Já se tě, Rakušane, neleknu!
Sdílet článek:

Přátelé, stát nalije 50 000 000,- do neziskovek, které údajně pomáhají v boji proti dezinformacím. 100 000 000,- bude dotovat takzvaná nezávislá média, které v tomto boji pomohou.

Cenzuro, vítej u nás!

Cenzura si své prstíky ohřívá u našeho českého krbu už nějakou tu dobu, ale prstíky k zahřátí celého těla nestačí. Její tělo doposud bylo venku za dveřmi ztuhlé a zkřehlé zimou.

Zželelo se jí a dveře jí otevřela dokořán až vláda Petra Fialy a lídr ministerstva vnitra, Vít Rakušan, který hodlá cenzuru dotovat z našich daní a občany, kteří se odváží mít jiný názor než naši zákonodárci, pozavírá s němým výsměchem v těch jeho žabích kukadlech.

Fascinuje mě, že ti, kteří nejvíce křičí o komunistech a o vítězství demokracie nad totalitou v roce 1989, teď volí fialovou vládu (malé f je zde schválně) a podporují Víta Rakušana v nastavení cenzury a ve schvalování zákonů, které cenzuru zlegalizují.

A vlastně mě tito lidé i trochu děsí. Děsí mě, že kolem mě běhá 30% lidí, kteří podporují nastolení totalitních praktik. Rakušan chce zjevně docílit toho, že lidé budou mít strach psát, mluvit, číst, sdílet. Že se snad lekneme tohoto inkvizitora a ze strachu z odsouzení nebudeme psát o tom, co si myslíme.

Pletete se, Víte Rakušane. Myslím, že tohle je doba, kdy začneme mluvit a psát o to více, aby si i vaši voliči vytáhli hlavu z p*dele a uvědomili si, že cenzuru a potírání odlišných názorů zde opravdu nechceme.

Bude to chtít čas, ale cenzuru od našeho českého krbu opět vyženeme. Už nejednou se to českému národu povedlo. A až se mu to povede znovu, nebude cenzura na mraze sama. Budete tam s ní vy a celá Fialova nedemokratická vláda gaunerů a budižkničemů.

 

Monika Hrabáková

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

10 Comments

 1. Kdo si mysli a je presvedčen ze je v Ceske republice cenzura vyjadrovani, by vsichni takto píšící praktici meli povinne absolvovat exkurzi a povinny casove omezeny pobyt v zemi,jejichž system by tak radi nacpali kazdemu tady do bytu.Tato praxe by je naprosto vyléčila se šiření bludů do hlav obyvatel Ceske republiky.

  • Člověče, s cenzurou je potřeba bojovat od prvních příznaků nástupu. A ty již máme: zavedení cenzorního úřadu s vrchním cenzorem Klímou, plánované miliony provládním médiím a ziskovkám atd. To vše zaobaleno v rámci zavedeného newspeaku jako boj s “dezinformacemi”.

   • Bojovat je treba proti lidem,kteri jsou presvedceni ze jim svet ublizije,za sve zivotni kiksy obvinuji kazdeho kolem jenom ne sebe,a ze prej tam nekde je to nejlepsi.Tak stastnou cestu.

  • Ty mameluku, vzpamatuj se! Zkus na facebook, nebo na idnes napsat že Rusko právem zahájilo válku, protože nedošlo k plnění Minských dohod (o čem jsou si laskavě najdi) Finále bude jak za komančů, kdy Tě vyhodí i z práce! Taková skvělá doba tady je. V Německu to již funguje a tady rovněž. A najdi si i ty dva první polistopadové politické vězně.

  • V USA je větší svoboda vyjadřování než tady, s nimi se chceme srovnávat, tak proč nás posíláš na východ?

 2. začátek padesátých let se vrátil…historie ae opakuje.čest práci soudruzi.další diktatura proletariátu

 3. havel by plakal, všichni pravdoláskaři jsou ve skutečnosti lžinenávistníci. Skutečně pravda vítězí? Za to jsme zvonili klíči?

 4. Mate to pane tou svou ideologii(bud na prikaz)nebo v lepsim pripade Vasim presvedcenim ovsem bez praxe pomotané.Tak postupně.Zadny Minsk by nebyl,kdyby aagresor protipravne nevyzbrojil civilisty dely,tanky,kulomety,penezi a nezavelel do nich.(do Ukrajinske armady).To je ta pricina-zlocinne protipravni vyzbrojeni civilistu jineho statu.Proto ti mrtvi.Vy kdyz budete strilet z děla po mestske policii ve svem meste ze chcete menit zakony-tak budete mit na kopecku pomníček.Se vzduchovkama mohli akorat jit plasit zajice do lesa.Vy ovsem budete tvrdit jak pan dobyvatel,ze 143 statu sveta ktere vyjmenovat by Vam trvalo tak tyden jsou bez tech spravnych informaci,jez mate Vy.No a pan dobyvatel toho uz tvrdil tolik,ze ti vojaci jeho uz nevi,proc jdou na smrt.A co se tyce vyhazovu z prace,tak se to deje na celem pracovnim svete.Tak bezte na zkusenou at si nemyslite,ze trpite jenom Vy.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*