Podivná válka … aneb co vyřeší Fiala v Kyjevě?
Sdílet článek:

Přátelé, já si to neodpustím. Ano, budete mě někteří kamenovat, dostanu milion mínusů, ale já to prostě říct musím. Pokud je tohle pravda, a premiéři tří evropských zemí jedou veřejně vlakem do ostřelovaného a obléhaného Kyjeva podpořit jejich prezidenta Zelenského, pak je prostě s touhle válkou něco jinak, než je nám to prezentováno. Protože v normální válce by to vůbec nepřipadalo v úvahu.


Při vší úctě k padlým a trpícím. Na obou stranách. I vůči těm zmateným ruským klukům, upalovaným zaživa v hořících tancích.

Přestože odsuzuju ruskou agresi a ruskou vládu, necítím nenávist vůči ruským lidem.

POZOR! Pokud rezignujeme na hledání pravdy a budeme sami sobě zakazovat zvídavost a touhu po informacích, není to cesta k lepší společnosti, ale k totalitě. Viz zakazování alternativních zdrojů, webů a médií.

Nejhorší je totiž nedůvěra k občanům, že jsou schopni pravdu sami rozeznat a sami si názor z dostupných zdrojů vytvořit.

Každá vláda, mocenská klika nebo vládnoucí garnitura, která začala svým občanům přikazovat, co si smějí myslet, skončila dříve či později totalitou – a v propadlišti dějin.

 

Igor Chaun, fb

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

13 Comments

 1. Zajimavé komenty od lidí na zahraničních webech v diskusích na těch klasických msm k této cestě. Docela mě překvapil tak velký zájem , jak si toho všímají a shodnou se v názorech. Jeden koment za všechny, většina názoru je orientovaná asi takhle od lidí, třeba v Německu odcituji že:…..S hrůzou čtu , šéfové vlád
  Polska, České republiky a Slovinska cestují do Kyjeva.
  Představte si, že by země, kterým se nelíbila válka v Iráku, letěly do Bagdádu.
  Země by tam cestovaly jménem EU.
  Opravdu chtějí jadernou válku?……

  • No protože samosebou nejedou do Kyjeva, ale do Varšavy – tedy, pokud chtějí hovořit se Zelenským.
   Ale potěšilo mě, že i mírnému a zdrženlivému Igoru Chaunovi to připadá minimálně podivné.
   Jen tak dál, borečci, hezky se odkopejte.

 2. Ti ubozí šplhouni namísto toho aby se pokusili o smír, hodlají válečný požár hasit benzínem bezzubé podpory nesmyslného zabíjení se dvou sakra spřízněných slovanských národů.Bůh žehnej správně podhozené vyhybce pod koly vlaku těchto karikatůr
  válečných štváčů

 3. Co nám satanisti prozradili: Alchymisté Říše zla zkoumali na Ukrajině lektvary na vyhubení lidí, další “mutace” SARS / covid. NATO mělo válečné základny na Ukrajině. NATO a Fašistické státy severoamerické loupily na Ukrajině suroviny a proti dlužním úpisům vyzbrojovaly fašistické válečníky jako Azov, za miliardu dolarů. Žid Zelenskyj vyhlašoval právo kazisvětského protektorátu Ukrajina na jadernou bombu (proti Rusku). V každém propagandistickém vystoupení si hraje mučedníka.

 4. oni tam nejedou vlakem,ale letí tím neekologickým letadlem(alespoň to dnes celej den opakovali v rádiu),což mi přijde ještě zvláštnější-první co mě napadlo,že v tom “bombardovaným a odstřelovaným” Kyjevě asi tak nebezpečno nebude,jinak by se tam ti demokratičtí hajzli v čele s tím českým zbabělým ubožákem Fialou tak nehrnuli-na to se tyhle svině mají až moc rádi!!!!

 5. Fiala v Kyjevu je jednoznačně pozitivní věc.
  Snad tam Rusové zamíří řízenou střelu a osvobodí český národ od stupidního EUnucha, dříve než zhyneme energetickou chudobou.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*