Proč Britové nenávidí Rusy?
Sdílet článek:

IZRAEL ŠAMÍR

Británie je světovým lídrem v protiruské politice. Britové nenávidí Putina a horlivě povzbuzují Ukies, aby bojovali proti svým ruským bratrancům do poslední kapky krve. Rusové a Ukies byli připraveni podepsat dohodu v únoru 2022, dokud britský premiér Johnson nepřijel do Kyjeva přesvědčit Ukies, aby od toho upustili. A tak také učinili. Od té doby jsou Britové vůdčí silou, která tlačí Ukije do boje a přesvědčuje členy NATO, aby jim pomohli bojovat. Britové vedou celosvětovou protiruskou kampaň. Toto jsou fakta. Vysvětlení těchto faktů mi však až dosud unikalo.

Nedávno jeden nadějný mladý reportér jménem Dood (nebo možná Doodj) hovořil s vůdcem ruské prozápadní opozice, uprchlým exoligarchou Michailem Chodorkovským. Pan Ch. byl odsunut do stínu a na okraj dějin, ačkoli kdysi dávno byl nejbohatším magnátem v Rusku a jedním z nejbohatších lidí na světě. Nyní má majetek jen necelé miliardy dolarů, což jsou v porovnání s jinými oligarchy drobné.Byl jedním ze Dirty Seven (sedmi špinavých oligarchů), kteří se zmocnili vlády v Rusku během Jelcinovy slabé vlády. Všichni byli víceméně Židé a jejich solidaritě a destruktivitě mohla konkurovat jen jejich bezohlednost a chamtivost. Mnoho mých přátel považuje sionisty za vrcholové predátory, zatímco Židé jsou roztomilá a nevinná obět. Mýlí se – těchto sedm ruských oligarchů nebyli sionisté, byli to jen Židé, kteří chtěli zničit vše, co jim stálo v cestě. Těchto sedm mužů prakticky zničilo tisícileté Rusko. Ožebračili jeho lid, jeho průmysl obrátili v popel, továrny prodali do šrotu; ukradli všechny soukromé bankovní fondy. Dokonce zničili ruskou demokracii, když v roce 1993 ostřelovali parlament Jelcinovými tanky a poté s pomocí amerických poradců zfalšovali znovuzvolení prezidenta Jelcina v roce 1996.

Jako kobylky napadající strom, každý židovský oligarcha ovládl jinou větev: Gusinskij se zmocnil televize a proměnil ji v útočnou propagandu; Čubajs řídil největší transfer bohatství na světě od roku 1917. Pan Chodorkovskij převzal veškerou ruskou ropu a plyn. Všude kradli, co se dalo, stavěli si jachty a paláce a svou okázalou spotřebou se vysmívali obyčejným Rusům. Jejich oficiální vláda skončila někdy po roce 2005, kdy pan Berezovskij přesvědčil Jelcina, aby předal vládu mladému Putinovi, a Putin pak oligarchům vzkázal, aby se drželi dál od státu, jinak se jim špatně povede. Pan Ch. se tomu smál a řekl, že se Putina zbaví. Putin ho zavřel do vězení a znárodnil oligarchovu mamutí ropnou společnost Lukoil. O deset let později mohl pan Ch odejít, a tak také učinil. Ruská ropa je stále v rukou ruského státu a stále zůstává základem ruské prosperity.

Nyní v nedávném rozhovoru pan Ch mladému reportérovi prozradil, že skutečným vlastníkem Lukoilu byl zesnulý lord Rothschild, který právě (24. února) zemřel ve věku 89 let. Bylo to docela překvapení, když jsme zjistili, že starý Žid ještě stačil rychle strčit do kapsy veškerou ruskou ropu, když vyhazoval bezbožné komunisty. My Rusové jsme takovou zvěst skutečně slyšeli, když se to dělo, ale tehdy jsme ji nebrali vážně. Obviňovat „Rothschilda“ je jako obviňovat „ještěří lidi“; antisemitský trop. Ve skutečném životě nikdo takový neexistuje, pomyslel jsem si. Ale po zveřejnění Doodjova videa jsem se podíval zpět do archivu Timesů a zjistil jsem, že to není výmysl:

[...]

Takže se o tom vědělo už tehdy, ale já (a další) jsme tomu tehdy nemohli uvěřit. I dnes máme tendenci antisemitská fakta zlehčovat spolu s antisemitskými tropy, které zaplavují internet.

To je však klíč k tomu, proč Britové tak rádi podkopávají Rusko. Lord Rothschild je Brit jako čaj o páté. Britové mohou mít indického premiéra, pákistánského lorda starosty Londýna a Ghurky jako své elitní jednotky, ale Bank of England patří Židům. Angličané jsou jen horníci, kteří udržují globální banku lorda Rothschilda v chodu. A Židé jsou proslulí tím, že si udržují kontrolu nad vším, co prošlo jejich spáry. Dokonce i královská rodina se stala kvazižidovskou: obřezávají své chlapce a věří, že jsou potomky krále Davida.

Faktem je, že ztráta všeho toho pohádkového ruského bohatství oligarchy podráždila. Proto nazývají Vladimira Putina „krvavým tyranem“, protože jim sebral ruskou ropu a plyn, zlato a pšenici, které si podle jejich názoru zasloužili. Přesto historie ukazuje, že Putin byl měkký vládce: oligarchům jejich bohatství nezabavil, jak by klidně mohl; ponechali si své jachty a paláce a své miliardy. Ale to je neuklidnilo; stále touží po celém vepři.

Stejně jako většina z nás i Putin žil v iluzi, že Anglie a USA jsou proti SSSR z ideologických důvodů. Myslel si: „Jistě, nelíbí se jim komunismus, jako každému správnému kapitalistovi“. Věřil, že teď budou šťastní, když si Rusové užívají plodů soukromého vlastnictví. Ukázalo se však, že Britové a Amíci se o teorii nikdy nezajímali. Nenáviděli komunisty, protože drželi ruské zboží mimo chamtivé ruce lorda Rothschilda. Teď, když v této situaci stojí Putin, ho globální bankovní systém prohlásil za muže zla. Možná Rusové nakonec zničili svůj Sovětský svaz bezdůvodně.

Cokoli, ať už komunistické nebo kapitalistické, co stálo lordu Rothschildovi v cestě za tím, co chtěl, bylo přirozeně globálním tiskem očerněno. Přesto je příznačné, že Rothschildova smrt nijak neovlivnila globální proud invektiv proti Putinovi a Rusku. Ve válce není žádná přestávka. Tlak oligarchů pokračuje v útlaku. Je možné, že rozsáhlé majetky lorda Rothschilda přešly na jeho zákonné dědice, ale takové bohatství podléhá dlouhodobým plánům globalistických mocipánů, nikoli rozmarům privilegovaných rodinných potomků. Takové zvěsti jsou však pouhými antisemitskými tropy a není radno jim věřit.

Zdá se, že hlavním cílem mainstreamového tisku je potlačit nebo zahladit paměť na příběhy, které by mohly narušit zákulisní dohody mezi anglickými a ruskými oligarchy, z nichž mnozí jsou shodou okolností (shodou okolností) Židé. Celá představa židovského globálního finančního systému, přestože je základem historické bankovní sítě Nathana Rothschilda, byla řízeným tiskem prohlášena za antisemitskou tropu. Bezpečnost Židů je na prvním místě a tisk bude v honbě za tímto cílem horlivě dezinformovat veřejnost.

Takový systém zajišťuje, že obyčejní lidé na světě, kteří se jen snaží dostat ráno do práce, budou mít vždy o den zpoždění a o dolar méně. O machinacích globálních oligarchů, z nichž mnozí jsou shodou okolností (shodou okolností) Židé, jsme věčně udržováni v nevědomosti. Pravda o věci uniká po kapkách od samotných oligarchů s pomocí mladých a podnikavých reportérů, jako je Dood. Anglie však není jediným útočištěm finančníků. Rodina Rothschildů má anglické a francouzské křídlo. Francouzské křídlo reprezentuje prezident Macron.

Francouzské židovské vedení jmenovalo Emanuela Macrona prezidentem republiky, uvádí francouzský židovský spisovatel blogující pod jménem Tsarfat (hebrejský název pro Francii).

V dlouhém a podrobném článku Tsarfat vypráví o několika významných Židech (Alain Minc, Serge Weinberg, Jacques Attali a Bernard Mourad), kteří se za Macrona zaručili u Davida de Rothschilda. V roce 2011 se Macron stal mladším partnerem Rothschildovy společnosti a pobíral značný plat. Stálo mu to za každou korunu – podvedl Le Monde, podvedl prezidenta Hollanda, podvedl francouzský stát, udělal vše, co Rothschild požadoval, a na oplátku získal prezidentství republiky. Byl to nový král jmenovaný novým Abravanelem. Nyní má dodat válku mezi křesťanstvím a islámem, pro nejvyšší slávu Izraele.

Tato budoucí válka se bude týkat katastrofy v Gaze. Jestliže angličtí Rothschildové zajistí válku s Ruskem, francouzští Rothschildové se postarají o válku s islámem. Finančníci jsou tedy smrtelně nebezpečnější než sionisté, i když s nimi hrají míč. Ron Unz dokázal, že tito finančníci se významně podíleli na vstupu USA do první a druhé světové války. Myslím, že jsou dost mocní na to, aby nás všechny přivedli do třetí světové války.

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 2,36 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

15 Comments

 1. Blbost. Protokoly sionských mudrců redivivus, psané někým se židovským jménem (nickem). Nepochybuji o bohatství ruských židovských oligarchů, nepochybuji o snaze Rotschilda (nebo GAtese nebo kohokoliv) ovládnout ruskou ropu – byli by blázni, aby to nechtěli. Ale Johnson byl jen prodlouženou rukou USA. Británie je chabý stín někdejší velmoci a bez USA si ani zadek neutře. Královská rodina na krále Davida kašle. Je to prostě klasický souboj velmocí: v devadesátkách bylo RUsko krok od zničení – aspoň to tak vypadalo ze Západu a začalo sílit.

  • Hm, je evidentní, že rusáci nepřekousali ztrátu svého krátkodobého (1945-1991) postavení světové velmoci. Země se náhle vrátila do pozice, ve které vždycky byla – zkorumpovaná, rozkradená severoasijská říše ovládající část střední Asie, přetahující se o vliv Čínou, nebo jindy zase s Japonskem, žijící z drancování a rozprodeje nerostných surovin a z výroby zbraní a chlastu.
   Bolševický fízl Vajgl Vrahovič (vlastně bývalý kolega našeho PePy, jaká ironie!!) se svým smýšlením typického zakomplexovaného agresivního rusáka se ujal své „historické úlohy“ vrátit rusácku bývalou „slávu“. Nepochopil, ubožáček, a jistě nepochopí, protože na to nemá mentální výbavu, že hledá včerejší den (zatím to stálo desetitisíce životů, co bude dál?). Rusáci ovšem hýkají nadšením, protože správný rusák bude radši žrát hlínu a kořínky a chcípat, hlavně když bude mít pocit, že se ho ostatní bojí.
   Místní knechti se ochotně chytili rusácké bajky o obraně proti NATO (které ale kupodivu ani po téměř dvou a půl letech zatím nedorazilo) a radují se, že jim tatíček Vajgl Vrahovič přinese zpátky jejich „sociální jistoty“, o které je připravili ti zlí Američané.
   Bizár…

  • Jen si tam napravte data. Převrat v Moskvě byl v srpnu 91 a Putin byl poprvé prezidentem 2000. Že se rovnou pustil do oligarchů je pravda, to si ještě pamatuju.
   Jestliže autor udělal tak naprosto zásadní chyby, kdoví, kolik jich udělal dál.

 2. Je neuvěŕitelné a pro demokratickou Evropu naprosto šokující,jaké obrovské mnożství lidì se hlasí(prý dobrovolně) v RF do dobyvačnè války jít zemřít za svého vůdce.Tak ho milují? Nikoliv,milujì peníze které jsou jedinou šancì jak vybŕednout z chudoby ve kterè po celý żivot żijou.Otŕesné.V jakém kontrastu namlsaných Evropanů,kteří se kácejí pŕi pŕedstavě vojenskè branné povinosti.

  • Je neuvěřitelné a pro Evropu naprosto šokující, jak velké množství lidí (prý dobrovolně) by šlo válčit s Rusem. Už zase. Ne osobně, samozřejmě…..tak nějak…..ééé….v nějakém tom zastoupení, nebo jak.

  • Co je demokratického v EU na tom, že pár lidí řeklo svůj názor (zde v ČR) a jsou nepodmíněně odsouzeni? Od kolegů z Německa vím o případech vyhození z práce za uveřejnění názoru. Zapomeňte na demokracii, ta tu již není. Ale to vám vysvětlovat je jako házet pětistovky do kanálu.

 3. Tak na otázku, proč Británie tak moc nenávidí Rusko je velmi jednoduchá odpověď. Protože Británii postupně zalidnili a ovládli potomci Chazarů, a už je to panečku tisíc let, co se tam začali vyloďovat.
  Už Oliver Cromwell byl známou a výraznou osobností z přivandrovalých nosatců. Mimo jiné proslul tím, že nechal popravit krále.
  Dalo by se s jistotou tvrdit, že všichni současníci s titulem Sir nebo Lord jsou Chazaroidi.
  Jojo, nenávist k Rusům je zakořeněná rodinnou výchovou po staletí, jako msta za spravedlivé rozprášení Kaganátu, kde vraždili a okrádali kupce a rituálně zabíjeli nemluvňata. Holt Svjatoslav Igorevič, veliký Rus, který se na ty zločiny už nemohl dívat a zakročil, je spolu se svými Slavanskými bohatýrskými spolubojovníky nenáviděn až za hrob.
  No a co je asi tak Amerika? Vandrovníci se v Británii rozmnožili jak kobylky a pak chtivě naskákali na čluny, aby začali okrádat domorodce Nového světa.

  • Před časem byl obsáhlý článek o putování Janovských bankéřů, kterým už Janov byl malý a ŠVýcarsko už nedostupné. Nejprve se šířili do Holandska, kde už bylo také “obsazeno”, tak poton do Anglie …

   Rádo se říka “anglosasé to, či ono…”, ale on není anglosas jako anglosas. V USA je to vidět na ulici i prostým pohledem.

 4. Eugene Eugene…..vy si ty pitomé ohlasy vyrábíte samodomo, koukám. Jen aby se to ve sbírce počítalo.

  • Jóóó, děvče, těžko se dává chytrá odpověď na pitomou otázku. Ale netrapte se tím. Sice jste svou reakcí sama sebe trochu zbytečně umístila do kategorie „potrefená husa“ taky, ale co už.
   Váš milovaný Vajgl Vrahovič taky zahnal sám sebe do pasti a teď mu nezbývá, než jen obden vyhrožovat jadernými zbraněmi. Jóóó, to jsou paradoxy…
   Vlastně ne, spletl jsem to, on vytvoří pakt se severní Koreou a dalšími hospodářsky vyspělými zeměmi a převálcuje celý svět zlatým rublem.
   Vaše potrefené kejhání je ve srovnání s těmito perspektivami zcela zanedbatelné.
   Přeji dobrou noc a pěkné sny o rusácku, té světové baště míru a svobody!!!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*