Prezident má IQ 107, kolik má nový šéf ČT?
Sdílet článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Nový ředitel ještě ani nezahřál křeslo za stolem a první co ho napadlo obrat občany této země o další peníze. Chystá zvýšit koncesionářské poplatky. Víte co je na tom „nádherné“? Už nemusíte mít ani tu pitomou bednu, stačí jestli máte v domě elektřinu a to je důvod platit nebo se snad z této prokleté země ztratit?

Podle ředitele by měl poplatek činit 0,6 % z průměrné mzdy v zemi, což vychází na nějakých 248 korun. Tohle číslo je vlastně vycucané z prstu, protože číslo průměrné mzdy je něco tak zavádějícího, že to chápe každé člověk. Teda až na ty, co se rádi ohání všelijakými průměry.

Naše televize je všechno možné, jen ne nezávislá. Její zprávy jsou nevěrohodné a pokud posloucháte jen jejich kanály tak vůbec nevíte kde je pravda a kde je lež. Jejich redaktoři jsou banda přisluhovačů režimu, ale tomu, co vyhovuje jim, protože tohle médium má neuvěřitelnou sílu a velký dosah. Jen díky nim máme v křesle prezidenta generála který nám dělá jen samou ostudu.

Takže podle nového „krále“ ČT buď budeme platit, nebo nám seberou elektřinu a my se nastěhujeme zpátky do jeskyně s pazourkem a kudlou. Kolik z nás by vydrželo vrátit se do pravěku, tak to nevím, ale vím, že bychom brzo vymřeli hladem a na nemoci. Tahle doba je závislá na elektrické energii a s tím se nedá nic dělat. Jediná cesta je hromadně poslat tohoto dalšího blbce do hajzlu a bednu vyhodit z okna pokud ji ještě máte.

politikarina.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

4 Comments

  1. ……nejdříve si svobodně zvolíte hloupé politiky a pak pláčete, že vládnou systémem pokusů a omylů. Jste zvláštní společnost,,,,, Salbot Josef

    • Problém není v tom, že zvolení politici jsou hloupí. Hloupí (a zločinní) politici jsou všude. Problém je, že množství lidí je násilím přinuceno podřídit se politikům, které nevolili.

  2. Nevolila jsem ani tuto pětidemolici a ani jsem nevolila Petra Pavla! Díky této “elitě” nabývá naše hymna “Kde domov můj” úplně jiného významu. A já se ptám, kam směřuje naše nádherná země pod vedením politiků, kteří naprosto nepokrytě zrazují své voliče?! Jak dlouho ještě potrvá jejich svévole, hloupost a arogance? Je už opravdu načase se semknout, přestat napadat jeden druhého a dát “jasný signál” této vládě, že si vládnout naší zemi nezaslouží!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*