Prý se na nás Zeman vykašlal
Sdílet článek:

Nějaký pan Šrom prskl na můj článek odpověď jestli nám vadí, že se na nás Zeman vykašlal a pak zmizel a asi mě i zablokoval. Tak odpovím sem pro vás. Napřed mě štval, ale pak jsem si popřemýšlela a já pochybuji, že je to Zeman jak jsme ho znali. Někdo a něco ho změnilo. Lidé, nemoci, nevím. Protože poslední čas, od návratu z nemocnice to už není Zeman jak jsem ho znala. Jen nevím, proč bychom neměli chtít dál mít možnost si volit prezidenta sami.

Že se mění kultura mezi lidmi, to vědí všechny. Jen nějak nechápu, že mi někdo položí otázku a pak mě zablokuje abych nemohla odepsat. Znemožní mi argumentaci a vlastně vůbec nějaký hovor k vzájemnému se pochopení. Já jsem měla jen tu drzost se pozastavit nad tím, že nám chtějí vzít volbu prezidenta. Pan Šrom tou svou odpovědí asi dal najevo, že jsme pitomci co by vůbec neměli mít právo volit a nechat to vše na poslancích. Aspoň já si to tak vysvětluje. Tím, že mi znemožnil s ním o tom hovořit mě posunul do role konspirátorky, ale tentokrát to mi to nevadí.

Nedávno proběhlo tiskem oznámení, že se hledá pečovatel pro prezidenta do konce jeho volební období. Už to mi přišlo jako fake, ale že je nemocný, tak to víme úplně všichni. Co mu je a jak na tom je, se můžeme jen dohadovat. Vládne ještě vůbec, nebo je jen loutkou v rukách svého okolí? Kdopak to může s určitostí říct. Já teda rozhodně ne. To bych musela Zemana vidět a mluvit, abych mohla říct, jestli má jasnou mysl a může ještě pořád být prezidentem naší země.

Z mého úhlu pohledu je to na odstoupení a dožití v klidu. Ale, všechno má svoje ale. Třeba se někomu hodí jeho stav takový jaký je a má ještě skoro rok času s nemocným prezidentem bez politické moci, a tak může dělat co se mu zlíbí. Konspirační teorie jsou divná věc a mysl se může rozletět kam jen chce. Zeman by možná raději seděl na Vysočině a nemá ambice dosloužit, nebo umřít ve funkci. Ovšem, je to jen konspirace, ale pravda je, že není vidět, ani slyšet a to podivná věc.

MILENA DOUŠKOVÁ

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*