ča! ..když člověk, kterého znám roky a považoval jsem ho za inteligentního je schopnej si dát tři tečky, aby mohl na lyže, vůbec mu nepřijde divné se prokazovat v hospodě na vleku u kadeřníka nějakou sra..čkou (o rasové čistotě…och pardon!bezinfekčnosti!)a ještě komentuje…ono na neočkovaný taky dojde!Jako první na mě vybalí, jací jsou rusáci zm..rdi, že je potřeba posílat zbraně, prachy, jak je dobře, že sem příjdou přivandrovalci a že si rád připlatí, hlavně, aby tu nebyl bolševík. Jak je dobře, že je vláda fialová. Národ českejch jelit si nezaslouží nic jinýho, než pořádně rejt rypákem ve srač,.kách!!!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*