Prezidentem ČR bude komunista
Sdílet článek:

Nikdy bych nevěřil, že se český národ bude rozhodovat při volbě prezidenta v roce 2023 mezi bývalými komunisty a aktivními euro a US marxisty. U Petra Pavla dokonce platí obojí. A světe div se, jediný čestný kandidát, člověk, který byl perzekvován a uvězněn komunisty, signatář chartisty 77, nyní v opozici proti progresivistickým marxistům, člověk morálně čistý se zkušenostmi z diplomacie u českých voličů v průzkumech propadá. Smutné, ostuda, hloupost…?

Takže opět nakonec zbude volba mezi špatným a horším. Aktuální komunisté mají moc, média, peníze a svoje zahraniční velení s osvědčeným modelem dosazování loutek. Proto mají ideově pevné kandidáty, narozené většinou v rodinách komunistů. Jejich úkolem je prosazovat náboženství jménem Green-deal, LGBT, podporovat válku, a sankce, které jdou proti nám všem. Důsledky této sebedestruktivní politiky už vidíme, kolaps evropské kultury, likvidace průmyslu, ekonomiky a zbídačená budoucnost našich dětí.

Toto „rakovinové” marxistické bujení, které má své euro zombii, je v EP, ve vládě, v senátu a teď chybí poslední zombie. Je to strašné, ale v kontextu s Hitlerovými stoupenci nebo stalinisty pochopitelné. Ale proč my lidé a voliči, tuto budoucí totalitu legitimizujeme? Je to proto, že pan Bašta není dobrý řečník, nebo není správně oblečen, nebo vypadá obyčejně? Nebo je ten důvod naopak v tom, že se zachoval v životě tak čestně a morálně, že my voliči bychom toho nikdy nebyli schopni, a tak ho radši prohlásíme za blázna a budeme volit morálně pokřivené kolaboranty a navoněné loutky?

 

KAREL POHNER

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

1 Comment

  1. Já bych pana Baštu volil, byl to můj favorit. JENŽE – on dostane tak max. 5-10% hlasů a můj hlas by propadl ve prospěch Pavla nebo té “Čaputové”. Proto volím systémem nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Babiše nesnáším, přesto, mám li co nejvíce “uškodit” pětikolce, pak je to jediná volba. Jak říkám. BOHUŽEL. Můj kandidát Petr Robejšek nekandidoval.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*