Poslední průzkum ukazuje propastný náskok Trumpa nad Bidenem
Sdílet článek:

SLOVANKA

Poslední průzkum potvrzuje, že pokud co nejdřív nedojde k výměně stávající dementní loutky Deep State za jinou, tentokrát zřejmě nepomohou ani sebelepší volební manipulace, aby byl Trump vyřazen.

Dosud byly průzkumy relativně těsné, i když už nějakou dobu Trump vede, nebylo to až tak, že by se nedalo již osvědčenými manipulacemi toto vedení zvrátit.

Poslední průzkum však ukazuje, že rozdíl mezi Trumpem a Bidenem se dále prohlubuje. Viníky Bidenova propadu jsou zejména mladí, kteří byli tradičně voliči demokratů, nyní se však začínají od Bidena odklánět.

Jednak se v USA projevuje stejný trend jako v západní Evropě – pomalu (ale jistě) přibývá mladých konzervativců a pomalu ubývá libtardů. Dalším důvodem pak je i postoj Bidenova režimu k univerzitním nepokojům, kde bylo možné vidět velmi bizarní výjevy.

Symbolický je pohled na toto video. Na jedné straně je skupina propalestinské mládeže, na té druhé její odpůrci s americkou vlajkou  – a zároveň podporovatelé Trumpa.

I když jsou obě skupiny vzájemně znesvářené, na jednom se shodnou: Biden v žádném případě. Obě skupiny, které se jinak politicky vůbec neshodnou, mají náhle velké souznění, když křičí: „Fuck Joe Biden!“

Co to znamená snad překládat nemusím…

Joe Biden má má tedy den za dnem méně voličů – a nepomáhá ani mohutná kampaň hollywoodských celebrit v čele se Stevenem Spielbergem, Georgem Cooneym a Julií Robertsovou.

Rasmussen včera ráno oznámil, že 12bodový náskok Donalda Trumpa před Joe Bidenem může být PŘÍLIŠ VELKÝ NA TO, ABY SE DAL ZMANIPULOVAT!

Zbytek do 100% získává zejména Kennedy, ke kterému od Bidena často přešli právě mladí.

Mark Mitchell, hlavní výzkumník v Rasmussen Reports, zveřejnil následující video, které se připojuje k tomuto termonukleárnímu průzkumu.

O čem zhruba mluví výzkumník z průzkumné agentury ve videu?

Dnes se budeme zabývat novým termonukleárním výsledkem prezidentských voleb 2024 z tohoto měsíce. A tyto výsledky ukazují, že Donald Trump zvyšuje svůj náskok na téměř nepřekonatelná čísla.

Ale pokud se jmenujete Joseph Robinette Biden nebo jste jedním z jeho příznivců, máme tu pro vás také novinky. Bohužel to není dobré. Joe Biden má nejnižší podporu, jakou kdy měl mezi voliči ve věku 18 až 39 let. A to je opravdu velká zpráva, protože ti obvykle volí levici…

… Když se podíváte na demokraty, jen 70 procent demokratů říká, že by dnes volili Joea Bidena, a to je o 10 procentních bodů méně než republikáni, kteří by volili Trumpa.

A 16 procent demokratů říká, že by hlasovali pro Donalda Trumpa. To dává Donaldu Trumpovi výhodu 16 bodů, což je ohromně mnoho. Ale podívejte se na tu nezávislou linku…

Joe Biden získává pouze 26 % nezávislých. To je pro Trumpa náskok 18 bodů, což je o dost více, než jsme viděli v našich nedávných průzkumech…

… Joe Biden ztrácí o dva body mezi 18 až 39letými. Nyní velká část z nich jde volit Kennedyho (16%) a Trumpa chce volit 36 procent mladých. Ale to 34%, což je číslo pro Bidena, je nejnižší, jaké v této věkové skupině kdy měl.

A opět, lidé ve věku 18 až 39 let jsou obvykle všichni pro demokraty…

 

 

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*