Prezidentka samožerka
Sdílet článek:
Je hezké, když je žena přirozeně sebevědomá, ale když se to přežene, je to směšné. A směšnou prezidentku fakt potřebujeme!

Na paní Nerudové mě fascinuje hodně věcí, ale už jsem smířena s tím, že s největší pravděpodobností bude její cesta k nesnesitelně dunící nádobě dokonána. Tlačí ji média, sponzoři a odpor proti ní není efektivní. Ale o tom zase někdy jindy.

Ona je důkazem toho, jak naše společnost hloupne. Když některé české celebrity až orgasmicky vyjadřovaly podporu Hillary Clintonové, bylo to směšné. Dnes tedy sledujeme “čaputizaci” naší společnosti jaksi s přímým dopadem na naši situaci. Povrchní marketingové vnímání politiky zcela iognoruje věcný obsah. Náš současný prezident ještě zachytil poslední vlnu, kdy rozum převážil nad emocionální iracionalitou. Obávám se, že nadcházející prezidentská volba bude plně v režii emocionální manipulace. Prázdná nádoba, která hezky na povel duní je vymalována duhovými barvami a onálepkována všemi “důležitými” hesly. Že si často paní kandidátka protiřečí a vaří z vody, jejím fanouškům nevadí. Jsou jako zombie, reagující jen na předem daná sousloví a barvy.

Nebudu lhát, troškičku z toho na mě jde strach. Kdo by se taky nebál, když společnost začínají obvládat naprogramované tupé mozky…

 

evahrindova.cz

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

6 Comments

  1. Je to takový liberálně bolševický kyborg. A opravdu, jde z toho hrůza. Doba zábavní nepřeje kritickému myšlení. Lidé lačně přijímající naučené pravdy budou spokojeni.

  2. Pan Zeman neco udelal za Vas?Tak proc si myslite ze u pristiho kandidata se muzete na to tesit?

  3. Když ona má pravdu, bohužel. Kolik lidí si řekne “vona je taková pěkná, hodím jí to”? Pevně doufám, že nakonec mnohem méně, než jak to vypadá – vzpomeňte si na všechny ty stahované králíky a dervišské tance pana Drahoše s falešnými brýlemi a úsměvem nakřivo. Taky byl “takovej slušnej pán”.
    Možná ještě párkrát a zase mnoha lidem dojde, že navrch huj může být dole fuj.

  4. mladá a pohledná???No jak pro koho…Třeba takovej jiří pospíšil by asi nesouhlasil-pro něj je nejkrásnější václav moravec-a prdel má taky hezčí!!!!!!
    A co se týče mě jako heteráka,tak já bych o tu vyžilou fuchtli neopřel ani kolo!!!!

  5. Sbírka tuposti a ztráta sebereflexe v hezkém obalu. Čeština má pro to krásný výraz “fracek”.

  6. Jsem jen o pár let starší než Nerudová, a o tom, že jsem mladý, si nechávám jen zdát. My už téměř 30 let mladí nejsme a chystáme se pomalu do důchodu. Ten nám tato “floskule trousící profesorka” měla v komisi zespravedlnit, ale moc se to nepovedlo. Odvádět musíme déle a v 59 taky nepůjdem, abychom si pak mohli u Jurečky zabrečet, že máme malej důchod a on nám ho nesystémově navýší… už jen tohle by ji mělo diskvalifikovat, to že nemá politickou kariéru mě osobně až tak nevadí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*