Rádio Jerevan pomáhá s diplomkami (satira)




Sdílet článek:

SYRZDARMA

Není člověk ten, komu by nemohlo pomoci rádio jen. Ale přesně od toho tu je.

Studenti si stěžují, že moderní systémy poznají nejen opsanou diplomovou práci, ale i práci, kterou napsala umělá inteligence. Ovšem pokud práci sepíší odborníci rádia Jerevan, zaručeně projde. Rádio Jerevan je vždy původní a moderní systémy nejsou schopny rozpoznat umělou blbost.

Platí totiž Jerevanův zákon, který říká, že ani nejvýkonnější počítač světa nemůže stačit na nekonečnou blbost.

Studentka P. Bezručová z Ostravy posílá dlouhou žádost o pomoc:

„Milé rádio,

rozhodla jsem se vystudovat fakultu spravedlivého antirasismu. Přišla mi taková jednoduchá. Nevýhodou je, že to mám z domova 4 hodiny vlakem, ale zase na druhou stranu se to prý dá v té Plzni vystudovat za víkend. Pro udělení titulu docentka antirasismu s širokým uplatněním ve státní správě potřebuji sepsat diplomovou práci o minimálním rozsahu dvě věty. Můžete mi prosím pomoci a poslat alespoň jednu větu?”

Rádio Jerevan:

„Milá slečno, s radostí. Na spravedlivý antirasismus tady máme šest plzeňských odborníků. Tady je polovina tvé diplomky: S rasismem se podle nejnovějších sociologických poznatků nejlépe vypořádáme tak, že lidé, kteří s otroctvím nikdy neměli nic společného, se budou neustále omlouvat lidem, kteří několik generací zpět žádnými otroky nebyli. A jako bonus ti přidáváme i větu druhou, jakési monumentální vyvrcholení logicky vystavěného textu: Všichni se budou mít rádi.”

Ze samotného nebe volá George Orwell:

„Milé rádio,

možná mě znáte. Napsal jsme takové ty romány o zvířátkách na farmě nebo ten o číslech. Nudím se tady nahoře a chtěl bych napsat nějakou novou knihu. Poradíte mi, jak by se měla jmenovat?”

Rádio Jerevan:

„Milý Georgi, poradíme. 2023.”

Zdravotní rada ministerstva zdravotnictví zaslala kurýra na elektrokole:

„Milé rádio, dostáváme zprávy, že dramaticky stoupá počet jednookých dětí. Nevíte, proč?”

Rádio Jerevan:

„Milá rado víme. Po odvysílání nějakého filmu s Johny Deppem se řada dětí začala cítit jako piráti. No a doktoři nabídli řešení, takový komplexní balíček, v rámci kterého dětem vypíchnou jedno oko, uříznou levou nohu pod kolenem a místo pravé dlaně jim přišijou kovový hák.”

„Všichni jsou nadšeni. Sociologové jásají, neboť jedině tak se děti mohou ztotožnit se svojí identitou. Firmám stoupl odbyt umělých nohou a háků, který nahradí výpadek prodeje vakcín. Pirátské organizace zahájily mohutnou kampaň na obranu dětských práv. Úřady evidující a sčítající genderové a jiné identity mohou přijímat nové úředníky.”

„A co děti? Mají si na co hrát.”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

>> Podpora

Svobodný svět nabízí všechny články zdarma. Náš provoz se však neobejde bez nezbytné finanční podpory na provoz. Pokud se Vám Svobodný svět líbí, budeme vděčni za Vaši pravidelnou pomoc. Děkujeme!

Číslo účtu: 4221012329 / 0800

 

>> Pravidla diskuze

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

>> Jak poslat článek?

Chcete-li také přispět svým článkem, zašlete jej na e-mail: redakce (zavináč) svobodny-svet.cz. Pravidla jsou uvedena zde.

Sdílet článek:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*